بالاخره کتاب تست نمونه سوالات آزمون MHLE از سوی انتشارات موسسه علوم پزشکی سنا با نام جعبه سیاه MHLE به چاپ رسید. این کتاب شامل 14 دوره سوالات آزمون MHLE وزارت بهداشت در سنوات اخیر می باشد.متاسفانه تا قبل از این بدلیل نایاب بودن این نمونه سوالات ، اشخاص و موسسات زبان غیرمرتبط با آزمون های وزارت بهداشت، سوالات آزمون های دیگر مثل MSRT و... را با نام آزمون ام اچ ال ای به متقاضیان می فروختند و خریداران در قبال مبالغ قابل توجه فایل سوالاتی نامربوط را دریافت می کردند. خوشبختانه موسسه علوم پزشکی سنا که معتبرترین مرکز در زمینه آزمون های وزارت بهداشت است، این سوالات را با پاسخ در قالب یک کتاب تست و با قیمتی معقول در اختیار داوطلبان آزمون mhle قرار داده است.

نمونه سوالات آزمون mhle

در کتاب جعبه سیاه ، نمونه سوالات آزمون mhle وزارت بهداشت عینا آورده شده و بعد از هر آزمون پاسخ های آن آورده شده است. این کتاب در کلاس های زبان MHLE موسسه سنا تهران به عنوان کتاب تست MHLE کار می شود.

معرفی کتاب برای آزمون MHLE

در حال حاضر و طی چند سال اخیر ناشرین پزشکی به مقوله آزمون زبان وزارت بهداشت توجه چندانی نداشته اند. از این رو بسیاری از داوطلبان آزمونMHLE به کتاب های دیگری همچون تافل کیت و... پناه می آوردند که رفرنس کامل و اختصاصی برای این آزمون نبود. تنها مرکزی که این چند سال بصورت تخصصی بر روی آزمون MHLE کار کرده و کلاس یا دوره های فشرده برای این آزمون برگزار می کند، موسسه سنا می باشد. علاوه بر این موسسه سنا کتاب های زبان در زمینه آزمون زبان mhle و زبان کارشناسی ارشد و زبان دکتری وزارت بهداشت به چاپ رسانده است.

MHLE به زبان ساده: این کتاب بر اساس ساختار آزمون ام اچ ال ای ، مباحث لغات، گرامر، درک مطلب و... را با متون و جملات پزشکی و نیمه پزشکی آموزش داده است.

کتاب جعبه سیاه MHLE: کتاب تست جعبه ی سیاه شامل چهارده دوره سوالات آزمون MHLE وزارت بهداشت در سنوات اخیر است که برای داوطلبان همراه با پاسخ به چاپ رسیده لست.

نود پلاس زبان ارشد و MHLE: کتاب جیبی لغات کتابی بسیار مفید برای زبان آزمون ارشد و زبان دکتری وزارت بهداشت است. چون دیدگاه طراحان سوال پزشکی است و بسیاری از لغات و متونیی که برای طرح سوال می آورند بر پایه پزشکی است

جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی: بدلیل یکی بودن اساتید طراح سوال زبان آزمون ارشد با آزمون ام اچ ال ای ، سوالات لغت و متون درک مطلب کتاب جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی ، برای داوطلبان آزمون mhle بسیار مفید خواهد بود. لذا ما تهیه این کتاب را نیز توصیه می کنیم.

میتواند برای شما مفید باشد:

آزمون MHLE بهتر است یا MSRT ؟

منابع آزمون MHLE وزارت بهداشت

تقویم زمان ثبت نام آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت

سایر مطالب مرتبط با آزمون MHLE

اگر هنوز در مورد آزمون MHLE سوالاتی در ذهن شما باقی است می توانید از طریق بخش سوالات متداول آزمون MHLE آن را مطالعه و یا از مشاوران تخصصی برای این آزمون بپرسید.

دیدگاه‌ها  
0 # محیا 1398-12-15 10:35
سلام.فارغ التحصیلان روانشناسی پیام نور مجاز به ثبت نام در آزمون ارشد بالینی وزارت بهداشت هستند؟
پاسخ دادن
0 # ایرل 1400-10-07 13:00
بله معلومه که مجاز هست !
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 1401

دانلود کلید سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401

زمان و شرایط آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401-1402

دانلود کلید سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 1401-1402

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت 1401-1402

آموزش دانلود سوالات و ورود پاسخ ها نهم 1401

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت 1400-1401

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400-1401

دانلود دفترچه سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 1400

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 

call 02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345