طبق اطلاعیه منتشر شده نتایج نهایی ذخیره رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد: نتایج نهایی ذخیره رشته‌های پزشکی 97 دانشگاه آزاد اسلامی در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon . net اعلام شد.

پذیرفته‌شدگان رشته‌های پزشکی از سه‌شنبه 24 مهر ماه تا یکشنبه 29 مهرماه جاری فرصت دارند به واحدهای مربوطه مراجعه و نسبت به سبت نام خود اقدام نمایند.

نحوه دریافت نتایج نهایی ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97

داوطلبان محترم به اطلاع می رساند با شناسه دانشگاه آزاد اسلامی که در زیر کارنامه اولیه سازمان سنجش آموزش کشور موجود بوده و کد ملی خود می توانید از نتیجه خود مطلع شوید.

رعایت نکات کلی برای دریافت نتایج نهایی رشته های پزشکی دانشگاه آزاد:

1- کسانی که در همان محل پر کردن فرم شماره 15 پذیرفته شده اند به واحد دانشگاهی مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام را انجام می دهند.
2- کسانی که در محلی غیر از محل پر کردن فرم شماره 15 پذیرفته شده اند در صورت ثبت نام اعلام ذخیره سه ظرفیتی پس از مراجعه به واحد اولیه و تسویه حساب فوری به واحد محل قبولی برای ثبت نام مراجعه نمایند.
3- کسانی که در محلی غیر از محل پر کردن فرم شماره 15 پذیرفته شده اند و در همان واحد ثبت نام نشده اند با مراجعه به واحد جدید اقدام به ثبت نام نمایند.
4- داوطلبانی که در اعلام ذخیره به واحد مراجعه نموده و ثبت نام شده اند و در اعلام نهایی پذیرفته نشده اند با مراجعه به واحد نسبت به تسویه حساب با واحد اقدام نموده و در صورت تمایل می توانند از مشاوره کارشناسان مستقر در محل در خصوص سایر رشته های پرطرفدار دانشگاه آزاد اسلامی نظیر رشته های دامپزشکی ،روانشناسی ، حقوق ، حسابداری ، میکروبیولوژی و ... استفاده کنند.
5- داوطلبانی که تنها فرم شماره 15 را برای اعلام آمادگی در رشته های ذخیره پر کرده و واجد شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه نشده اند و قبلا هم هیچ اقدامی برای ثبت نام آنها صورت نگرفته است، ضرورتی برای مراجعه ایشان به دانشگاه وجود ندارد.
 داوطلبان عزیز هنگام مراجعه به واحد دانشگاهی حتما پرینت اعلام نتیجه (همین صفحه) را به همراه کارت ملی به همراه داشته باشند.

 

راهنمای تصویری دریافت نتایج کنکور رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97

1- مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و کلیک بر روی نتایج نهایی ذخیره طبق عکس زیر

zakhire daneshgah azad

 

2- با وارد کردن کد ملی و شناسه نتایج ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه ازاد را دریافت نمایید.

nataiej daneshgah azad

 

 

در صورت داشتن سوال و اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های ارشد پزشکی و اطلاع از آزمون های کشوری و کلاس های حضوری و دریافت مشاوره با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتبا ط باشید.

لینک مرتبط در رابطه با :

اعلام نتایج جدید ذخیره رشته های پزشکی دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون آزمون استعداد درخشان پزشکی ارشد دانشگاه آزاد 97

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی سال 98-99

مهلت ثبت نام جشنواره نوآوری در آموزش پزشکی :راهنمای ثبت نام

آغاز ثبت نام آزمون mhle از 20 اسفند ماه 97

کلید سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 97-98

فیلم تدریس اساتید موسسه علوم پزشکی سنا در تهران

جزئیات برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 98 - 99

انتشار کارت ورود به جلسه آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

نحوه انتخاب دو رشته امتحانی در کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

روش های تست زنی و مدیریت زمان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)