زمان‌ توزیع کارت آزمون استخدامی تامین اجتماعی اعلام شد، داوطلبان قبل از حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. در ادامه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همچنین زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 20 مهرمی باشد.

راهنمایی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

همچنین کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون سازمان تأمین اجتماعی از روز سه­‌شنبه 17 مهر بر روی سایت اطلاع‌ رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  sanjesh . org قرار میگیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه  کند.

داوطلبان توجه داشته باشند، برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی می باشد. با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه کنند.

 

زمان برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی 97

آزمون سراسری استخدامی سازمان تأمین اجتماعی صبح روز جمعه 20 مهر ماه جاری برگزاری می شود.

آزمون استخدامی سراسری سازمان تأمین اجتماعی صبح روز جمعه مورخ 20 مهر 97 در 31 شهرستان کشور (مراکز استان) برگزار میشود. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، بنابراین کلیه داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مرتبط:

استخدام در سازمان تامین اجتماعی

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد رفاه اجتماعی 97-98

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

مدارک و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98-99

آخرین رتبه و نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل 97 - 98

زمان، شرایط و مدارک ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی سال 98

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

دانلود منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت 98-99

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98-99

زمان دقیق تکمیل ظرفیت آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 97

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)