ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از یکشنبه 11 آذر ماه آغاز و تا 17 آذر ماه ادامه خواهد داشت، متقاضیانی که قصد ثبت نام در آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور را دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، بصورت اینترنتی می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

در ادامه راهنمای ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و زمان ثبت نام آزمون ارزشیابی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

راهنمای ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

مراجعه به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور و مراجعه به پیوند داروسازی و پیوند شانزدهمین دوره آزمون ارزشیابی و پیوند ثبت نام جدید و بعد از پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام و تکمیل اطلاعات، کد رهگیری ثبت نام خود را دریافت نمایید.

طبق تاکید مرکز سنجش آموزش پزشکی داوطلبان پیش از نامنویسی اینترنتی، ابتدا باید نسبت به تشکیل پرونده در «مرکز خدمات آموزشی» وزارت بهداشت، اقدام کنند و فقط افرادی که توسط مرکز خدمات آموزشی معرفی شده باشند، واجد شرایط نامنویسی اینترنتی و شرکت در آزمون ارزشیابی هستند.

در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک مورد نیاز و تشکیل پرونده، دانش آموختگان باید آمادگی خود را جهت شرکت در آزمون به کارشناس ارزشیابی (در مرکز خدمات آموزشی) اعلام کنند تا نام آنها در لیست مرکز خدمات آموزشی ثبت شود.

در صورت تکمیل نشدن مدارک و اتمام مهلت ثبت نام، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم امکان شرکت دانش آموختگان در آزمون را نخواهد داشت و آنان موظفند در آزمون بعدی شرکت کنند.

این آزمون روز پنج شنبه ششم دی ماه برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه نیز روز سه شنبه چهارم دی ماه از طریق سایت مرکز توزیع می‌شود.

 

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

1-اصل و کپی شناسنامه و اصل کارت پایان خدمت.  تصویر اسکن شده یک قطعه عکس، صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.

2- اصل و کپی مدرک دانشگاهی و ریز نمرات کلیه مقاطع تحصیلی که صحت صدور آن مورد تایید امور دانشجویی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور مربوطه و تایید وزارت امور خارجه در تهران رسیده باشد.

3- اصل و کپی سوابق تحصیلی قبلی در ایران

4- اصل و کپی گذر نامه های جدید و زمان تحصیل

5- در صورتی که مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر باشد، ارائه پایان نامه تحصیلی به همراه تاییدیه و مهر دانشگاه محل تحصیل، خلاصه ای از رساله به زبان فارسی به همراه مقالات منتشره و فعالیت های پژوهشی الزامی است.

و....

 

زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور

زمان دریافت کارت ورود به جلسه 4 دی ماه سال 97 ساعت 18 با مراجعه به سایت sanjesh p . ir امکان پذیر می باشد. داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون به همراه داشته باشند.

ميزان دوره تكميلي پس از قبولي در آزمون ارزشيابي، بر اساس مصوبات مربوطه توسط مركز خدمات موزشي اعلام ميشود.

در صورت  داشتن سوال و شرکت در کلاس های آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 

لینک مرتبط با آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور:

ثبت نام کلاس کنکور دکتری علوم دارویی ( phd داروسازی ) 98

ثبت نام کلاس کنکور دکتری داروسازی 98

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی 98 ( محلی)

تغییر زمان برگزاری آزمون زبان msrt

آخرین مهلت ویرایش معدل در آزمون ارشد وزارت علوم 98

جزئیات برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری آزمون ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اساتید

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)