آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

با توجه به تقاضای بالا برای شرکت و قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و به دلیل وجود سایت های نامعتبر که تخصصی در زمینه رشته های ارشد علوم پزشکی ندارند، اغلب داوطلبان بدنبال پاسخ سوالات خود در رابطه با ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی و دیگر رشته ها از منابع معتبر می باشند،  موسسه علوم پزشکی سنا با سابقه 11 ساله در زمینه رشته های علوم پزشکی هر آنچه را که شما داوطلبان برای شرکت و قبولی در آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی نیاز دارید در این مقاله در اختیار شما قرار خواهد داد. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

?از جمله سوالات پرتکرار شما از مشاوران ما :

?دانشگاههای پذیرنده ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی کدامند؟

?ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی به چه صورت است ؟

?آیا دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی دارد؟

?نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی را از کجا تهیه کنم؟

?منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی کنکوری را از کجا دریافت کنم؟

?بازار کار ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در مقطع ارشد و دکتری چگونه است ؟

?دانلود رایگان جزوات کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی از کجا تهیه کنم؟

 

✔️ متقاضیان رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی شما پاسخ تمام سوالات خود را در این بخش و از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا دریافت خواهید کرد. در ادامه تمام جزئیات مربوط به رشته ارشد مدیریت خدمات بهداشت درمانی که یک داوطلب باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

✅بازار کار ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

?مهم ترین موضوعی که همواره داوطلبان می خواهند از آن اطلاع داشته باشند، شرایط بازار کار برای رشته ای است که قصد ادامه تحصیل در آن را دارند.  فارغ التحصیلان ارشد مدیرت خدمات بهداشتی درمانی می توانند برای مدیریت بیمارستان ها، شبکه های بهداشت درمان و مدیریت خانه های بهداشت در روستا ها مشغول به کار شوند، همچنین در صورت ادامه تحصیل در مقطع دکتری می توانند به استخدام در خود وزارت بهداشت و..... مشغول به کار شوند. به طور کلی می توان گفت آینده شغلی فارغ التحصیلان ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی بسیار روشن است به شرطی که از دانشگاه های معتبر مدرک خود را دریافت نمایند و این زمانی میسر می شود که برنامه ریزی مشخصی برای مطالعه خود داشته باشند.  اگر سوالی در مورد منابع آزمون ارشد خدمات بهداشتی درمانی یا گرایش ها و بازار کار این رشته دارید با پر کردن فرم ثبت نام ، پاسخ آن را از مشاوران ما دریافت نمایید.

 

✅دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

?همانطور که شما می دانید و بارها در مقاله های قبلی توضیح دادیم، ظرفیت پذیرش ارشد خدمات بهداشتی درمانی برای دانشگاه دولتی و شهریه پرداز در هر سال متفاوت است. به طور مثال ظرفیت پذیرش سال 97 برای ارشد رشته مدیرت خدمات بهداشتی 86 نفر دانشگاه دولتی و 144 نفر بصورت شهریه پرداز بوده است. بنابراین اطلاع از ظرفیت پذیرش به شما نه تنها در انتخاب رشته محل درست بلکه در نحوه برنامه ریزی و میزان مطالعه و کسب درصد های لازم کمک بسیاری خواهد کرد.

 

✅ منابع ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

 ?مهم ترین موضوع بعد از مشخص کردن هدف و برنامه ریزی تهیه منابع درست و کنکوری برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. با توجه به رفرنس های معرفی شده توسط وزارت بهداشت که ما لیست این منابع را در زیر بخش های انتهای مقاله قرار داده ایم, آنچه که داوطلبان باید به آن توجه کنند تهیه منابع بر اساس مباحث پرتکرار و کنکوری می باشد،  در این امر می توانید از کتاب ها و جزوات کنکوری موسسه علوم پزشکی سنا که طبقه بندی شده و بر اساس مباحث پرتکرار و کنکوری می باشد استفاده کنید. برای اطلاع با ما در ارتباط باشید.

امروز بهترین لحظه هاست،پرتوان و پرانرژی امروزت را بساز.

 

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13