تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی سال 97 :  ثبت‌ نام آزمون استخدامی روز گذشته سه‌ شنبه 10 مهر به پایان رسید و با توجه به افزایش تقاضاها از سوی شرکت‌ها زمان ثبت نام این آزمون تا روز جمعه 20 مهر تمدید شد.

همچنین علاوه بر ثبت نام جدید ان دسته از متقاضیان شرکت کننده در این آزمون که ثبت‌نام خود را تکمیل نکرده‌اند  تا 20 مهرماه مهلت دارند تا نسبت به تکمیل ثبت‌نام خود اقدام کنند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی سال 97

 ثبت نام این آزمون بصورت اینترنتی بوده و افراد بالای 18 سال با هر سطحی از تحصیلات می‌توانند در این آزمون شرکت کرده و بدون محدودیت سطح مدرک و رشته تحصیلی از میان 8 دسته و 222 عنوان شغلی، عناوین شغلی مورد نظر خود را انتخاب نمایند. هزینه ثبت‌نام این آزمون 57 هزار تومان می باشد.

شرکت های درخواست دهنده آزمون استخدامی

این آزمون برای استخدام در شرکت‌های خصوصی صنعتی، تجاری و فناوری در سراسر کشور برگزار می‌شود. دومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناوری در هشت دسته برگزار می‌شود و این هشت دسته شامل " هنر و رسانه و آموزش" ، " مالی و اداری"، " مهندسی"، "مدیریتی"، "بازاریابی و فروش"، "کارشناسی و ارائه خدمات" و " فناوری اطلاعات"، " فنی و اجرایی" است.


لینک مرتبط :

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 97-98

نتایج اولیه پنجمین آزمون استخدامی کشور اعلام شد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)