آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی سه

به دلیل بازار کار و تعدد رشته های علوم آزمایشگاهی 3 اغلب داوطلبان می خواهند بدانند:

✅ منابع گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی سه کدام است؟ برای شرکت در رشته میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی از چه منابع ای می توانم استفاده کنم؟

✅ دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش برای گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی به چه صورت است؟

✅ بازار کار کدام گرایش ارشد علوم آزمایشگاهی سه بهتر است و شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به چه صورت می باشد؟

✅ سوالات آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه و کلید نهایی سوالات را از کجا دریافت کنم؟

در این مقاله و در زیر بخش های ارائه شده در انتها تمام جزئیات مربوط به ارشد رشته علوم آزمایشگاهی در اختیار شما قرار داده خواهد شد. در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ تمام سوالات خود را در رابطه با رشته های علوم پزشکی دریافت خواهید کرد.

 

✔️ مدارک و رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 3 

? آیا از رشته های مجاز ارشد علوم آزمایشگاهی 3 مطلع هستید و میدانید با داشتن لیسانس علوم آزمایشگاهی در چه گرایش هایی می توانید شرکت کنید؟ فارغ التحصیلان رشته علوم آزمایشگاهی 3 می توانند در گرایش های انگل شناسی پزشکی، میکروب شناسی، قارچ شناسی و ویرس شناسی پزشکی و ... شرکت نمایند. گرایش های رشته علوم ازمایشگاهی 1، 2 و 3 متفاوت است که در مقاله هی دیگر به معرفی گرایش های این رشته پرداخته شده.

? بازار کار رشته علوم آزمایشگاهی در کدام گرایش بهتر است؟ فارغ التحصیلان کارشناسی علوم آزمایشگاهی 1،2 و3 می توانند تا مقطع دکتری در گرایش هایی که به آن علاقمند هستند ادامه تحصیل دهند اما همیشه مهم ترین دغدغه ی همه ی داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته و گرایشی است که انتخاب میکنند. به طور کلی بازار کار برای گرایش های ارشد علوم آزمایشگاهی بسیار مناسب بوده و فارغ التحصیلان این رشته به راحتی وارد بازار کار می شوند و در صورت شرکت در مقطع دکتری امکان تاسیس آزمایشگاه در حیطه تخصصی خود را دارند. فارغ التحصیلان علوم ازمایشگاهی سه می توانند در مراکز تحقیقاتی و کارخانه های سرم سازی و ... مشغول شوند.

 

✔️ منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه

? آنچه که وزارت بهداشت به عنوان رفرنس برای این رشته تعیین کرده در زیر بخش انتها در اختیار شما قرار داده شده است، اما در برخی مواد به دلیل حجم زیاد کتاب های درسی، هزینه های زیاد و کنکوری نبودن، امکان مطالعه این رفرنس ها برای داوطلبان دشوار میشود. موسسه علوم پزشکی سنا برای حل این مشکل اقدام به تهیه رفرنس های وزارت بهداشت و طبقه بندی کردن سرفصل  معرفی شده برای هر درس و تهیه تست های تالیفی برای هر مبحث کرده است .

? منابع آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی سه سنا شامل کتاب های: درسنامه الگوریتمی ویروس شناسی ، راهنمای انگل شناسی، تک یاخته شناسی، زیست شناسی سلولی مولکولی، ایمنی شناسی، میکروب شناسی، قارچ  شناسی، صفر تا صد کرم شناسی، گنجینه ایمنی شناسی، گنجینه کرم شناسیف صفر تا صد زبان و 90+ می باشد. 

 

? آیا میدانید برترین رتبه های سال 97 و 96  متعلق به موسسه علوم پزشکی سنا بوده با مراجعه رتبه های برتر موسسه علوم پزشکی سنا سال 97 و 96 می توانید لیست کامل رتبه های برتر که شامل رتبه 1تا 100 رشته های مختلف علوم پزشکی می باشد را مطالعه نمایید. و در صورت داشتن سوال و مشاوره رایگان و تهیه رفرنس های وزارت بهداشت و آزمون های کشوری و هر آنچه را که برای کسب رتبه برتر نیاز دارید از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا بخواهید..

 

از امروز یاد بگیر فرصت رو از دست ندی…

ممکنه به موقعیتی که مد نظرت بوده نرسیده باشی.
اما با برداشتن بهترین قدم بعدی ات به سمت جلو
دقیقا همان جایی که می خواهی می توانی باشی.

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13