ثبت نام سه آزمون کنکور، کارشناسی ارشد و دکتری  سال 98 به ترتیب از اول بهمن،16 آذر ماه جاری آغاز خواهدشد. با توجه به حساس بودن این سه آزمون کشوری برای مقاطع مختلف تحصیلی در این اطلاعیه زمان ثبت نام را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

زمان ثبت نام آزمون سراسری 98

ثبت نام آزمون سراسری سال 98 از اول بهمن ماه جاری آغاز می شود و داوطلبان این آزمون بدون در نظر گرفتن مهلت تمدید شده تا هشتم بهمن فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند. ضمن اینکه این آزمون پنج شنبه و جمعه هفتم و هشتم تیر سال آینده برگزار می‌شود.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 98 نیز از روز پنج شنبه 16 آذر ماه جاری آغاز می‌شود و داوطلبان علاقمند تا روز چهارشنبه 22 این ماه فرصت دارند برای شرکت در این آزمون اقدام کنند. این آزمون نیز پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت سال آینده در حوزه‌های امتحانی برگزار خواهد شد.

 

زمان ثبت نام آزمون دکتری 98

زمان ثبت‌نام آزمون دکتری 98 اعلام شد از 6 آذر ماه آغاز خواهد شد.

ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال 98 دانشگاه‌ها برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌های غیردولتی و غیر انتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها از سه‌شنبه 6 آذر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و این مهلت  تا 12 آذر 97 ادامه دارد.

 با توجه به ضوابط، هر داوطلب بر اساس علاقه فقط در یک کدرشته متناسب با رشته فارغ‌التحصیلی در کارشناسی ارشد خود می‌تواند در این آزمون ثبت نام کند. همچنین داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام که همزمان با شروع ثبت نام در سایت سازمان سنجش در تاریخ 6  آذر قرار می‌گیرد و اطلاعیه تکمیلی این سازمان که در روز شنبه 3 آذر بر روی سایت منتشر می‌شود، در مهلت تعیین شده داوطلبان می توانند نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی ثبت نام اقدام کنند.

 کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال98 از روز سه‌شنبه 30 بهمن 97 توزیع می‌شود. داوطلبان از روز سه‌شنبه 30 بهمن تا ساعت 12  پنجشنبه 2 اسفند می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

 

لینک مرتبط:

 اخبار آزمون لیسانس به پزشکی

اخبار آزمون کارشناسی ارشد سراسری وزارت علوم

اخبار آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اخبار آزمون كارشناسی ارشد پزشکی وزارت بهداشت

دیدگاه‌ها  
0 # مرضیه توکلی 1397-07-15 20:28
تاریخ برگزاری کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸چه زمانی هست ؟( آخه برای ۹۷ تیرماه برگزار شد،برای برنامه ریزی برای درس خوندن باید بدونیم کی هست)
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)