salahiat herfei

درخصوص تمديد مهلت ويرايش و ثبت نام مجدد اولين دوره آزمون صلاحيت حرفه ای پرستاری آپدیت شده در تاریخ 8 تیرماه : متقاضیان شرکت در این دوره از آزمون صلاحیت حرفه ای توجه داشته باشید، مهلت ثبت نام آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در سال 98 تمدید شد. به دلیل به اطلاع كليه داوطلبان، پرستاران فارغ التحصيل و شاغل در مراكز درمانی و ستادی دانشگاهی و غیر دانشگاهی سراسر كشور ميرساند، زمان ثبت نام آزمون ازروز يكشنبه ساعت 10 صبح 98/10/1  تا ساعت 24 روز جمعه 98/10/6  تمديد ميگردد.  متقاضیان شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در مدت زمان اعلام شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

تایخ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران

زمان برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در سوم مهرماه برگزار خواهد شد.و متقاضیان قبل از ورود به جلسه باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند. یکی از سوالاتی که شما متقاضیان شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای از ما میپرسید، منابع معرفی شده و نحوه تهیه کتاب ها می باشد.منابع اعلام شده برای شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای که شامل کتاب مبانی پرستاری کوزیر و اصول پرستاری پوتر و پری می باشد، برای اطلاع از جزئیات منابع به این اطلاعیه مراجعه نمایید.  منابع آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

bannerfinalmoshavere

دفترچه راهنمای آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

همچنین در دفترچه راهنمای آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 98 اطلاعات مهمه ی هم چون مدارک لازم برای ثبت نام در آزمون صلاحیت پرستاری و نحوه ثبت نام وشهرهای محل برگزاری این آزمون ذکر شده است. با مطالعه دفترچه شما می توانید تمام جزئیات مربوط به ثبت نام و ویرایش منابع آزمون صلاحیت حرفه ای به همراه دروس و مباحث مورد سوال را در دفترچه ثبت نام دریافت نمایید. جهت دریافت فایل دفترچه به لینک زیر مراجعه کنید.

دفترچه راهنمای آزمون صلاحیت پرستاری

حیطه ها و محورهای سهمیه بندی سوالات

1. مديريت مراقبت شامل: 10 درصد

مدیریت موردی case

همکاری بیمار

همکاری تیمی بین رشته ای

مفاهیم مدیریت

2-كنترل عفونت و ایمنی شامل : 12 درصد

پیشگیری از حوادث

پیشگیری از خطا

مواد خطرناک

جراحی آسپثیک

استفاده از محدودکننده ها (محدودیت حرکتی برای بیمار /بستن دست و پا

سوالات آزمون صلاحیت پرستاری در چند بخش طرح می شود که بطور کلی شامل مباحث زیر است. 22 درصد در حیطه محیط مراقبتی موثر و ایمن (مدیریت مراقبت + کنترل عفونت)، 12 درصد در حیطه حفظ و ارتقای سلامت، 10 درصد در حیطه تمامیت روانشناختی، 56 درصد در حیطه تمامیت فیزیولوژیک که شامل مباحث آسایش و مراقبتهای اساسی(10درصد)، درمانهای دارویی و  تزریقی(14درصد)، کاهش خطر بالقوه(12درصد)، سازگاری فیزیولوژیک(20 درصد) می باشد.

لینک مرتبط:

آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

مباحث مورد سوال در منابع آزمون صلاحیت پرستاری 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

جزئیات درس زبان آزمون دکتری وزارت بهداشت

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)