متقاضیانی که قصد شرکت آزمون ارشد وزارت بهداشت 99 را دارند توجه داشته باشند، منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت 99 از سوی مرکز سنجش پزشکی اعلام شده و از لینک زیر قابل دانلود می باشد.  رفرنس ها و کتاب های اعلام شده در این فایل، بصورت رسمی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است. برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت به اطلاعیه  زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت99  مراجعه کنید پاسخ تمام سوالات خود را در این اطلاعیه دریافت خواهید کرد.

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که کنکوری های امسال از مشاوران ما می پرسند این است جزوه بخونم یا رفرنس؟ بهترین کتاب های کنکوری طبقه بندی شده کدامند؟ چه کتابی بخونم تا بهترین نتیجه رو بگیرم؟ چه رتبه ای بگیریم تا تو اون دانشگاهی که می خوام قبول بشم؟موضوع زبان ارشد وزارت بهداشت برای امسال انجام میشه یا کنکور1401؟

 bannerfinal

سخن مشاور:

در ویس بالا به تمام سوالات شما در رابطه با اینکه بهترین منبع ارشد وزارت بهداشت کدامند؟  چه کتاب های به عنوان منابع اصلی و کنکوری می توانید مفید باشد پاسخ داده شده است. همانطور که بارها توضیح دادیم متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت به دو نکته باید توجه داشته باشند :

1- تهیه منابع کنکور بر اساس رفرنس وزارت بهداشت و جغرافیای کنکوری

2- داشتن برنامه ریزی و زمانبندی مناسب برای مطالعه دروس

بعد از گوش دادن به ویس در صورت داشت سوال می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ تمام سوالات خود را دریافت نمایید.

دانلود دفترچه منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400 به روز رسانی شده در تاریخ 98/10/03

bannerfinalmoshavere

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

به دلیل اطلاعیه های اخیر سازمان سنجش در رابطه با زبان ارشد بیشتر داوطلبان دچار سردرگمی در رابطه با آزمون زبان شده اند. بر اساس این مصوبه دریافت مدرک زبان mhle برای متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت ضروری شده است. اما ایا این مصوبه امسال انجام می شود یا سال آینده هنوز اطلاعیه در این باره صادر نشده است. بنابراین مطالعه زبان را متوقف نکنید، اگر لغت می خوانید به یادگیری بیشتر لغات علوم پزشکی و مطالعه ریدینگ و البته زدن تست سال های گذشته ادامه بدهید، زیرا در هر صورت چه سوالات زبان و یا مدرک mhle شما باید زبان علوم پزشکی را برای این آزمون مطالعه کنید. تنها تفاوت در زمان و نحوه برگزاری و برخی از موارد دیگر هست که بلافاصله بعد از اعلام جزئیات برگزاری زبان اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر مقاله سوالات متداول درباره آزمون MHLE  و تفاوت زبان ارشد وزارت بهداشت با آزمون MHLE را حتما مطالع کنید.

بهترین منابع ارشد وزارت بهداشت

با توجه به رفرنس های اعلام شده توسط وزارت بهداشت در حال حاضر ممکن است داوطلبان دچار سردرگمی برای تهیه و مطالعه منابع شوند و سوالاتی در رابطه با بهترین منابعی که باید بخوانند تا نتیجه ی دلخواه را بگیرید از مشاوران ما می پرسند. بسیار توضیح داده ایم که اولین و مهم ترین قدم برای شخصی که قصد شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارد انتخاب منابع درست  است. برخی از داوطلبان به سراغ رفرنس رفته که در بعضی از مواقع رفرنس خواندن درست است، پس باید بدانید برای چه درسی نیاز به مطالعه رفرنس دارید و برای چه دروسی نیاز به یک کتاب خلاصه شده دارید. دقت کنید انتخاب منابع به حدی متواند برای یک فرد سرنوشت ساز باشد که آینده یک ساله او با انتخاب درست منابع و البته داشتن برنامه ریزی رقم می خورد.

پس اگر تا همین الان هیچ کتابی برای مطالعه انتخاب نکرده اید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری با موسسه علوم پزشکی سنا تماس بگیرید و هر سوالی که دارید را از مشاوران سنا بپرسید و مطمئن باشید با سابقه ی طولانی که دپارتمان مشاوره سنا در رشته های علوم پزشکی دارد و رتبه های تک رقمی و دو رقمی که در همه ی رشته های علوم پزشکی در طی این چند ساله داشته،  برخلاف موسسات دیگه ای که هیچ سابقه و تخصصی در این زمینه ندارند، بهترین راهنمایی را در همه ی زمینه ها به شما برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت در هر رشته ای که می خواهید ارائه می دهد. 

توجه توجه:

بارها شنیده ایم که داوطلبان برای دریافت مشاوره و یا تهیه کتاب ها با موسساتی ارتباط گرفته اند که نه تنها سابقه ی طولانی در این زمینه ندارند. بلکه هیچ کتاب و یا آزمونی در هیچ یک از رشته های علوم پزشکی تا به الان برگزار نکرده اند. پس سعی کنید به خصوص برای رشته های علوم پزشکی با موسساتی ارتباط بگیرید که نه تنها سابقه ی طولانی در این زمینه دارند، بلکه با انتشار کتاب، برگزاری آزمون، برگزاری کلاس و مشاوره و پشتیبانی تمام نیاز های داوطلب را برای شرکت در کنکور برطرف سازند.  

اولین سوالی که همواره ذهن داوطلبان را به خود مشغول میکند این است که رفرنس بخوانم یا منابعی که طبقه بندی شده و کنکوری است؟

به طور کلی باید بگوییم اگر روزانه بین 8 تا 12 ساعت تایم خالی دارید و از پاییز شروع به مطالعه کرده اید و توانایی شناسایی مباحث پرتکرار کنکوری از مباحث کم اهمیت در هر درس را دارید، پیشنهاد ما به شما مطالعه رفرنس می باشد، اما اگر جز افراد شاغل و دانشجو هستید که از بهار شروع به مطالعه کرده اید و بدنبال منابع کنکوری و طبقه بندی شده بر اساس فصل های معرفی شده از رفرنس های وزارت بهداشت هستید به شما پیشنهاد میکنیم از منابعی استفاده کنید که مرتب و طبقه بند ی شده و براساس جغرافیای کنکور تهیه شده باشد.

بنابراین انتخاب درست منابع همانطور که بارها توضیح دادیم به موفقیت هرچه بیشتر شما در آزمون ارشد وزارت بهداشت 99 کمک خواهد کرد. برای دریافت و اطلاع از کتاب های کنکوری و سرفصل های طبقه بندی شده، می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

یکی دیگر از سوالات پر تکرار داوطلبان این است که برای قبولی در آزمون ارشد در کلاس شرکت کنند یا نه ؟

شناخت خصوصیات اخلاقی و اینکه چه شیوه آموزشی می تواند بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد به عهده خودتان است. اگر فکر میکنید نمی توانید یکجا بنشینید و مطالعه طولانی مدت داشته باشید و یا دانشجو هستید وسال های زیادی از فارغ التحصیلی شما گذشته است و حضور در کلاس و نشستن کنار رقبا به شما انگیزه می دهد می توانید با شرکت در کلاس شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت 99 افزایش دهید. همانطور که می دانید حضور در کلاس و پرسش و پاسخ و حل تمرینات در کلاس به ماندگاری مطالب در ذهن شما کمک بسزایی میکند.

دلایل شرکت در آزمون های آزمایشی برای داوطلبان چیست؟

شرکت در آزمون های آزمایشی، قبل از شرکت در آزمون اصلی این فرصت را به داوطلب می دهد تا خود را محک بزند وبا توجه به شرکت در آزمون های آزمایشی با جامعه آماری بالا از حدود رتبه و تراز خود در آزمون اصلی باخبر خواهید شد. پس شرکت در آزمون ها نه تنها باعث آمادگی قبل ازکنکور ارشد وزارت بهداشت 99 خواهد شد، بلکه باعث می شود تا داوطلبان از حدود رتبه و تراز خود برای آزمون نهایی ارشد وزارت بهداشت 99 باخبر شود.

لینک مرتبط در آزمون ارشد وزارت بهداشت 99:

کلاس کنکور ارشد پزشکی وزارت بهداشت

آزمون های آزمایشی ارشد وزارت بهداشت

بسته های آموزشی

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399

دیدگاه‌ها  
+2 # اسو 1397-10-24 23:43
چندنفرپذیرش میکنید در وزارت بهداشت
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-10-25 12:03
سلام بسته به رشته و ظرفیت و دانشگاه متفاوت است.
پاسخ دادن
0 # سید محمد حسینی 1397-12-24 13:47
سلام من کارشناسی مهندسی برق میخونم برای ارشد میشه پزشکی بخونم
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-01-17 13:34
سلام با مهندسی برق می توانید در رشته نانو تکنولوژی پزشکی در مقطع ارشد شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # Alimlk 1398-01-21 01:37
سلام من مهندسی پزشکی خوندم و میخوام ارشد کنکور بدم بنظرتون تو چه رشته هایی متونم قیول بشم(اگر کنکور وزارت بهداشت بدم)
پاسخ دادن
0 # مرجانه 1398-01-22 19:50
من مهندسی پزشکی میخونم چه رشته هایی برای ارشد میتونم بخونم برای کنکور وزارت بهداشت
پاسخ دادن
0 # سوگند 1398-01-28 20:20
سلام
من قبلا ارشد کنترل از سراسری روزانه تبریز گرفتم
الان میتونم دوباره واسه ارشد مهندسی پزشکی روزانه شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 18:27
سلام. از یک وزارت خانه در یک مقطع دو بار نمی توان از شرایط تحصیل رایگان استفاده کرد. در غیر این صورت مشکلی ندارد.
پاسخ دادن
0 # Tahere 1398-02-27 13:15
من کارشناسی میکروبیو لوژیمو امسال تموم میکنم میتونم پزشکی بخونم؟چه رسته ای رو توی ارشد پیشتهاد میدین؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-02-28 18:04
سلام. با کارشناسی میکروبیولوژی می تونید رشته های علوم آزمایشگاهی 1، 2 و 3 و علوم تغذیه در بحران حوادث، میکروب شناسی مواد غذایی، فیزیولوژی و سم شناسی و... می تونید شرکت کنید.
پاسخ دادن
+2 # Elaheh khanom 1398-03-19 15:19
سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دارم، متونم تغییر رشته به روانپزشکی یا رشته های پزشکی دیگه بدم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:19
سلام. با کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شما می تونید در مقطع دکتری روانشناسی بالینی بخونید. روانپزشکی یکی از تخصص هایی هست که پزشکان انتخاب و شرکت میکنند در آزمونش
پاسخ دادن
-1 # محیا 1398-04-03 15:21
سلام من دانشجوی سال آخر رشته شیمی کاربردی هستم،میخواستم بدونم در ارشدوزارت بهداشت با چه رشته هایی میتونم دکتری شیمی دارویی بخونم؟منابعد ارشد بیوشیمی بالینی چی هست وآیا از رشته من امکان قبولی در این رشته هست؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:29
سلام در صورتی که شما ارشد را در رشته شیمی دارویی ادامه دهید می توانید برای مقطع دکتری در رشته شیمی دارویی تحصیل کنید. منابع کامل بیوشیمی بالینی شامل کتاب صفر تا صد بیوشیمی و صفرتاصد زیست سلولی و مولکولی ، شیمی عمومی،شیمی الی، زبان و ....می باشد و با شیمی کاربردی شما می تونید در مقطع ارشد بیوشیمی بالین هم بخونید. اگر سوالی دارید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
0 # #فاطمه 1398-04-06 01:53
سلام
با کارشناسی بیوتکنولوژی تو وزارت بهداشت درچه رشته هایی در ارشد میشه شرکت کرد
پاسخ دادن
+1 # #فاطمه 1398-04-06 01:58
سلام
با کارشناسی بیوتکنولوژی در وزارت بهداشت در چه رشته هایی در ارشد میتونم شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:36
سلام با کارشناسی بیوتکنولوژی پزشکی شما می تونید در مقطع ارشد در رشته زیست فناوری پزشکی و ایمنی شناسی و... شرکت کنید. پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا مشاوران راهنماییتون کنند.
پاسخ دادن
0 # zohreh.j 1398-04-22 13:15
سلام.من دانشجوی کارشناسی زیست شناسی گیاهی عستم میتونم ارشدوزارت بهداشت شرکت کنم؟؟ :-|
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:40
سلام با کارشناسی زیست شناسی گرایش گیاهی می تونید در بسیاریس از رشته هی علوم پزشکی مثل بیوشیمی بالینی و ژنتیک انسانی،اکولوژی انسانی، میکروب شناسی ویروس شناسی پزشکی و... شرکت کنید
پاسخ دادن
0 # محدثه 1398-04-27 15:38
من کارشناسی علوم و صنایع غذایی دارم.چه رشته هایی میتونم ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم?
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:41
سلام با کارشناسی علوم صنایع غذایی می تونید در رشته علوم تغذیه، علوم تغذیه در بحران و حوادث غیر مترقبه و... شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # پویا یاری 1398-05-05 10:59
با سلام آیا تمام فصل های یه کتاب برای آزمون مورد امتحان است؟ یعنی اگر کتاب بیوشیمی لنیجر ۳۰ فصل داره از هر ۳۰ فصل سوال می آید؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:45
سلام. ببینید بارها ما به داوطلبان این موضوع رو عنوان کردیم خوندن رفرنس بسیار سخت و شناسایی مباحث پرتکرار و سوال خیر و سرفصل هایی که باید بخونید مکار دشواری هست به همین دلیل اگر توانای شناسایی مباحث سوال خیز رو دارید رفرنس بخونید اما اگر نمی تونید این کار رو انجام بدید بهتر کتاب های کنکور با جغرافیای کنکور هست رو مطالعه کنید.
پاسخ دادن
0 # عابدی 1398-05-06 12:24
سلام
من کارشناسی پزشکی هسته ای در دانشگاه علوم پزشکی بابل خوندم
می خواستم ببینم که برای ارشد چه رشته هایی وجود داره
و امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور وجود دارد
اگه آره چطوری؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:48
سلام در مقطع ارشد رشته مهندسی پزشکی و یا فیزیک پزشکی و.. می تونید شرکت کنید برای اطلاع از شرایط تحصیل در خارج از کشور هم پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا با هم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
0 # arezuo 1398-05-14 03:08
سلام من رشته ی سلولی ملکولی هستم میتونم ارشد علوم تشریح کنکور بدم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-24 17:12
سلام. با کارشناسی ارشد سلولی مولکولی می تونید ارشد علوم تشریح شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # Mohammad78 1398-06-08 16:04
سلام
من با لیسانس رشته ی زیست شناسی عمومی در چه رشته هایی (از وزارت بهداشت)میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # Mohammad78 1398-06-08 16:07
سلام
من لیسانس رشته زیست شناسی عمومی دارم برای ارشد وزارت بهداشت کدوم رشته ها میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # akbar 1398-06-08 19:02
سلام من کارشناسی رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد مشهد گرفته ام آیا میتونم در رشته آمار زیستی ارشد پزشکی شرکت کنم ممنون
پاسخ دادن
0 # #سارا 1398-06-17 02:26
سلام من رشتم کشاورزی علوم دامی هستش میخواستم ببینم ارشد میتونم نانوبیوتکنولوژی شرکت کنم؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ دادن
0 # نیلوفرانه 1398-06-26 11:26
من لیسانس کامپیوتر دارم ارشد چ رشته ای میتونم بخونم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # پریسا7 1398-07-04 23:49
سلام راجب کنکور لیسانس به پزشکی میشه توضیح بدهید
پاسخ دادن
0 # Fateme hadii 1398-07-09 11:57
با سلام.من کارشناسی شیمی کاربردی دارم.میخواستم بدونم برای ارشد در چه رشته هایی میتونم شرکت کنم که بازار کار خوبی هم داشته باشن؟؟
پاسخ دادن
0 # محمد امین 8 1398-07-10 02:58
سلام..میخواستم بگم با اینکه منابع فیزیک پزشکی پوشش صدرصدی با چارت رشته پرتو پزشکی داره،بعدش اگه ارشد فیزیک پزشکی بگیری!وزارت بهداشت در آزمونهای استخدامیش میگه مشروط به دارا بودن لیسانس تکنولوژی پرتو شناسی...؟؟!میگم اگ اینطوره پس اسمشو عوض کنن بذار ارشد رادیولوژی ن فیزیک پزشکی...یا حداقل در منابع ورودی ارشد فیزیک پزشکی بنویسن فقط کارشناسی پرتو شناسی
پاسخ دادن
0 # فاطمه کردی 1398-07-17 23:50
سلام من کارشناسی زیست شناسی عمومی میخونم . میتونم برا ارشد رشته های وزارت بهداشت و بخونم . و چه رشته هایی میتونم بخونم
پاسخ دادن
0 # وحیداخلاصی 1398-08-04 22:32
سلام خسته نباشین من کارشناسی فناوری مکانی(مکانیک خودرو) دارم میتونم واسه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم و اگر میتونم شرکت کنم تو چه رشته ای باید شرکت کنم.ممنون تشکر
پاسخ دادن
0 # وحیداخلاصی 1398-08-04 22:35
سلام خسته نباشین من کارشناسی فناوری مکانیک(مکانیک خودرو) دارم میتونم واسه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم و اگر میتونم شرکت کنم تو چه رشته ای باید شرکت کنم.ممنون تشکر
پاسخ دادن
0 # زهرامحمدی 1398-08-16 13:28
سلام من کارشناسی بهداشت عمومی دارم از دانشگاه علوم پزشکی یزدچه رشته هایی واسه ارشد میتونم برم؟؟
پاسخ دادن
0 # جانان 1398-10-05 16:52
سلام من با مدرک لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی میتونم هماتولوژی شرکت کنم؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

تغییرات مهم آزمون لیسانس به پزشکی 99

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

بسته آمادگی آزمون ارشد آموزش هوشبری

آینده شغلی و بازار کار ارشد سم شناسی پزشکی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)