salamat.gov ir

سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا : سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا چیست ؟ فرم خود اظهاری کرونا چیست و چگونه باید این فرم را تکمیل کنیم؟ همانطور که می دانید متقاضیان آزمون های مهم کشوری باید این فرم را تکمیل کرده و با پرینت آن در جلسه آزمون حضور داشته باشند. در ادامه به معرفی سایت سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا، فرم خود اظهاری خواهیم پرداخت تا انتها با ما همراه باشید.

فرم خود اظهاری

به دلیل شیوع بیماری کرونا و تجمع افراد در آزمون های مهم کشوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور برای کنترول و شناسایی داوطلبانی که مبتلا به بیماری کرونا شده اند،  تدبیر برای حضور این افراد درآزمون های مهم کشوری در نظر گرفته است که بر این اساس همه ی داوطلبان قبل از حضور در آزمون باید با پر کردن  فرم خوداظهاری/تکمیل فرم خوداظهاری ویژه همه داوطلبان (غیرکرونایی) نسبت به وضعیت خود اقدامات لازم را انجام دهند.

بنابراین همه داوطلبان این آزمون لازم است از روز سه شنبه مورخ 99/05/14 به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس  salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل نمایند. در ادامه مراحل مراجعه و تکمیل فرم را به شما متقاضیان کنکور ارشد ارائه خواهیم داد.

bannerfinalmoshavere

راهنمای سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا

در مرحله اول داوطلبان باید به سایت salamat.gov.ir سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا مراجعه نمایند و گزینه خود ارزیابی بیماری کرونا را انتخاب کنید.

korona

بعد از انتخاب گزینه وارد صفحه بعدی شده و در این صفحه اقدام به تکمیل اطلاعات و انتخاب مرحله بعد نمایید.

arshad kirona

 

 بعد از تکمیل مراحل و تاییدیه می توانید اقدام به گرفتن اسکرین و پرینت ازصفحه نهایی کرده و در روز آزمون با به همراه داشتن فرم خود اظهاری، کارت ملی و البته راعایت نکات بهداشتی، ماسک و دستکش در جلسه امتحان حاضر شوید.

 salamat.gov.ir

نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت

 طبق آخرین اخبار اعلام شده نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت در شهریورماه و نتایج نهایی آن در مهرماه خواهد بود. بعد از اعلام جزئیات مربوط به زمان اعلام نتایج آزمون ارشد جزئیات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. همچنین متقاضیان کنکور ارشد بعد از اعلام نتایج در صورت انجام  انتخاب رشته محل خود می توانند از هرکجای کشور که هستند از طریق تماس با شماره 02166574345 الی 6 با اساتید و رتبه های برتر موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط بوده و اقدام به انتخاب رشته محل خود نمایند.

لینک مرتبط:

 لیست رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم پزشکی

 

 

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

معرفی بسته ارزیابی فناوری سلامت موسسه سنا

7 آزمون کشوری به دلیل کرونا لغو شد

جدول زمانبندی سامانه نقل و انتقال دانشگاه علوم پزشکی

دانلود رایگان سوالات آزمون ارزیابی فناوری سلامت 1398

چگونه برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت خود را آماده کنیم ؟

رتبه های برتر چه کارهایی برای موفقیت خود انجام داده اند؟

چگونه آزمون‌های آزمایشی خود را تحلیل کنیم؟

سامانه ثبت نام امریه سربازی مرکز جذب اعضای هیات علمی

آغاز ثبت ملی اطلاعات پرستاران در سامانه صلاحیت

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)