namaieshgah ketab

 

مهلت ثبت نام برای دریافت بن کتاب تمدید شد. متقاضیان می توانند برای ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب تهران تا دوشنبه 26 فروردین ماه با مراجعه به سایت نسبت به دریافت بن کتاب خود اقدامات لازم را انجام دهند. با توجه به فرار رسیدن ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و با عنایت به راه اندازی سامانه بن کتاب دانشجویی، دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام و دریافت بن کارت کتاب اقدام نمایند.

بر این اساس کلیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی که اطلاعات آن‌ها در سامانه سما معاونت آموزشی وزارت بهداشت ثبت شده است می‌توانند از بن کارت کتاب استفاده کنند. همچنین موسسه علوم پزشکی سنا در نمایشگاه کتاب اقدام به ارائه کلیه کتاب های کنکوری علوم پزشکی در مقطع ارشد و دکتری کرده است. آدرس و اطلاعات حضور در نمایشگاه کتاب در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد. در صورت بروز مشکل  و داشتن سوال اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 sana telegram

نحوه تهیه بن کتاب دانشجویان علوم پزشکی

ثبت نام با کارت ملی هوشمند(برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند دریافت کرده‌اند) انجام خواهد شد به شکلی که ثبت نام به شکل nfc(کارت مجازی) برای اشخاصی که کارت ملی هوشمند ندارند، داشتن تلفن همراه با سیستم اندروید و «نصب نرم افزار همراه شهر» خواهد بود.

ثبت نام به صورت بن کارت فیزیکی نیر به این صورت است که  در این روش بن کارت از طریق بانک شهر و کیوسک‌های شهر نت به متقاضیان داده می‌شود.

مبلغ موجود دربن کارت‌های دانشجویی یک میلیون و 500 هزار ریال است که 600 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  900 هزار ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

تاریخ اعتبار کارت‌ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

علاقمندان برای دریافت جزئیات مهم ثبت نام جهت دریافت بن کارت کتاب به سایت bon.tibf.ir مراجعه کنند.

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین جزئیات برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

آخرین مهلت ویرایش معدل در آزمون ارشد وزارت علوم 98

زمان دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد وزارت علوم 98

کاهش حد نصاب نمره علمی دکتری وزارت علوم 98

فیلم توضیحات ارشد و دکتری رشته ژنتیک پزشکی و معرفی کتاب تست

زمان برگزاری آزمون ارشد آموزش پزشکی مجازی ویژه اساتید

افزایش ظرفیت پذیرش دکتری پژوهشی در گروه علوم پزشکی

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)