با توجه به اهمیت موضوع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در این اطلاعیه به توضیح در رابطه با زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 99 می پردازیم و هر آنچه را که شما به عنوان یک متقاضی کنکور ارشد علوم پزشکی نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهیم داد. اولین و مهم ترین سوالی که اکثر داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما می پرسند این است که زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت و زمان برگزاری آزمون ارشد علوم پزشکی در چه تاریخی می باشد؟
 
در ادامه به تمام سوالات شما پاسخ داده خواهد شد همچنین با گوش دادن به ویس بالا هر آنچه را که نیاز دارید مشاوران سنا در اختیار شما قرار خواهند داد بعد از مطالعه مقاله و گوش دادن به توضیحات مشاور در رابطه با کنکور ارشد وزارت بهداشت می توانید از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.
به این نکته توجه داشته داشته باشید، به روز ترین اخبار ارشد و دکتری وزارت بهداشت را با عضویت در کانال تلگرام و یا اینستاگرام موسسه علوم سنا دریافت خواهید کرد.

 sana telegram4

زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت99

طبق هر سال معممولا زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در بهمن ماه هر سال می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند. بلافاصله بعد از باز شدن سایت ثبت نام لینک مستقیم سایت ثبت نام در کانال تلگرام و اینستاگرام در اختیار متقاضیان قرار داده خواهد شد.
 
تذکر مهم:
داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که اگر در مدت زمان تعیین شده موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد نشده اید، سازمان سنجش دو تا سه دفعه  در اسفند ماه و فروردین ماه سایت ثبت نام ارشد را در زمان های مختلف باز کرده و داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند و آن دسته از داوطلبانی که در ورود اطلاعات خود مشکل داشته اند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود برای آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بپردازند.
 

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت99

همانطورکه توضیح دادیم زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 طبق هر سال از اوایل تا اواخر خرداد ماه خواهد بود که بلافاصله بعد از اعلام زمان برگزاری اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.
 
همچنین داوطلبان به این مورد توجه داشته باشند که در آذر ماه دفترچه ای از سوی سازمان مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می شود که شامل رشته های مجاز شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت و منابع اعلامی و ضرایب اعلام خواهد شد که این تغییرات چندان زیاد نخواهد بود تمام این تغییرات مربوط به آزمون ارشد ودکتری وزارت بهداشت را از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره سنا و یا عضویت در کانال به راحتی دریافت خواهید کرد.
 
 
سخن مشاور سنا در رابطه با داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ارشد را دارند و نمی دانند از چه زمانی شروع به مطالعه نمایند  و چه کتاب هایی را به عنوان منابع مطالعه انتخاب نمایند.
 
بسیاری از داوطلبان هستند که قصد شرکت در آزمون وزارت بهداشت را دارند، اما نمی دانند از کجا باید شروع کنند، چه کتاب هایی را باید برای مطالعه تهیه کنند و به طور کلی بر سر دوراهی شروع کردن و یا نکردن برای مطالعه هستند. به این دوستان باید بگوییم  اولین و مهم ترین قدم برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تهیه کتاب های کنکوری درست بر اساس جغرافیای کنکور می باشد و داشتن برنامه ریزی مهم رین موضوع بعد از انتخاب منابع بوده و زمانی شما از میزان آمادگی خود در هر درس مطلع می شوید که در زدن تست و مدیریت زمان برای تست به تسلط برسید.
 
بنابراین انتخاب مسیر درست برای شروع یکی از مهم ترین تصمیماتی است که شما به عنوان یک متقاضی کنکور ارشد وزارت بهداشت باید داشته باشید، بسیاری از داوطلبان بوده اند که حتی با تهیه مجموعه کامل کتاب ها و رفرنس و مطالعه دروس در مدت زمان باقی مانده تا آزمون ارشد موفق به جمع بندی و حتی زدن تست نشده اند، پس همواره سعی کنید کتاب هایی را انتخاب کنید که بر اساس جغرافیای کنکور بوده ومسیری را برای مطالعه انتخاب کنید که بهترین بازدهی را برای شما در کنکور ارشد وزارت بهداشت داشته باشد.  در این مسیر می توانید از راهنمایی ها و کمک های مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شوید.
 
 
ترتیبی که مشاور سنا به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری بهداشت باروری و مامایی 98

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون ارشد بهداشت 98

سھمیه رزمندگان و ایثارگران در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 98

تمدید ثبت نام دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری بهداشت محیط 98

دانلود رایگان سوالات دکتری بهداشت حرفه ای 98

دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)