متقاضیانی که قصد شرکت آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 را دارند توجه داشته باشند، منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 از سوی مرکز سنجش پزشکی اعلام شده و از لینک زیر قابل دانلود می باشد.  رفرنس ها و کتاب های اعلام شده در این فایل، بصورت رسمی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است.

 

دانلود دفترچه منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

 

راهنمای مطالعه منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

با توجه به رفرنس های اعلام شده توسط وزارت بهداشت در حال حاضر ممکن است داوطلبان دچار سردرگمی برای تهیه و مطالعه منابع شوند. همانطور که بارها توضیح دادیم تهیه منابع و سرفصل های پرتکرار کنکوری اولین و مهم ترین گام برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 می باشد. در ادامه توضیحات کلی در رابطه با نحوه درست مطالعه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اولین سوالی که همواره ذهن داوطلبان را به خود مشغول میکند این است که رفرنس بخوانم یا منابعی که طبقه بندی شده و کنکوری است؟

به طور کلی باید بگوییم اگر روزانه بین 8 تا 12 ساعت تایم خالی دارید و از پاییز شروع به مطالعه کرده اید و توانایی شناسایی مباحث پرتکرار کنکوری از مباحث کم اهمیت در هر درس را دارید، پیشنهاد ما به شما مطالعه رفرنس می باشد، اما اگر جز افراد شاغل و دانشجو هستید که از بهار شروع به مطالعه کرده اید و بدنبال منابع کنکوری و طبقه بندی شده بر اساس فصل های معرفی شده از رفرنس های وزارت بهداشت هستید به شما پیشنهاد میکنیم از منابعی استفاده کنید که مرتب و طبقه بند ی شده و براساس جغرافیای کنکور تهیه شده باشد.

بنابراین انتخاب درست منابع همانطور که بارها توضیح دادیم به موفقیت هرچه بیشتر شما در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 کمک خواهد کرد. برای دریافت و اطلاع از کتاب های کنکوری و سرفصل های طبقه بندی شده،  می توانید با ما در ارتباط باشید.


یکی دیگر از سوالات پر تکرار داوطلبان این است که برای قبولی در آزمون ارشد در کلاس شرکت کنند یا نه ؟

شناخت خصوصیات اخلاقی و اینکه چه شیوه آموزشی می تواند بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد به عهده خودتان است. اگر فکر میکنید نمی توانید یکجا بنشینید و مطالعه طولانی مدت داشته باشید و یا دانشجو هستید وسال های زیادی از فارغ التحصیلی شما گذشته است و حضور در کلاس و نشستن کنار رقبا به شما انگیزه می دهد می توانید با شرکت در کلاس شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 افزایش دهید. همانطور که می دانید حضور در کلاس و پرسش و پاسخ و حل تمرینات در کلاس به ماندگاری مطالب در ذهن شما کمک بسزایی میکند.

دلایل شرکت در آزمون های آزمایشی برای داوطلبان چیست؟

شرکت در آزمون های آزمایشی، قبل از شرکت در آزمون اصلی این فرصت را به داوطلب می دهد تا خود را محک بزند وبا توجه به شرکت در آزمون های آزمایشی با جامعه آماری بالا از حدود رتبه و تراز خود در آزمون اصلی باخبر خواهید شد. پس شرکت در آزمون ها نه تنها باعث آمادگی قبل ازکنکور ارشد وزارت بهداشت 98 خواهد شد، بلکه باعث می شود تا داوطلبان از حدود رتبه و تراز خود برای آزمون نهایی ارشد وزارت بهداشت 98 باخبر شود.

 

لینک مرتبط در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98:

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

کلاس کنکور ارشد پزشکی وزارت بهداشت

آزمون های آزمایشی ارشد وزارت بهداشت

بسته های آموزشی

دانلود دفترچه منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه اجرایی

کارشناسی ارشد مامایی دانشگاه آزاد

مدارک و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98-99

آخرین رتبه و نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل 97 - 98

زمان، شرایط و مدارک ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی سال 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل 97-98

نمونه کارنامه های قبولی ارشد فیزیک پزشکی 98-99

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 97-98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)