آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی دو

متقاضیان ارشد علوم آزمایشگاهی دو هر آنچه که در رابطه با گرایش ها و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی دو، منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی دو،  دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی دو بخواهید می توانید در این اطلاعیه دریافت نمایید و برای شرکت در کلاس های حضوری، آزمون های آزمایشی ودریافت رفرنس های وزارت بهداشت با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط با شید. 

 

✔️گرایش و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی دو

? گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی 2 شامل رشته خون شناسی و ایمنی شناسی می باشد، داوطلبان برای اطلاع از مدارک تحصیلی مورد نیاز و  لیست رشته های مجاز برای یک لیسانس علوم آزمایشگاهی می توانند با مراجعه به دسته بندی هایی که در انتها آمده اطلاعیه مربوط به رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 2 را مطالعه نمایید.

 

✔️دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی دو

? ظرفیت پذیرش هر سال در حال تغییر است و داوطلبان باید با اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته علوم آزمایشگاهی 2 و گرایش هایی که قصد تحصیل در آن را دارند اقدام به انتخاب رشته و دانشگاه نمایند. از جمله دانشگاه های پذیرنده ارشد علوم آزمایشگاهی دو شامل دانشگاه ایران، اراک، مشهد، تهران، تربیت مدرس، شهید بهشتی و ... می باشد.

 

✔️بازار کار گرایش های علوم آزمایشگاهی دو

?رشته هایی که بازار کار خوبی برای متقاضیان ارشد علوم آزمایشگاهی دارد، رشته هماتولوژی و ایمنی شناسی می باشد که فارغ التحصیلان این رشته ها می توانند با عضو شدن در هیات علمی و یا تاسیس آزمایشگاهی خصوصی بازار کار مناسبی را داشته باشند. همچنین این دسته از فارغ التحصیلان می توانند در مراکز آسم و آلرژی و بیمارستان های بخش خصوصی مشغول شوند. برای اطلاع از باز کار رشته علوم آزمایشگاهی دو در تمام گرایش ها می توانید از طریق ارتباط با مشاور سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

در صورت دریافت رفرنس های وزارت بهداشت ارشد علوم آزمایشگاهی دو و شرکت در کلاس های حضوری ارشد علوم آزمایشگاهی برای درس هایی که دارای ضریب بالا هستند و شرکت در آزمون های کشوری برای آمادگی در آزمون اصلی وزارت بهداشت می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 تسلیم نشوید قبل از اینکه به موفقیت برسید.

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13