ویژه استخدام نیروهای پرستاری در وزارت بهداشت:  امسال در کل گروه های مورد نیاز وزارت بهداشت حدود 9 هزار مجوز اخذ شده که اکثر این موارد که نزدیک به 8 هزار نفر هستند را پرستاران تشکیل می‌دهند. طبق اخبار اعلام شده مجوز استخدادم حدود 8هزار پرستار در وزرات بهداشت اعلام شده است. اعلام فراخوان و زمان برگزاری آزمون پرستاری در همین سایت به روز رسانی خواهد شد. در صورتی که بدنبال دریافت کتاب ها و جزوات برای سوالات ازمون استخدامی هستید می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و یا به سایت sanabook.com قسمت کتاب ها استخدامی مراجعه کرده و مجموعه سوالات سنوات سال های اخیر به همراه پاسخ تشریحی را دریافت نمایید.

telegram3

 

جذیب 8 هزار پرستار برای بیمارستان های تازه تاسیس

 طبق اخبار اعلام شده در رابطه با جذب نیروی پرستار، سالانه به جذب حدود 9 تا 10هزار نیروی پرستار در کشور نیاز است تا در مدت 4 تا 5 سال آینده بتوان کمبودهای موجود در زمینه نیروی پرستاری در کشور جبران شود.
نجاتیان بیان کرد: قرار بر این بود که مجلس شورای اسلامی سالانه 9 تا 10 هزار مجوز استخدام به پرستاری بدهد که با توجه به مشکلات موجود، در سال جاری حدود 8 هزار مجوز برای جذب پرستار محقق شده است.
مدیرکل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌ای معاونت پرستاری وزارت بهداشت اظهار داشت: مجوز استخدام پرستار برای سال آینده هم اخذ شده و پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است. البته سالانه وزارت بهداشت نیروی پرستاری جذب می کرد، اما این نیروها به صورت شرکتی بوده و پایدار نبودند و امسال با شرایط جدید، نیروهای پیمانی پرستار وارد سیستم می شوند تا کمبودها جبران شود.
وی درباره زمان اعلام فراخوان و برگزاری آزمون برای نیروهای پرستاری نیز گفت: امیدواریم تا قبل از پایان نیمه اول سال، فراخوان جذب نیروهای پرستاری اعلام و امتحان در مهر یا آبان امسال برگزار شود. البته امتحان توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از استخدام  8 هزار نیروی پرستاری خبر داده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه سوال رایگان آزمون های کشوری سنا

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

لیست رشته های طرح اجباری علوم پزشکی ۱۴۰۳

تخفیف های شگفت انگیز سنا

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون وزارت بهداشت 1402

لینک رایگان جلسه اول کلاس های وزارت بهداشت ۱۴۰۳

خبرنامه ویژه آزمون های جمع بندی ارشد وزارت بهداشت

دستورالعمل شرکت در کلاس آنلاین سنا

آمار قبولی موسسه علوم پزشکی سنا در آزمون ارشد بهداشت 1401

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13