نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 منتشر شد.  متقاضیانی که در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 شرکت کرده اند، طبق اطلاعیه منتشر شده کارنامه علمی آزمون کارشناسی ارشد سال 97 از ساعت 12 روز دوشنبه 97/5/22 قابل مشاهده می باشد. برای دریافت اطلاعات در رابطه با نحوه انتخاب رشته و اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها  می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

همچنین در ادامه فرم درخواست انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در اختیار داوطلبان قرار داده شده است با پر کردن این فرم مشاوران در اسرع وقت با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انتخاب رشته بر اساس رتبه ای که کسب کرده اید و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها را در اختیار شما قرار می دهند.

فرم ثبت نام مشاوره انتخاب رشته / محل ارشد وزارت بهداشت 97

 

 

natayej arshad behdasht

 

راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

متقاضیان و داوطلبانی که موفق به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 شده اند، توجه داشته باشند بعد از دریافت کارنامه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 مهم ترین موضوع اطلاع از نحوه انتخاب رشته درست  و اطلاع از ظرفیت دانشگاه ها برای انجام انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 میباشد. با توجه به سوالات بسیار داوطلبان و سردرگمی برای انتخاب رشته درست بر اساس علاقه و ظرفیت پذیرش دانشگاه،  در این مقاله موسسه علوم پزشکی سنا این امکان را برای متقاضیان فراهم آوره تا با درج اطلاعات خود درفرم ثبت نام  لینکی که در ادامه ارائه خواهیم داد از خدمات مشاوره برای اطلاع از رشته / محل و ظرفیت پذیرش دانشگاه های وزارت بهداشت بر اساس کارنامه و رتبه ای که کسب کرده اند بهرمند شوید .

با پر کردن فرم درخواست می توانید از مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته های دلخواه خود در دانشگاه های وزارت بهداشت باخبر شوید.

 

فرم ثبت نام مشاوره انتخاب رشته / محل ارشد وزارت بهداشت 97

 

 

 

 

اطلاعات تماس

sana qr

sana contact