تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان MSRT اردیبهشت 98 :زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان MSRTتغییر کرده است.   زمان ثبت نام آزمون MSRT از ساعت 14 یکشنبه 1398/02/22 آغاز می شود و داوطلبان با مراجعه به سامانه آزمون زبان MSRT به آدرس msrt-exam.saorg.ir و داشتن مدارک لازم برای ثبت نام می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.  حوزه های برگزاری دارای ظرفیت بوده و ظرفیت تعدادی از حوزه ها تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام تکمیل خواهد شد.

همچنین مهلت ثبت نام آزمون زبان msrt تا یکشنبه 1398/02/29 ساعت 18 می باشد، حوزه های برگزاری آزمون دارای ظرفیت بوده و تعدادی از حوزه ها تا قبل از تاریخ پایان ثبت نام تکمیل ظرفیت می شوند

 telegrambanner

راهنمای ثبت نام آزمونMSRT

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون MSRT باید اول در سامانه پرو فایل بسازند در صفحه ورودی سامانه آیکون ثبت نام را کلیک نموده و فرم ثبت نام را بدقت تکمیل نموده و بعد از تکمیل مشخصات تصاویر خودرا (عکس(جدید -تمام رخ و زمینه روشن)-صفحه اول اصل شناسنامه-کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی  یا کارت دانشجویی) را اسکن نموده(تصاویر باید حتما" اسکن شده باشد عکسبرداری با تلفن همراه قابل قبول نمی باشد ) و در پرو فایلتان اپلود نمائید و طبق تاریخهایی که در تقویم آزمون درج می شود اقدام به ثبت نام نمائید بدینصورت که اول آزمون مورد نظر و حوزه انتخابی را رزرو نموده و طبق مهلتی که سامانه به شما جهت پرداخت هزینه آزمون می دهد اقدام کنید پرداخت هزینه فقط بصورت آنلاین می باشد و بعد از پرداخت حتما" کد ره گیری را یادداشت نمائید.
فرمت تصاویر اسکن شده  باید بصورتJPG و اندازه آن زیر 500 کیلو بایت باشد

 

شهرهای برگزار کننده آزمون msrt

تهران-اهواز-مشهد-تبریز- بابلسر- زاهدان - شیراز- همدان - قم - رشت - اصفهان - کرمانشاه - کرمان- اراک - اردبیل - یزد - کیش - بیرجند - خرم آباد - سنندج - قزوین - ایلام-گرگان- کاشان- سمنان می باشد.

زمان برگزاری آزمون زبان msrt

زمان برگزاری آزمون msrt صبح روز جمعه مورخ 1398/03/31می باشد، داوطلبان با دردست داشتن کارت ورود به جلسه در زمان تعیین می توانند به محل برگزاری آزمون مراجعه و در آزمون شرکت کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون msrt

زمان اعلام نتایج آزمون زبان msrt پنجشنبه 06/04/1398 ساعت 10 صبح با مراجعه به msrt-exam.saorg.ir امکان پذیر می باشد.

در صورت داشتن سوال و یا تهیه کتاب های زبان کمک آموزشی و شرکت در کلاس های حضوری می توانید از هر کجای کشور که هستید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

لینک مرتبط با آزمون زبان :

آزمون های زبان

آزمون زبان انگلیسی MHLE وزارت بهداشت

آزمون زبان انگلیسی MSRT وزارت علوم

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

7 آزمون کشوری به دلیل کرونا لغو شد

آموزش شرکت در آزمون اینترنتی سنا

کتاب تست نمونه سوالات آزمون MHLE

سوالات متداول آزمون ارشد اتاق عمل

آزمون دکتری وزارت بهداشت الکترونیکی شد

سوالات متداول آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)