آزمونهای آزمایشی وزارت بهداشت و زیست

azmoon banner

moarefi

  

  maghta

list

    

  date

register azmoon

 

  sarfasl

       hazine azmoon

 

       kharid azmoon
portal azmoon    news azmoon 
   

 

چرا آزمونهاي سنا؟

شايد تا قبل از سال 87 در تهران، آموزشگاه هايي بودند كه به تعداد انگشتان دست، آزمون آزمايشي برگزار مي كرند ولي موسسه سنا اولین برگزارکننده آزمون‎های آزمایشی در علوم پزشكي بصورت کشوری بود كه آزمون هاي خود را بصورت هماهنگ در شهرهاي مهم برگزار كرد و از آن سال به بعد، هر ساله آزمون هاي حضوري و اینترنتی سنا با استقبال شركت كنندگان در شهرهاي بيشتري برگزار شد و تا امسال بيش از 70 نمايندگي اين آزمون ها را برگزار مي كنند.

كيفيت آزمون هاي سنا باعث شد بدون هيچ تبليغ آنچناني و بر اساس نقل سينه به سينه، تعداد شركت كنندگان آن، سال به سال بصورت تصاعدي افزايش پيدا کند و نتيجه اين شد كه هم اكنون با كمال افتخار اعلام مي كنيم بيشترين تعداد شركت كننده در آزمون هاي سنا در بيش از 70 نمايندگي شركت مي كنند.

طراحی سوالات آزمون‎های سنا با توجه به استانداردهای وزارت بهداشت و تغییرات منابع صورت می گیرد و برای هر مرحله یک دفترچه پاسخ‎های کاملاً تشریحی حاوی نکات مهم آزمون گردآوری می‎شود. بطوریکه شركت كنندگان پس از یک دوره از این آزمون‎ها یک مخزن تست تالیفی و استاندارد همراه مطالب آموزشی در اختیار خواهند داشت.

در کارنامه آزمون‎های سنا رتبه افراد در هر درس و رتبه کل در رشته خود به همراه سایر آنالیزهای آماری قابل دسترس خواهد بود. كسانيكه هزمان با آزمون ها، از پشتيباني رتبه هاي برتر نيز استفاده مي كنند، تا روز كنكور اصلي بطور دائم با رتبه هاي برتر در ارتباط خواهند بود.

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)