takmil zarfiat

اعلام زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 : به گزارش پایگاه خبری پزشکان و قانون (پالنا)، آبتین حیدرزاده با اشاره به تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری پزشکی سال 98 اظهار کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی سال ۹۸ پر نشده‌اند، تکمیل ظرفیت این دو آزمون انجام خواهد شد.
 
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور ادامه داد: نیمه دوم مهر ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی سال 98 صورت خواهد گرفت و تاکنون 50 ظرفیت خالی در دکترای پزشکی و 400 ظرفیت خالی در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 98 داریم.

وی افزود: منتظر هستیم تا دبیرخانه‌های رشته‌های مختلف علوم پزشکی ظرفیت‌های جدید را به ما اعلام کنند. به محض اعلام ظرفیت‌های مورد پذیرش در آزمون دکترا و کارشناسی ارشد پزشکی سال 98 تکمیل ظرفیت در سایت سنجش پزشکی انجام خواهد شد. تلاش می کنیم تا هفته سوم مهر  ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری پزشکی را انجام دهیم.
 
تاکنون دبیرخانه داروسازی ظرفیت‌های پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد و دکترای پزشکی 98 را به ما اعلام کرده است و منتظر اعلام سایر گروه‌های آموزشی هستیم، یک هزار و 269 نفر در آزمون دکترای تخصصی پزشکی و 4 هزار و 807 نفر در آزمون ارشد پزشکی 98 پذیرفته شده‌اند.

این اطلاعیه را مطالعه نمایید. زمان ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد علوم پزشکی 98

 bannerfinal

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

یکی از مهم ترین سوالاتی که متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت از مشاوران ما میپرسند اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 99 می باشد، طبق روند هر سال زمان ثبت نام در دی یا بهمن ماه بوده و زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت در خرداد ماه می باشد برای اطلاع از جزئیات ثبت نام و برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت 99 این مقاله را مطالعه نمایید. زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

 

بهترین منابع کنکور ارشد وزرات بهداشت99

اطلاع از بهترین منابع برای مطالعه دروس رشته ای که قصد شرکت در مقطع ارشد را دارید، یکی از دغدغه های اغلب داوطلبان است. چرا که بسیاری از داوطلبان بوده اند با مطالعه بسیاری از کتاب های رفرنس و حتی ترجمه موفق به زدن تست در کنکور ارشد وزارت بهداشت نشده اند و دلیل آن عدم شناسایی مباحث پرتکرار و سوال خیز کنکور در رشته ای که قصد شرکت در آن را داشته اند بوده است.

بنابراین پیشنهادی که به شما میکنیم در درجه ی اول انتخاب درست منابع کنکوری با جغرافیای کنکور است یعنی سعی کنید اول مجموعه کتاب های خود را از موسساتی بگیرید که حیطه ی فعالیتشان فقط در زمینه علوم پزشکی باشد.

چرا توصیه میکنیم حتما کتاب های خود را از انتشارات و موسسات علوم پزشکی بگیرید؟ به دلیل تخصصی که این موسسات در رشته های علوم پزشکی داشته و با سابقه ی طولانی در این زمینه می توانند بهترین بودجه بندی و کتاب های کنکوری را در اختیار شما قرار دهند و چون به عنوان موسسه ی آموزشی فعالیت دارند در زمینه های دیگری مثل برگزاری آزمون، حتی کلاس های حضوری و داشتن مشاوره و پشتیبانی می توانند بهترین راهنمایی برای قبولی در رشته ای که می خواهید را به شما ارائه دهند. بسیاری از داوطلبان بوده اند که با مراجعه به موسسات مدرسان شریف، نخبگان و... کتاب ها و جزواتی گرفته اند که چندان موثر نبوده و دلیل آن عدم تخصص این موسسات در زمینه علوم پزشکی بوده و البته نمی توان منکر این موضوع شدکه در بسیار دیگر از رشته های فنی مهندسی و... تخصص بسیار بالایی در تالیف کتب داشته و می توانند به متقاضیان رشته های مختصص به آن کمک کنند.

بنابراین شما متقاضیان رشته ای علوم پزشکی دقت بیشتری برای انتخاب منابع خود داشته باشد برای کسب اطلاعات بیشتر این اطلاعیه را مطالعه نمایید. منابع مفید برای آزمون وزارت بهداشت کدامند ؟

لینک مرتبط:

بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت

 

دیدگاه‌ها  
0 # الین باوفا 1398-07-06 09:08
من در آزمون ارشد پزشکی شرکت کردم زبان درصدش پایین بود و منو واسه تکمیل ظرفیت نگه داشتن میخواستم ببینم آیا منو او تکمیل ظرفیت راه شرکت میدم و احتمال قبولی چند درصد است؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته هایی که با کارشناسی پرستاری میتوان آزمون ارشد شرکت کرد

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 99

کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور

آینده شغلی و بازار کار ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)