کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری یک منبع مناسب برای پرستارن و داوطلبانی است که زمان زیادی تا آزمون ندارند و نمی توانند منابع آزمون صلاحیت پرستاری اعلام شده از سوی وزارت بهداشت را بطور کامل مطالعه کنند. این کتاب در حال حاضر توسط موسسه علوم پزشکی سنا مراحل انتهایی نگارش و ویراستاری را سپری می کند و به زودی به جامعه سفیدپوش پرستاری کشور تقدیم خواهد شد.

 bannerfinal

خصوصیات کتاب درسنامه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری خلاصه ای کامل از منابع اصلی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت (کوزیر + پوتر و پری) برای این آزمون است. در این کتاب مباحث مورد تاکید در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری بیشتر توجه شده است. مباحثی همچون مبحث محیط مراقبتی موثر و ایمن (مدیریت مراقبت و کنترل عفونت)، مبحث حفظ و ارتقای سلامت، مبحث تمامیت روانشناختی، مبحث تمامیت فیزیولوژیک که شامل مباحث آسایش و مراقبتهای اساسی، درمانهای دارویی و  تزریقی، کاهش خطر بالقوه، سازگاری فیزیولوژیک می باشد. در انتهای هر فصل تست هایی از آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری خارج از کشور(RN) و تست های تالیفی احتمالی در آزمون صلاحیت حرفه ای ایران آورده شده است.

با توجه به اینکه هنوز کتاب درسنامه آزمون صلاحيت پرستاري به بازار عرضه نشده است، اگر قصد خرید این کتاب را دارید با تکمیل فرم زیر می توانید به محض آغاز فروش این کتاب از آن مطلع شوید. شایان ذکر است با توجه به زمان بر بودن مراحل چاپ ممکن است به آزمون امسال نرسد، ولی اگر رسید بلافاصله با تکمیل کنندگان فرم زیر تماس گرفته خواهد شد:

پیش ثبت نام خرید کتاب

موسسه علوم پزشکی سنا به عنوان یک موسسه آموزشی پیشرو در رشته پرستاری و در حیطه آزمون های وزارت بهداشت، علاوه بر کتاب درسنامه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری، یک دوره آموزشی فشرده در ایام نزدیک به آزمون، تحت عنوان کارگاه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران ترتیب داده است که قابل برگزاری در تهران و بیش از 80 نمایندگی موسسه سنا در سطح کشور است. جهت پیش ثبت نام این کارگاه فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما هنگام شروع دوره با شما تماس بگیرند:

پیش ثبت نام کارگاه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

bannerfinalmoshavere

دیدگاه‌ها  
+1 # فرخنده خورشیدی 1398-09-13 00:14
سلام ،منتظر چاپ کتاب هستیم
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

رشته های مجاز آزمون کارشناسی ارشد هوشبری 99

منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش هوشبری 99

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه آزاد

سوالات متداول آزمون ارشد مامایی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)