arshad anformatik pezeshki

یکی از بیشترین سوالاتی که متقاضیان رشته انفورماتیک پزشکی از مشاوران ما می پرسند، اطلاع از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی سال 99-1400 می باشد. اطلاع از ظرفیت پذیرش این امکان را به داوطلب می دهد تا با اطلاع از دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت آن اقدام به مطالعه دروس کرده و در زمان انتخاب رشته محل بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. به همین منظور در ادامه لیست کامل دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک را در اختیار شما  قرار می دهیم. در صورت داشتن سوال در رابطه با منابع و مشاوره با رتبه های برتی می توانید از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

telegram3

ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی

جدولی که در ادامه در اختیار شما قرار داده می شود، ظرفیت اولیه پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی می باشد. در صورت اضافه و یا کم شدن ظرفیت اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. توجه داشته باشید این ظرفیت شامل ظرفیت عادی و شهریه پرداز است که منظور از ظرفیت عادی همان پذیرش دانشگاه های دولتی و منظور از شهریه پرداز ادامه تحصیل با پرداخت هزینه است.

 ظرفیت ارشد انفورماتیک  شهریه پرداز   عادی
 ظرفیت ارشد انفورماتیک پزشکی ارومیه  1  4
ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی اهواز  1  4
 ظرفیت ارشدانفورماتیک پزشکی ایران  0  3
 ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی تبریز   1  4
 ظرفیت ارشد انفورماتیک پزشکی تربیت مدرس   1  4
 ظرفیت پذیرش انفورماتیک پزشکی شهیدبهشتی   1  4
ظرفیت ارشد انفورماتیک پزشکی شیراز   1  4
ظرفیت انفورماتیک پزشکی کرمان 0 4
ظرفیت ارشد انفورماتیک پزشکی مشهد 1 4

ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک - منابع ارشد

رشته انفورماتیک پزشکی جز رشته های کم متقاضی بوده که اغلب فارغ التحصیلان رشته های کامپیوتر به این رشته جذب می شود و اغلب این داوطلبان می خواهند بدانند رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت برای این رشته از کجا باید تهیه کنند. در مقاله منابع آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400به طور کامل به معرفی منابع ارشد وزارت بهداشت و لیست کتاب های طبقه بندی شده کنکوری و دروس و ضرایب پرداخته شده است. 

 

نکاتی در مورد تست زنی کنکور ارشد وزارت بهداشت

در این متن به برخی از سوالات شما در رابطه با نحوه تست زنی پاسخ داده خواهد شد.

 اگر قرار باشد من تستهای 5 تا 10 سال اخیر را بزنم فکر میکنم نیاز به تست بیشتری دارم که تمرین کنیم چکار باید بکنیم؟

حرف شما کاملاً صحیح است و ما پیشنهاد میکنیم از کتابهای سؤالات تألیفی که براساس کنکور چند سال اخیر و توسط اساتید معتبر طراحی شدهاند استفاده کنید. مثلاً در مؤسسه سنا ما کتاب را با نام تاس (تستآموز سنا) برای هر درس که در آن سؤالات آزمون های کشوری مؤسسه و سؤالات تألیفی اساتید جمعآوری شده را توصیه میکنیم. این سؤالات به صورت طبقه بندی شده و صرفاً براساس کنکور 5 سال اخیر طراحی شده اند.

من میخواهم به جای مطالعه یک فصل، با تست زنی و مطالعه پاسخ های تشریحی هر تست، آن فصل را یاد بگیرم. اگر تستهای 30 سال گذشته را با این روش پیش ببرم، فکر میکنم دیگر تستی باقی نمانده باشد که از آن فصل نزده باشم. آیا این کار درست است؟

نه این کار درست نیست. شما با این کار مانند یک پازل به هم ریخته و به صورت نکته ای مطلب را یاد میگیرید و قطعاً پیوستگی مطالب را با هم درک نخواهید کرد. کافی است استاد طراح سؤال، همان تستها را در ترکیب با فصول دیگر طرح کند و بقول معروف آن را کمی بپیچاند! مطمئن باشید اگر شما به صورت نکته و تست آن فصل را خوانده باشید، به دلیل عدم تسلط کامل، فکر میکنید برای اولین بار با این تست مواجه شده اید.

 

دیدگاه‌ها  
0 # سروش صادقی 1399-10-23 11:55
با سلام در صورت درخواست لیست منابع پیشنهادی کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت به ادرس تلگرام ذیل پیام دهید:
t.me/tasmim_hadaf
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت 1401

زمان و شرایط آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1401-1402

دانلود کلید سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 1401-1402

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت 1401-1402

آموزش دانلود سوالات و ورود پاسخ ها نهم 1401

شرایط پذیرش دانشجویان غیر ایرانی در علوم پزشکی

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت 1400-1401

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400-1401

آدرس حوزه امتحانی ارشد وزارت بهداشت 1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 

call 02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345