ویژه استخدام نیروهای پرستاری در وزارت بهداشت:  امسال در کل گروه های مورد نیاز وزارت بهداشت حدود 9 هزار مجوز اخذ شده که اکثر این موارد که نزدیک به 8 هزار نفر هستند را پرستاران تشکیل می‌دهند. طبق اخبار اعلام شده مجوز استخدادم حدود 8هزار پرستار در وزرات بهداشت اعلام شده است. اعلام فراخوان و زمان برگزاری آزمون پرستاری در همین سایت به روز رسانی خواهد شد. در صورتی که بدنبال دریافت کتاب ها و جزوات برای سوالات ازمون استخدامی هستید می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و یا به سایت sanabook.com قسمت کتاب ها استخدامی مراجعه کرده و مجموعه سوالات سنوات سال های اخیر به همراه پاسخ تشریحی را دریافت نمایید.

telegram3

 

جذیب 8 هزار پرستار برای بیمارستان های تازه تاسیس

 طبق اخبار اعلام شده در رابطه با جذب نیروی پرستار، سالانه به جذب حدود 9 تا 10هزار نیروی پرستار در کشور نیاز است تا در مدت 4 تا 5 سال آینده بتوان کمبودهای موجود در زمینه نیروی پرستاری در کشور جبران شود.
نجاتیان بیان کرد: قرار بر این بود که مجلس شورای اسلامی سالانه 9 تا 10 هزار مجوز استخدام به پرستاری بدهد که با توجه به مشکلات موجود، در سال جاری حدود 8 هزار مجوز برای جذب پرستار محقق شده است.
مدیرکل دفتر توانمندسازی و بهبود سرمایه‌ای معاونت پرستاری وزارت بهداشت اظهار داشت: مجوز استخدام پرستار برای سال آینده هم اخذ شده و پیگیری های لازم در این زمینه در حال انجام است. البته سالانه وزارت بهداشت نیروی پرستاری جذب می کرد، اما این نیروها به صورت شرکتی بوده و پایدار نبودند و امسال با شرایط جدید، نیروهای پیمانی پرستار وارد سیستم می شوند تا کمبودها جبران شود.
وی درباره زمان اعلام فراخوان و برگزاری آزمون برای نیروهای پرستاری نیز گفت: امیدواریم تا قبل از پایان نیمه اول سال، فراخوان جذب نیروهای پرستاری اعلام و امتحان در مهر یا آبان امسال برگزار شود. البته امتحان توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از استخدام  8 هزار نیروی پرستاری خبر داده است.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

ایجاد 27 رشته محل جدید در دانشگاه‌های علوم پزشکی

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

رشته های مجاز ارشد مهندسی پزشکی 99-1400

معرفی بسته تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته پدافند غیرعامل در نظام سلامت موسسه سنا

زمان اعلام نتایج آزمون های وزارت بهداشت و وزارت علوم 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)