90کتاب زبان نود پلاس 90+ هادی یوزی یک کتاب جمع و جور و کاربردی برای کسانی است که زمان زیادی برای مطالعه کتاب های حجیم زبان آمادگی ارشد یا MHLE ندارند. شاید در سال اول چاپ این کتاب، خریداران کتاب زبان مثبت نود سنا به کارایی آن شک داشتند ولی با شرکت در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی و MHLE با پاسخگویی به بیش از 90 درصد بخش vocabulary آزمون متوجه شدند که با این کتاب فلفلی!! چقدر زمان خود را خریده اند....

با استقبال خوانندگان، نویسنده چاپ دوم آن را روانه بازار کرد که البته تغییرات بسیار مفیدی در آن رخ داده بود. شاید نویسنده ی کتاب زبان نود پلاس فکر نمی کرد که درخواست متقاضیان برای نود پلاس فقط به بخش vocabulary محدود نشود و آن ها اصرار زیادی برای نگارش جلد دوم این کتاب یعنی بخش درک مطلب داشته باشند. لذا دکتر هادی یوزی جلد دوم کتاب نود پلاس را که کاملا بر روی بخش Reading تمرکز دارد را نوشت تا به نویسندگان دیگر ثابت کند برای آزمون زبان وزارت بهداشت نیاز به خواندن کتاب های حجیم و ترسناک نیست و داوطلبان می توانند با خواندن کتاب دو جلدی پالتویی نود پلاس به آن چه که می خواهند برسند.

اگر قصد خرید آنلاین و مشاهده نمونه کتاب را دارید به سایت bookmedical.ir (سایت خرید کتاب های علوم پزشکی با تخفیف) بروید تا بتوانید کتاب زبان انگلیسی نود پلاس (90 plus) را با تخفیف تهیه کنید.