زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تغییر یافت: (آپدیت شده در تاریخ 8اردیبهشت ماه ) : زمان برگزاری آزمون ارشد پزشکی نیز تغییر کرده‌است، همچنین مهلت ثبت نام و ویرایش برای متقاضیان ارشد وزارت بهداشت ر نظر گرفته شده است.
آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روزهای 23 و 24 مردادماه 99 برگزار می شود. قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت از تعیین تکلیف نهایی زمان برگزاری آزمون های دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال 99 خبر داد.  همچنین آزمون پذیرش دکتری تخصصی علوم پزشکی نیز به صورت الکترونیک و در روزهای 25، 26و 27تیرماه 99 برگزار خواهد شد.

 در دومین جلسه معاونین آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد و موضوعات مهم همه دانشگاه‌های علوم پزشکی نظیر مسائل ترم تحصیلی جاری و روند آموزش در دانشگاه‌ها، وضعیت آموزش‌های مجازی و نحوه ارتقای آن، بررسی امور قابل تفویض به دانشگاه‌های علوم پزشکی در شرایط فعلی و در نهایت زمان و نحوه برگزاری آزمون‌های رشته‌های علوم پزشکی در سال جاری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

براساس آخرین تصمیم وزارت بهداشت در خصوص زمان برگزاری آزمون های علوم پزشکی در سال جاری اشاره کرد و گفت:  با توجه به همه گیری کروناویروس و لغو آزمون های علوم پزشکی در ماه های اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت سال 99، زمان جدید آزمون ها در جلسه امروز مطرح و در خصوص آن تصمیم گیری شد.

 
 به دلیل اهمیت موضوع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در این اطلاعیه به توضیح در رابطه با زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 می پردازیم و هر آنچه را که شما به عنوان یک متقاضی کنکور ارشد علوم پزشکی نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد. اولین و مهم ترین سوالی که اکثر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند این است که ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت و تاریخ برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی از چه زمانی آغاز می شود؟ در ادامه تمام تغییرات اعمال شده در کنکور ارشد وزارت بهداشت برای سال 99-1400 را به طور کامل برای شما بیان خواهیم کرد در صوت داشتن سوال فرم زیر را پر کرده و یا با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 telegrambanner

مهم تغییرات کنکور ارشد زارت بهداشت

اولین و مهم‌ترین تغییر اعمال‌شده امسال در کنکور ارشد وزارت بهداشت برداشته شدن حدنصاب زبان و تغییر ضریب زبان از 2 به 3 بوده است. تغییر برخی مدارک مجاز در رشته‌های علوم پزشکی و تغییر منابع از دیگر تغییرات آزمون ارشد وزارت بهداشت بوده است که در مقاله   تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 به‌طور کامل اطلاعیه های مهم صادرشده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ذکرشده است.

به این نکته توجه داشته باشید که برای زبان ارشد وزارت بهداشت تصمیم  دیگری اتخاذ شده است که بلافاصله بعد از اعلام جزئیات در این صفحه اطلاعات به روز رسانی خواهد شد. با توجه به اعلام دریافت مدرک mhle  توسط سازمان سنجش برای سال 1400 تا 1401 آخرین اخبار اعلام شده در مقاله  سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت ذکر شده است. اخبار آزمون ارشد و مدرک زبان در کانال تلگرام و اینستاگرام سنا به روز رسانی خواهد شد. پس حتما با عضویت در کانال سنا و یا تماس با مشاورین از آخرین اخبار مربوط به آزمون ارشد 99 مطلع شوید.

 

bannerfinalmoshavere

زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

 تمدید دوباره مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400: طبق آخرین اخبار اعلام شده در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 99  از 30 بهمن ماه آغاز و تا 10 اسفندماه ادامه دارد ، در حال حاضر ثبت نام ارشد وزارت بهداشت تمدید شده است و داوطلبان از تاریخ 20 اردیبهشت ماه تا 22 اردیبهشت با مراجعه به سایت سنجش می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاعات به روز رسانی خواهد شد.
 
زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 99، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روزهای 23 و 24 مردادماه 99 برگزار می شود. قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت از تعیین تکلیف نهایی زمان برگزاری آزمون های دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال 99 خبر داد.
جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام  و تقویم آزمون های علوم پزشکی 99 به لینک  زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت مراجعه نمایید. داوطلبان در مدت زمان تعیین شده  با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.
 
تذکر مهم:
داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد نشده اید، سازمان سنجش دو تا سه دفعه  در اسفند ماه و فروردین ماه سایت ثبت نام ارشد را در زمان های مختلف باز کرده و داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند و آن دسته از داوطلبانی که در ورود اطلاعات خود مشکل داشته اند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود برای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بپردازند.

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت

متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت قبل از ثبت نام سعی کنید دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کرده تا با دقت بیشتر راحل ثبت نام را پر کنید. برای دانلود دفترچه به مقاله  دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 مراجعه کنید.

 دانلود آخرین تغییرات آزمون ارشد: تمدید مهلت ثبت نام - ویرایش مجدد آزمون كارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

آموزش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

یکی از بیشترین سوالاتی متقاضیانی شرکت در کنکور ارشد زارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند، نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت می باشد که در مقاله آموزش تصویری ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت   به طورکامل تمام مراحل ثبت نام آزمون ارشدوزارت بهداشت به طور کامل توضیح داده شده است در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با مشاوران می توانید پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

 

bannerfinalmoshavere

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون ارشد پزشکی نیز تغییر کرده‌است، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی در روزهای 23 و 24 مردادماه 99 برگزار می شود. قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت از تعیین تکلیف نهایی زمان برگزاری آزمون های دانشگاه های علوم پزشکی کشور در سال 99 خبر داد.
 
دفترچه منابع و رشته های مجاز در ابتدای دی ماه بر روی سایت سازمان مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشرشده است که دانلود آن را در لینک زیر می توانید دریافت کنید.  البته این تغییرات چندان زیاد نخواهد بود، ولی جهت اطمینان حتما آن را بررسی کنید.
 
 
سخن مشاور سنا در رابطه با داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت را دارند و نمی دانند از چه زمانی شروع به مطالعه نمایند  و چه کتاب هایی را به عنوان منابع مطالعه انتخاب نمایند.
 
بسیاری از داوطلبان هستند که قصد شرکت در آزمون وزارت بهداشت را دارند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند، چه کتاب هایی را باید برای مطالعه تهیه کنند و به طور کلی بر سر دوراهی شروع کردن و یا نکردن برای مطالعه هستند. به این دوستان باید بگوییم  اولین و مهم ترین قدم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تهیه کتاب های کنکوری درست بر اساس جغرافیای کنکور می باشد و داشتن برنامه ریزی مهم رین موضوع بعد از انتخاب منابع بوده و زمانی شما از میزان آمادگی خود در هر درس مطلع می شوید که در زدن تست و مدیریت زمان برای تست به تسلط برسید.
 
بنابراین انتخاب مسیر درست برای شروع یکی از مهم ترین تصمیماتی است که شما به عنوان یک متقاضی کنکور ارشد وزارت بهداشت باید داشته باشید، بسیاری از داوطلبان بوده اند که حتی با تهیه مجموعه کامل کتاب ها و رفرنس و مطالعه دروس در مدت زمان باقی مانده تا آزمون ارشد موفق به جمع بندی و حتی زدن تست نشده اند، پس همواره سعی کنید کتاب هایی را انتخاب کنید که بر اساس جغرافیای کنکور بوده ومسیری را برای مطالعه انتخاب کنید که بهترین بازدهی را برای شما در کنکور ارشد وزارت بهداشت داشته باشد.  در این مسیر می توانید از راهنمایی ها و کمک های مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شوید.
 

منابع ارشد وزارت بهداشت

همانطور که بارها توضیح دادیم انتخاب منابع برای مطالعه و شرکت در کنکور یکی از مهم ترین مواردی است که متقاضیان ارشد وزارت بهداشت باید به آن توجه داشته باشند، بارها اتفاق افتاده که به دلیل انتخاب نادرست کتاب های حجیم و غیر کنکوری داوطلب نتوانسته در آزمون ارشد وزارت بهداشت به رتبه دلخواه خود برسد. به همین منظور موسسه علوم پزشکی سنا اقدام به گردآوری بهترین کتاب های کنکور در تمام رشته های ارشد و دکتری علوم پزشکی کرده است که با مراجعه به مقاله دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400  می توانید رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت را دریافت کرده و برای دریافت کتاب های کنکوری طبقه بندی شده با مشاوران تخصصی سنا در ارتباط باشید.

کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

بعد از ثبت نام در کنکور ارشد وزارت بهداشت داوطلبان در صورت درست طی کردن مراحل ثبت نام باید کدرهگیری نهایی را دریافت کرده و یک هفته قبل از برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت  با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند. توجه داشته باشید زمان دریافت کارت ورود به جلسه تمام اطلاعات به درستی در کارت ذکر شده باشد.

 
ترتیبی که مشاور سنا به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:
 
 

 

 

 
 
دیدگاه‌ها  
+4 # مینان 1398-06-08 01:26
سلام وقت بخیر
آیا برای ورود به رشته جنین شناسی باید کنکور وزارت بهداشت داد؟
لطفا در مورد رشته علوم تشریحی توضیح بفرمایید
پاسخ دادن
-1 # v 1398-06-24 00:24
سلام
فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت چه زمانی اعلام میشه؟
پاسخ دادن
+3 # مدیر سایت 1398-09-07 11:18
سلام.در مقالات فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سایت جزئیات رو براتون گذاشتیم می تونید زمان ثبت نام و برگزاری را دریافت کنید.
پاسخ دادن
-1 # Maede 1398-06-24 21:25
سلام وقتتون بخیر
میخواستم بپرسم میشه بسته بیوشیمی و زیست شناسی دکتر جعفر نژاد بطور مجزا تهیه کنیم؟
ممکن هست راهنمایی کنید چجوری تهیه کنم
پاسخ دادن
+2 # مدیر سایت 1398-09-07 11:21
سلام کتاب تست بیوشیمی و زیست دکتر جعفرنژاد موجود هست که می تونید تهیه کنید.
پاسخ دادن
-1 # ژیلا 1398-07-08 23:54
سلام... میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی علوم گیاهی آیا رشته ای در آزمون ارشد وزارت بهداشت هست که بتوانم ادامه تحصیل دهم ممنون میشم پاسخ بدید با تشکر
پاسخ دادن
-1 # m.sh 1398-08-06 14:34
سلام بله بعضی رشتهای وزارت بهداشت میشه کنکوربدید توسایت هم اطلاعات کاملش هست.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-09-07 11:28
سلام اگر منظورتون زیست شناسی گرایش گیاهی است می تونید در رشته ههماتولوژی،اکول وژی انسانی، بیوشیمی بالینی و.... می تونید شرکت کنید.
پاسخ دادن
+2 # Romina 1398-07-10 22:34
سلام میشه لطفادرسنامه ی ژنتیک انسانی روداخل سایت قرار بدید؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-09-07 11:30
سلام توضیحات کتاب نمودارنامه ژنتیک انسانی و تاس ژنتیک انسانی در سایت sanabook.com قرار داده شده است.
پاسخ دادن
0 # یا علی 1398-07-29 17:49
سوالی داشتم در مورد درصد درس ها
اگه کسی بالای 90 بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو 10 درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه
پاسخ دادن
+4 # مدیر سایت 1398-09-07 11:30
سلام خیر نمی تونه . باید 25 درصد زبان رو حتما بزنید.
پاسخ دادن
0 # شجاعی 1399-02-15 11:08
باسلام
ببخشید مگه حدنصاب درصد برای زبان حذف نشده؟
پاسخ دادن
0 # شجاعی 1399-02-15 11:10
باسلام
ببخشید مگه حدنصاب درصد برای درس زبان امسال حذف نشده؟
پاسخ دادن
0 # شجاعی 1399-02-15 11:13
باسلام
مگه حدنصاب درصد برای زبان حذف نشده؟
پاسخ دادن
-3 # فرشته زارعی 1398-07-30 10:14
سلام وقت بخیر
رشته من کارشناسی مدیریت و برنامه ریزی آموزشی است و میخواستم در کنکور ارشد سال 99 در رشته آموزش علوم پزشکی شرکت کنم .میشه لطفا راهنمایی کنیدو بگید چه جوری میشه در آزمون ها شرکت کرد.و برای اینکه زبان رو بالای 25 درصد بزنیم چه کار کنیم .ممنون میشم
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-09-07 11:32
سلام با شماره 02166574345 تماس بگیرید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت در رشته ای که می خواهید راهنماییتون میکنند
پاسخ دادن
+1 # Zz 1398-09-05 00:18
سلام وقت بخیر من لیسانس مددکاری اجتماعی هستم میتونم دراین ازمون برای ارشد ثبت نام کنم?
پاسخ دادن
+2 # مدیر سایت 1398-09-07 11:37
سلام بله با کارشناسی مددکاجتماعی شما می تونید در رشته سلامت سالمندی، مدیریت توانبخشی و... شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # فائزه فرازی 1398-09-19 19:54
سلام من ترم آخر کارشناسی میکروبیولوژی هستم، اگه کنکور وزارت بهداشت بخوام بدم چه رشته هایی میتونم بخونم؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من میتونم هم کنکور وزارت علوم بدم هم وزارت بهداشت؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-09-21 11:50
هم در آزمون ارشد وزارت بهداشت و هم در وزارت علوم می تونید همزمان شرککت کنید ولی بخاطر بازار کار وزارت بهداشت اولویت شما وزارت بهاشت باشه...برای بهترین رشته ای می تونه به درد شما بخوره تماس بگیرید 02166574345
پاسخ دادن
+1 # فائزه فرازی 1398-09-19 20:59
سلام من ترم آخر کارشناسی میکروبیولوژی هستم، اگه کنکور وزارت بهداشت بخوام بدم چه رشته هایی میتونم بخونم؟
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من میتونم هم کنکور وزارت علوم بدم هم وزارت بهداشت؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-10-03 13:06
سلام با کارشناسی میکروبولوژی شما می تونید در مقطع ارشد در رشته انگل شناسی، ایمنی شناسی، هماتولوژی، سم شناسی و... شرکت کنید.برای اطلاع از بازار کار و منابع مطالعه برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت پیشناد میکنم تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.
پاسخ دادن
+1 # M 1398-10-02 02:00
سلام من ترم آخر پرستاریم و ی ماه دیگه فارغ التحصیل میشم ولی واقعا نمیدونم باید از کجا شروع کنم و چیکار کنم اگه میشه ی راهنمایی کنید :sad:
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1398-10-03 13:45
سلام . اول اینکه نگران نباشید و موضوع بعدی تمام کتاب هایی که باید بخونید به همراه کتاب تست موجود هست. پیشنهاد میکنم تماس بگیرید با شماره 02166574345 تماس بگیرید مشاوران دپارتمان سنا در حوزه پرستاری به شما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.
پاسخ دادن
-1 # آرزو 1398-10-03 10:05
سلام
من در کنکور 98وزارت علوم شرکت کردم و ژنتیک روزانه قبول شدم اما به دلایلی در دانشگاه ثبت نام نکردم و به عبارتی انصراف دادم...سوالم اینه که میتونم در کنکور 99وزارت بهداشت ثبت نام کنم؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 17:51
بله شما می تونید ثبت نام ارشد علوم پزشکی رو انجام بدید
پاسخ دادن
+1 # Z.tt 1398-10-09 11:28
با سلام
با رشته کارشناسی شیلات ، مجاز ب شرکت در چه رشته های ارشد وزارت هستم، با تشکر اگر راهنمایی کنید
پاسخ دادن
+1 # محیا 1398-10-11 00:27
سلام ،من کارشناسی آمار خوندم که برا ارشد دوتا گرایش داریم ،آمار ریاضی و آمار زیستی.
آمار ریاضی توسط سازمان سنجش کنکورش برگزار میشه . آمارزیستی توسط وزارت بهداشت.
بنده سال گذشته آمارریاضی روزانه قبول شدم و در حال تحصیل هسم.
سوالم اینه که ایا میتونم کنکور وزارت بهداشت شرکت کرده و امارزیستی رو هم بخونم؟؟؟؟؟ در صورت قبولی باید آمارریاضی رو انصراف بدم؟؟؟؟ درضمن تا مهر ماه سال بعد آمارریاضی رو تموم میکنم .
لطفا راهنماییم کنید واقعا کسی سوالمو جوابشو نمیدونه
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 18:11
بله می تونید در آزمون ارشد علوم پزشکی شرکت کنید و وقتی قبول شدید از اونجا انصراف بدید
پاسخ دادن
0 # negar۸۸۸۸۸ 1398-10-11 11:31
تو رو خدا جواب منم بدید
من علوم‌کشاورزی بودم یکی از دوستام کفت از رشته خاک شناسی رفته رشته بهداشت
گفت چند سال پیش رفته و الان داره دکترا میخونه
من فک میکردم امکانش نیست
اگه میشه جواب بدید من خیلی به مشاوره احتیاج دارم در ضمن شماره ای بدید من تماس بگیرم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 18:12
بله شما هم می تونید در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی شرکت کنید
پاسخ دادن
+5 # مهسا 1398-10-13 16:08
سلام ميخواستم بدونم با كارشناسي شيمي ميشه تو ازمون ارشد وزارت بهداشت شركت كنم ؟ چ رشته اي؟ واينكه ايا همه رشته ها حتي مديريت بازرگاني هم ميتونه تو اين ازمون شركت كنه يا شرايط خاصي داره؟
پاسخ دادن
0 # سمیرا مومنی 1398-10-29 23:29
رشته ی مدیریت بیمارستانی جز آزمون ارشد وزارت بهداشت هست؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:03
بله کارشناسی ارشد مدیریت بیمارستانی یا همان رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی جزو رشته های آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هست. به این رشته می توانند همه لیسانس های علوم پزشکی و حتی لیسانس های مدیریت و حسابداری نیز وارد شوند و در آینده بعنوان مدیر بیمارستان فعالیت کنند. اطلاعات بیشتر: https://sanapezeshki.com/management-health-services/
پاسخ دادن
0 # Raziyeh 1398-11-03 00:06
سلام ببخشید من ترم 7 پرستاریم نمیتونم ارشد سال 99 شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 18:55
اگر تا پایان شهریور فارغ التحصیل میشید بله می تونید در آزمون ارشد علوم پزشکی شرکت کنید
پاسخ دادن
-1 # تکتم 1398-11-13 11:25
با سلام و خسته نباشید

من رشته تحصیلیم ریاضی بوده و بعد در دانشگاه کارشناسی کامپیوتر خوندم خیلی به رشته های تجربی علاقه دارم میخواستم ببینم آیا میتونم رشته ای از رشته های وزارت بهداشت رو بخونم ؟ اگر میتونم چه رشته ای ؟
ممنون میشم اگه راهکار خاصی وجود داره بگید ممنون میشم.
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:05
بله می تونید وارد رشته هایی مثل کارشناسی ارشد آمار زیستی و ... شوید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: http://sanapezeshki.com/دفتر-مرکزی.html
پاسخ دادن
+2 # Amn.haghdoost 1398-11-20 18:25
سلام من شنیدم ارشد پرستاری ۹۹ محدودیت زدن حتمی ۲۵ درصد زبان انگلیسی برداشته شده!درسته؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 18:57
بله درسته. برای آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی شزط حدنصاب زبان برداشته شده
پاسخ دادن
-1 # Amn.haghdoost 1398-11-20 18:27
سلام من شنیدم کنکور ارشد پرستاری ۹۹ محدودیت زدن حتمی ۲۵ درصد از زبان برداشته شده !درسته؟؟
پاسخ دادن
+1 # Mohadese.yy 1398-11-23 13:08
سلام.

بالاخره تکلیف آزمون mhle چی شد؟ باید شرکت کنیم یا فقط ضریبش از ۲ به ۳ رسید؟؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 18:58
برای سال 99 مدرک MHLE نمیخواد. فقط در اکثر رشته ها ضریب درس زبان در کنکور ارشد پزشکی از 2 به 3 تغییر کرده
پاسخ دادن
+3 # nadi 1398-11-28 22:18
با سلام و وقت بخیر.
دارندگان مدرک کارشناسی مهندسی علوم و صنایع غذایی در چه رشته های برای ارشد وزارت بهداشت مجاز به شرکت هستند. چون برای رشته های صنایع غذایی و مهندسی علوم و صنایع غذایی انتخاب ها متفاوت هستن. ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن
0 # mahnaz 1398-11-29 08:39
سلام خسته نباشید من لیسانس مددکاری دارم میخواستم بدونم میتونم به غیر از رشته خودم رشته ی دیگه مثل روانشناسی ها رو انتخاب کنم برای ارشد یا نه فقط باید مددکاری انتخاب کنم
ممنون
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:07
روانشناسی بالینی وزارت بهداشت نمیتونید ولی میتونید ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم شرکت کنید و برای دکتری به روانشناسی بالینی وزارت بهداشت کوچ کنید
پاسخ دادن
+3 # mahnaz 1398-11-29 08:43
سلام خسته نباشید
من لیسانس مددکاری هستم میخواستم بدونم میتونم رشته هایی غیر از مددکاری مثل روانشناسی ها رو انتخاب کنم برای ارشد
یا نه فقط میتونم مددکاری انتخاب کنم
پاسخ دادن
-1 # نشمیل 1398-12-10 10:22
سلام
ببخشید من نتونستم در آزمون شرکت کنم، سایت سنجش پزشکی مشکل داشت، امکان داره تمدید کنند؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:08
معمولا سایت مرکز سنجش پزشکی 2 تا 3 بار ثبت نام رو بعد از ثبت نام اولیه در فروردین و اردیبهشت برای انجام ثبت نام کنکور ارشد پزشکی باز می کنه
پاسخ دادن
-1 # M 1398-12-10 10:29
سلام من نتونستم ثبت نام کنم حتما دوباره سایت باز میشه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:09
بله در فروردین و اردیبهشت برای انجام ثبت نام کنکور ارشد پزشکی مرکز سنجش اجازه میده مجددا
پاسخ دادن
0 # afi 1398-12-10 21:54
سلام خسته نباشيد.
من رشتم مهندسي پزشكيه ميتونم تو رشته ي ديگه اي كنكور بدم؟
ميشه راهنمايي كنيد.
كدوم رشته ها ميتونم امتحان بدم؟
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1399-01-03 19:10
بله باید دفترچه کارشناسی ارشد پزشکی امسال را باز کنید و از جدول مشاهده کنید. اگر پیدا نکردید با تلفن موسسه تماس بگیرید
پاسخ دادن
0 # الهام الف 1398-12-11 22:39
بخشيد ارشد وزارت بهداشت رشته هاي شناور هم داره؟
رشته من ارشد نداره ، ايا رشته شناور در ارشد وزارت بهداشت وجود داره؟
و اگر وجود داره چ رشته هايي هستن؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:11
در آزمون ارشد وزارت بهداشت می توان همزمان در دو رشته امتحان داد
پاسخ دادن
0 # مائده ي٨٠ي 1398-12-14 20:46
سلام وخسته نباشيد،
بعدازگرفتن مدرك كارشناسي رشته زيست شناسي مولكولي ميشه كنكور وزرات علوم داد براي رشته ي پزشكي؟امكانش هست؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:12
خیر. اگر سن شما از 25 سال بدون احتساب سربازی یا طرح بیشتر نباشد برای قبولی در رشته پزشکی می توانید در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنید
پاسخ دادن
0 # یلدا 1398-12-15 14:30
سلام کسانی که رشته مددکاری اجتماعی خوندن هم باید مدرک MHLE برای شرکت در آزمون داشته باشن؟؟؟؟برای این مدرک کلاس خاصی باید رفت ؟تا کی میتونیم این مدرکو بگیریم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-03 19:13
اگر قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی را دارید خیر نیاز نیست.
پاسخ دادن
-1 # نسیبه دوستی 1399-01-05 09:58
باسلام
میخواستم بپرسم اگرکسی لیسانس علوم آزمایشگاهی داشته باشه وطرح رفته باشه وطرحش آخرمهر۹۹تموم شه میتونه کنکورارشدشرکت کنه یانه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-23 19:15
باید توقف طرح بزنید تا بتونید اول مهر در دانشگاه قبولی ثبت نام کنید
پاسخ دادن
0 # فرحناز 1399-01-12 12:59
سلام ارشدوزارت علوم هستم ترم۲میتونم امسال کنکور ارشدوزارت بهداشت بدم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-23 19:13
سلام مجاز به ثبت نام کنکور ارشد پزشکی نیستید
پاسخ دادن
0 # هادی انتظامی 1399-01-18 19:09
سلا.وقت بخیر
میخواستم بدونم ازمون ارشد وزارت بهداشت تمدید نشد؟؟
رشته تغذیه و ایمنی میخواستم ثبت نام کنم
پاسخ دادن
0 # الی 1399-01-23 11:44
سلام من دیپلم هستم میتونم ازمون وزارت بهداشت شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-01-23 19:14
این آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هست و مدرک مجاز برای اون لیسانس می باشد
پاسخ دادن
0 # مارال 1399-01-25 15:36
سلام، من رشته علوم آزمایشگاهی هستم، درسم تموم شده، می خوام برای طرح ثبت نام کنم، می تونم برای ارشد سال بعد ثبت نام کنم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-02-07 17:59
سلام بله مشکل نداره طرح ثبت نام کنید و در کنکور ارشد هم شرکت کنید بعد از قبولی انصراف از طرح بدیدو مشغول تحصیل بشید.
پاسخ دادن
0 # عاطفه ا۱۲۳ 1399-02-01 13:18
با سلام.
ایا فرصت ثبت نام دیگه ای برای ارشد وزارت بهداشت هست ؟؟ کاش یک زمان دیگه برای ثبت نام میزاشتن
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-02-07 18:01
سلام زمان ثبت نام تمدید شده و می تونید برای ثبت نام اقدام کنید
پاسخ دادن
0 # Sosan 1399-02-02 12:34
سلام زمان ثبت نام بازم تمدید میشه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-02-07 18:02
سلام مهلت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت از 20 تا 22 اردیبهشت تمدید شده است
پاسخ دادن
0 # Sosan 1399-02-02 12:35
سلام زمان ثبت نام باز هم تمدید میشه؟
پاسخ دادن
0 # zahra faraji 1399-02-03 15:00
با سلام ... این خبرتون در مورد تغییر زمان آزمون ارشد پزشکی در 23 و 24 مرداد که فرمودید ... هیچ اطلاعیه ای در این مورد در سایت سنجش پزشکی نیست بلکه تکذیب این خبر هم موجوده در بخش اخبار فوری ... لطف میکنید توضیح بدید؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1399-02-07 18:04
سلام در رابطه با تغییر زمان برگراری آزمون ارشد وزارت بهداشت و تمدید مهلت ثبت نام اطلاعیه صادر شده و بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر شده است.
پاسخ دادن
0 # Sahsr 1399-02-04 16:08
سلام من نتونستم ارشد پرستاری ثبت نام کنم...دیگه نمیشه ثبتنام کرد؟؟دیگه تمدید نمیکنن؟ :cry: یعنی باید سال بعد شرکت کنم؟ :sad:
پاسخ دادن
0 # Sahsr 1399-02-04 16:10
سلام وقت بخیر ...من نتونستم ارشد پرستاری ثبتنام کنم...دیگه تا تیرماه تمدید نمیشه؟ :cry:
پاسخ دادن
0 # زهرا۹۶ 1399-02-04 23:27
سلام
من داوطلب ارشد علوم آزمایشگاهی ۱ هستم اما متاسفانه در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام نشدم.
میخواستم ببینم با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون عقب افتاده، امکانش هست مهلت ثبت نام هم تمدید بشه یا به طور کل راهی هست که بتونم امسال آزمون بدم؟
پاسخ دادن
0 # آریا 1399-02-05 01:08
سلام من نتونستم ازمون ارشدرو در فروردین ماه ثبت نام کنم به نظرتون احتمال داره در ار دیبهشت دوباره سایت برا ثبت نام باز بشه چون توی آخرین اطلاعیه ذکرشده بود که این مهلت تمدید نخواهد شد .
پاسخ دادن
0 # سهیلا ع 1399-02-19 17:50
سلام وقت شما بخیر ممنون میشم هپاسخ بدید.رشخه تحصیلی مدرسه ریاصی بود کارشناسی ارشد انالیز عددی ریاصی دکاردبردی خوندم میتونم تو ااازمون علوم پزشکی شرکت کنمم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # نازی شاکری 1399-02-21 13:07
سلام برای ثبت نام ارشد بالینی وزارت بهداشت ...اسم دانشگاه دوره تحصیل کارشناسی توی لیست نیست ، چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید ؟ ممنون
پاسخ دادن
0 # mansoure 1399-02-22 00:30
با سلام.فارغ التحصیل ارشد زیست شناسی میکروبیولوژی هستم.۱۰ سال سابقه کلر در شرکتهای دارویی دارم.میتونم رشته رادیولوژی شرکت کنم؟ سابقه کار مرتبط یعنی بیمارستانی ندارم
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد ایمنی شناسی 99-1400

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)