برخی داوطلبان کنکور ارشد پرستاري در مورد کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور از ما پرسیدند. و سوال دیگر اینکه شهریه پرستاری بدون کنکور چقدر است و شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور رشته پرستاری دانشگاه آزاد به چه صورت است. در ادامه مطلب به پرسش های بالا پاسخ خواهیم داد تا ابهاماتی که برای داوطلبانی که قبلا از مشاوران نا وارد یا بی تجربه کسب کرده اند برطرف شود. متاسفانه سایت هایی وجود دارند که با اعلام مطالب نادرست، داوطلبان علاقمند به رشته پرستاری را گمراه می کنند.

کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور واقعیت یا شایعه

در پاسخ به سوالات داوطلبین در رابطه کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور باید عرض کنیم که نه در مقطع لیسانس پرستاری و نه در مقطع کارشناسی ارشد پرستاری چیزی به نام ارشد پرستاری بدون کنکور نداریم. فقط در یک صورت یک فرد می تواند در آزمون ارشد پرستاری بدون آزمون پذیرش شود و آن هم بواسطه سهمیه استعداد درخشان که توسط دانشگاه های علوم پزشکی برای نفرات برتر دانشکده در آن دانشگاه مشخص می شود. لذا چیز به اسم شهریه پرستاری بدون کنکور و یا شرایط پذیرش دانشجو بدون کنکور رشته پرستاری دانشگاه آزاد، اصلا وجود خارجی ندارد که در برخی سایت ها در مورد آن صحبت می شود.

مشاوره کارشناسی ارشد پرستاری

در حیطه رشته های علوم پزشکی و آزمون های وزارت بهداشت، مخصوصا در مورد رشته پرستاری و آزمون کارشناسی ارشد پرستاری همیشه توصیه می کنیم از افرادی که رشته آنها و شغل آن ها با این رشته و حوزه مرتبط است سوال کنید. سوال از افراد غیرمرتبط با رشته پرستاری و سایت هایی که علاقمند به نگه داشتن شما پشت خط های تلفن با پیش شماره 909 هستند، چیزی جز هدر دادن وقت شما و پول شما نخواهد داشت. حتی این سایت ها که یک شبه خود را موسسه معرفی می کنند حتی رزومه ای در حد  یک نفر قبولی یا رتبه تک رقمی ارشد پرستاری ندارند! چطور این افراد خود را متخصص کنکور ارشد پرستاری معرفی می کنند؟!

اکثر مشاوران در موسسه علوم پزشکی سنا رشته خودشان پرستاری است، و تحصیل کرده در مقطع کارشناسی ارشد پرستاری و دکتری پرستاری هستند. بسیاری از آن ها جزو رتبه های برتر رشته پرستاری در دانشگاه های علوم پزشکی در تهران هستند. این افراددر سنا  بدون اینکه هزینه ای بگیرند در تماس اول سعی می کنند به شما کمک کنند. اگر خوشتان آمد می توانید در طرح های مشاوره و پشتیبانی آن ها شرکت کنید.

برای شروع قوی جهت قبولی در آزمون ارشد پرستاری چکار کنم؟

او مطالعه مقالات مفیدی که در قسمت آزمون کارشناسی ارشد پرستاری در این سایت قرار داده ایم. مثلا در مورد منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری و یا مطالبی که برای شروع کنکور ارشد این رشته ضروری است. سپس با تماس با مشاوران موسسه می توانید بفهمید با توجه به شرایط شغلی، تحصیلی و ... کدامیک از منابع معرفی شده را بخوانید و به چه نحو آن ها را مطالعه کنید. حتی ممکن شما روحیه کتاب خوانی نداشته باشید و رفتن به کلاس کنکور ارشد پرستاری برای شما چندین برابر کمک کننده باشد. پس با دید باز پیش بروید به هر توصیه ای که در اینترنت می بینید توجه نکنید. آن توصیه ها با توجه به شرایط آن زمان و برای آن افراد و با روحیات متفاوت، شاید مفید بوده است. آیا فکر می کنید برای شما هم 100% مفید است؟ شماره تماس برای گرفتن مشاوره رایگان: 02166574345

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سوالات رایج درباره آزمون زبان MHLE و کنکور ارشد وزارت بهداشت

تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE

مدرک MHLE برای آزمون ارشد وزارت بهداشت اجباری شد

کارشناسی ارشد پرستاری دانشگاه تهران

کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99

حذف بورس خارج دانشگاه ها از کنکور دکتری وزارت علوم

معرفی رشته اتاق عمل-آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل

آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل 98-99

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)