tarhe niroie ensani

نیروهای طرحی وزارت بهداشت تمدید شد. تمدید مجدد نیروهای طرحی بلامانع شد، معاون پرستاری وزارت بهداشت از تمدید مجدد نیروهای طرحی با توجه به بیماری کووید 19خبرداد و گفت: دانشگاه های علوم پزشکی بر حسب نیاز و تمایل مشمول می توانند تمدید مجدد طرح کنند.

 دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت با اعلام این خبر اظهارداشت: در پی درخواست دانشگاه های علوم پزشکی و با توجه به شیوع بیماری کووید 19 در کشور و کمبود کادر پرستاری، از معاونت توسعه وزارت بهداشت درخواست تمدید مجدد نیروهای طرحی ارایه شد که با موافقت دکتر تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع، این موضوع طی بخشنامه ای به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد.
براساس این بخشنامه نیروهای طرحی حتی پس از اتمام زمان طرح در صورت نیاز دانشگاه و تمایل مشمول تا رفع زمان اضطراری می توانند به خدمات خود در دانشگاه ادامه دهند.

 telegrambanner

یک نکته برای پرستارانی برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد مردد هستند !

به دلیل مشغله کاری و شیفت هایی که اغلب پرستاران با شروع کار در بیمارستان دارند، ممکن است به فکر ادامه تحصیل در این رشته نباشند، و یا بگویند به دلیل نداشتن وقت کافی و یا عدم اطلاع از منابع کنکوری درست قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد را نداریم.

در پاسخ به این دوستان باید بگوییم آیا تا انتها می خواهید یک پرستار لیسانسه با شیفت های طولانی باقی بمانید یا می خواهید پیشرفت کنید و حجم کاری کمتری داشته باشد؟

مطمئنا انتخاب شما پیشرفت و ترقی در محیط کاری و ارتقای سطح علمی می باشد، پس تعلل نکنید و از همین الان شروع کنید. هر آنچه را که شما برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت در رشته پرستاری نیاز دارید، می توانید در موسسه علوم پزشکی سنا دریافت کنید.

به طور مثال یکی از معضلات داوطلبان برای ادامه تحصیل وجود رفرنس ها با حجم بالا و عدم وقت کافی برای مطالعه این رفرنس های می باشد که موسسه علوم پزشکی سنا با تهیه کتاب های کنکور و طبقه بندی شده در رشته پرستاری هر آنچه را که شما برای مطالعه منابع رشته پرستاری نیاز دارید در اختیار شما قرار داده است، کافیست با مراجعه به سایت sanabook.com  هر کتاب و منبعی را که برای قبولی در آزمون ارشد پرستاری و رشته های ارشد علوم پزشکی نیاز دارید دریافت نمایید و با مراجعه به آزمون کارشناسی ارشد پرستاری برای دریافت دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش، دریافت نمونه کارنامه ها، اطلاع از منابع و رفرنس های وزارت بهداشت، دانلود رایگان نمونه سوالات سال های قبل می توانید با مراجعه به لینک های که در ادامه در اختیار شما قرار می دهیم هر آنچه را که برای قبولی آزمون ارشد پرستاری نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

لینک مرتبط با رشته پرستاری:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری 97-98

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد پرستاری

 

دیدگاه‌ها  
0 # هنگامه عارفی 1399-02-24 09:29
I am a human
پاسخ دادن
+1 # باران 1399-02-28 06:22
ینی بعد از اتمام تداوم طرح ۴سال هم میشه تمدید کرد؟؟؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد ایمنی شناسی 99-1400

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

اعتراض دانشجویان علوم پایه به تبعیض در اعطای شماره نظام پزشکی

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

اعلام فرآیندهای آموزشی علوم پزشکی در ترم جاری

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

آموزش شرکت در آزمون اینترنتی سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)