مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته های علوم پزشکی امسال در زیر قرار گرفته است.

اگر شما داوطلب آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی هستید و به دنبال لینک مشاهده ی اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال جاری هستید، به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

لینک مشاهده نتایج ارشد وزارت بهداشت 99

 

اگر لینک مشاهده نتایج آزمون ارشد پزشکی را در زیر پیدا نمی کنید مطمئن باشید هنوز نتایج اعلام نشده است و شما در این لحظه در هیچ سایتی نخواهید توانست به آن دست پیدا کنید و تنها کاری که به شما پیشنهاد می کنیم این است که هر چند مدت یکبار به این صفحه سر بزنید. به محض اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بلافاصله لینک مشاهده نتایج در این صفحه قرار داده می شود.

لازم بذکر است نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت بصورت دو مرحله ای اعلام می شود. نتایج اولیه آزمون معمولا حداکثر تا 1 ماه پس از آزمون اعلام می شود که در آن کارنامه اولیه آزمون ارشد که شامل درصد و رتبه کل در رشته (یا در هر گرایش در رشته های مجموعه ای) اعلام می گردد. داوطلب با توجه به رتبه خود، دانشگاه های مورد پذیرش (مندرج در دفترچه انتخاب رشته-محل) را در سایت وارد می کند.توصیه می کنیم برای انتخاب دانشگاه در این مرحله حتما از مشاورین ما کمک بگیرید. پس از ثبت اولویت بندی دانشگاه ها و گرایشها، 1 تا 1.5 ماه طول می کشد تا نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که شامل قبولی یا مردودی فرد در دانشگاه های مورد درخواست وی است اعلام شود.

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 

call 02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345