dore takhasosie olom azmaieshgahi

متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون ورودی دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی را دارند توجه داشته باشند، تمام جزئیات مربوط به مقررات دوره پزشکی، دارویی و مواد خوراکی مصوب سال 1367 منتشر شده است. در این اطلاعیه تمام موارد زیر در اختیار ما قرار خواهد گرفت. بعد از مطالعه اطلاعیه در صورت داشتن سوال می توانید با شماره 02166574345 تماس حاصل نمایید. پذیرش در دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه (به ترتیب با سهم 60 و 40 درصد) انجام خواهد شد.

شرایط عمومی ورود به دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

نحوه ثبت نام دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

مدارک لازم جهت ثبت نام دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

نحوه پذیرش دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

 همچنین متقاضیانی که قصد ورود به دوره ارشد و دکتری علوم آزمایشگاهی را دارند هر آنچه را که از تهیه کتاب های کنکوری، آزمون های آزمایشی، کلاس های حضوری و نکته و تست و مشاوره و پشتیبانی نیاز داشته باشند می توانند، از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا و یا مراجعه به بانک کتاب سنا بوک دریافت نمایند.

telegram3

شرایط عمومی ورود به دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

افرادی که در یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی  و بانک خون) دارای دکتری تخصصی  یا تخصص بوده و پس از فراغت از تحصیل دارای حداقل 4 سال سابقه کار در رشته تخصصی باشند، (دانش آموختگان خارج از کشور در صورتی که عنوان مدرک ارزشیابی شده آنها مطابق موارد فوق الذکر باشد و یا دارای کارت و شماره نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی باشند) مجاز به ثبت نام در این فراخوان میباشند.

ثبت نام تکمیلی علوم آزمایشگاهی

1- ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ 99/4/1 تا 99/4/8  فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir صورت میپذیرد. همزمان با تکمیل فرم ثبت نام داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود (فقط به صورت اینترنتی)ارسال نمایند.
مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمه ثبت توسط داوطلب برای وی کد رهگیری صادر میشود و برای افرادی که کد رهگیری دارند، در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه برای داوطلب صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس ازصدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه ی چاپ شده از فرم ثبت نام، برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

لازم به توضیح است که هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبان ملزم هستند کلیه ی مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمیکنند و یا ناقص ارسال میکنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

2- هزینه ی ثبت نام آزمون کتبی مبلغ 2000000هزار ریال است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز  سنجش آموزش پزشکی نسبت به خرید اعتبار و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون پذیرش دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی اقدام نماید. لازم به ذکر است وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.

مدارک لازم جهت ثبت نام تکمیلی علوم آزمایشگاهی

1- پرداخت هزینه
2- تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی
3- کد رهگیری ویژهی متقاضیان استفاده از سهمیهی رزمندگان (داوطلبان شاهد و ایثارگر نیازی به ارائه ی کد رهگیری از سایت ایثار یا کد ایثارگری ندارند).
4- مدارک لازم جهت اسکن و ارسال اینترنتی:
الف)عکس 3*4 - اصل کارت ملی - اصل شناسنامه - اصل دانشنامهی دکتری تخصصی

6-  دانش آموختگان خارج از کشور در صورتی که عنوان مدرک ارزشیابی شده آنها مطابق با یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون) باشد و یا دارای کارت و شماره نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی باشند.

7- اصل گواهی حداقل 4 سال سابقه کار در رشته تخصصی
8- اصل مدرک نشان دهندهی وضعیت نظام وظیفه عمومی
9- کارت فرزند یا همسر شهید، کارت جانباز، فرزند یا همسر جانباز

توصیه میشود داوطلبان مدارک اعلام شده را از قبل آماده نمایند تا بتوانند در مهلت زمانی تعیین شده جهت ارسال به موقع اینترنتی مدارک اقدام نمایند.

نحوه پذیرش تکمیلی علوم آزمایشگاهی

 آزمون کتبی از مباحث تشخیص آزمایشگاهی بالینی کتب مرجع هر یک از رشته های تخصصی فوق در حد بخشهای مربوط از

کتاب: Henry’s Clinical Diagnosis and Management By Laboratory Methods میباشد که توسط هیأتهای ممتحنه رشته های فوق الذکر و به صورت سؤالات چند گزینهای برگزار میگردد.

 

زمان برگزاری آزمون کتبی روز پنجشنبه مورخ 23/5/99می باشد. آزمون مصاحبه مبتنی بر سوابق شغلی و علمی داوطلبان انجام خواهد شد. جزئیات مربوط به سوابق مورد بررسی در آزمون مصاحبه از طریق اطلاعیه های بعدی اعلام میگردد.

نکته مهم : براساس شرایط آزمون ممکن است بصورت الکترونیک Computer Based و  Paper Based باشد.چنانچه در برگزاری آزمون الکترونیکی مشکلی به وجود آید امان این هست که آزمون بوصورت کتبی برگزار شود.

 لینک مرتبط:

پذیرش پزشکی (MD) از دکتری تخصصی علوم پزشکی (PhD)

آزمون دکتری وزارت بهداشت الکترونیکی شد

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 1 موسسه سنا (50% اول مباح

آدرس سایت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

شهریه دانشگاه علوم پزشکی ۱۴۰۲-۱۴۰۳

لیست رشته های طرح اجباری علوم پزشکی ۱۴۰۳

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13