arshad vezarat behdasht 99

منابع ارشد وزارت بهداشت 1400 : (آپدیت شده 4 آذر) متقاضیانی که قصد شرکت آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400 را دارند توجه داشته باشند، منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400 از سوی مرکز سنجش پزشکی اعلام شده و از لینک زیر قابل دانلود می باشد.  رفرنس ها و کتاب های اعلام شده در این فایل، بصورت رسمی از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است.

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که کنکوری های امسال از مشاوران ما می پرسند این است جزوه بخونم یا رفرنس؟ بهترین کتاب های کنکوری طبقه بندی شده کدامند؟ چه کتابی بخونم تا بهترین نتیجه رو بگیرم؟ چه رتبه ای بگیریم تا تو اون دانشگاهی که می خوام قبول بشم؟ برای درس زبان ارشد چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مطالبی که در ادامه خواهید خواند:

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

بهترین منابع ارشد وزارت بهداشت

از چه منابعی برای مطالعه کنکور استفاده کنیم؟

سخن مشاور:

در ویس بالا به تمام سوالات شما در رابطه با اینکه بهترین منابع ارشد وزارت بهداشت کدامند؟ چه کتاب های به عنوان منابع اصلی و کنکوری می توانید مفید باشد پاسخ داده شده است. همانطور که بارها توضیح دادیم متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت به چند نکته باید توجه داشته باشند :

1- تهیه منابع کنکور بر اساس رفرنس وزارت بهداشت و جغرافیای کنکوری

2- داشتن برنامه ریزی و زمانبندی مناسب برای مطالعه دروس

3- زدن تست و شرکت آزمون های آزمایشی برای آمادگی در کنکور

بعد از گوش دادن به ویس در صورت داشتن سوال می توانید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

 

جزئیات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

امسال هم طبق روال سال گذشته سوالات زبان به همراه آزمون با ضریب 3 خواهد بود و داوطلبان برای کسب یک رتبه خوب باید به این درس در کنار دروس اصلی اهمیت ویژه ای دهند. بعد از اطلاع از افزایش ضریب زبان سؤالی که برای داوطلبان ایجاد می‌شود این است که بهترین منبع زبان ارشد وزارت بهداشت را از کجا تهیه کنم؟ برای انتخاب منبع به نیاز خود توجه کنید اگر سطح زبان شما متوسط است و بامطالعه کتاب می‌توانید لغات و موارد دیگر را یاد بگیرید می‌توانید از کتاب 90  پلاس زبان برای لغت استفاده کنید و اگر به دنبال قوی شدن در ریدینگ هستید می‌توانید به کتاب صفرتا صد زبان که شامل ریدینگ، گرامر و...است استفاده کنید و اگر به دنبال کتاب‌های تستی هستید می‌توانید از کتاب جعبه سیاه زبان که شامل تست های زبان ارشد است به‌عنوان بهترین کتاب‌های زبان ارشد برای مطالعه بهرمند شوید 

اما اگر جز کسانی هستید که برای یادگیری نیاز به آموزش دارید پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس‌های کنکوری بصورت آنلاین با اساتید معتبر است. زیرا زبانی که شما باید یاد بگیرید زبان علوم پزشکی و لغات علوم پزشکی است و در حال حاضر برای تمام دروس کلاس های آنلاین به همراه جزوه، گروه پرسش و پاسخ و آرشیو کلاس ها توسط اساتید برتر زبان در تهران انجام می شود که شما می توانید از طریف تلفن همراه خود به پنل کاربری، کلاس آنلاین دسترسی داشته باشید. در صورت داشتن سؤال از هرکجای کشور که هستید با شماره 02166574345 تماس بگیرید و سؤالات خود را را از مشاوران سنا بپرسید. برای اطلاع از بهترین کتاب زبان به لینک بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت مراجعه کنید.

bannerfinalmoshavere

بهترین منابع ارشد وزارت بهداشت 1400

با توجه به رفرنس های اعلام شده توسط وزارت بهداشت در حال حاضر ممکن است داوطلبان دچار سردرگمی برای تهیه منابع شوند و سوالاتی در رابطه با بهترین منابعی که باید بخوانند تا نتیجه ی دلخواه را بگیرید از مشاوران ما می پرسند؟

بسیار توضیح داده ایم که اولین و مهم ترین قدم برای شخصی که قصد شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت را دارد، انتخاب منابع درست است. ممکن است داوطلب در برخی از موارد به دلیل عدم وجود کتاب تالیفی کنکوری به سراغ کتاب رفرنس برود. انتخاب رفرنس برای مطالعه زمانی به داوطلب توصیه می شود که زمان کافی برای مطالعه داشته باشید و بتوانید صرفصل های مهم را خلاصه نویسی کنید،اما اگر زمان کافی برای مطالعه ندارید پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب های طبقه بندی شده کنکوری است.  دقت کنید انتخاب منابع به حدی متواند برای یک فرد سرنوشت ساز باشد که آینده یک ساله او با انتخاب درست منابع و البته داشتن برنامه ریزی رقم می خورد.

اگر تا همین الان هیچ کتابی برای مطالعه انتخاب نکرده اید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری با موسسه علوم پزشکی سنا تماس بگیرید و هر سوالی که دارید را از مشاوران سنا بپرسید و مطمئن باشید با سابقه ی طولانی که دپارتمان مشاوره سنا در رشته های علوم پزشکی دارد و رتبه های تک رقمی و دو رقمی که در همه ی رشته های علوم پزشکی در طی این چند ساله داشته،  برخلاف موسسات دیگه ای که هیچ سابقه و تخصصی در این زمینه ندارند، بهترین راهنمایی را در همه ی زمینه ها به شما برای شرکت در کنکور وزارت بهداشت در هر رشته ای که می خواهید ارائه می دهد.

برای دانلود رایگان سوالات ارشد وزارت بهداشت سال 98 به لینک  دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98  می توانید مراجعه کنید.

منابع کنکور کارشناسی ارشدوزارت بهداشت 1400 

از چه منابعی برای مطالعه کنکور استفاده کنیم؟ بارها شنیده ایم که داوطلبان برای دریافت مشاوره و یا تهیه کتاب ها با موسساتی ارتباط گرفته اند که نه تنها سابقه ی طولانی در این زمینه ندارند. بلکه هیچ کتاب و یا آزمونی در هیچ یک از رشته های علوم پزشکی تا به الان برگزار نکرده اند. پس سعی کنید به خصوص برای رشته های علوم پزشکی با موسساتی ارتباط بگیرید که نه تنها سابقه ی طولانی در این زمینه دارند، بلکه با انتشار کتاب، برگزاری آزمون، برگزاری کلاس و مشاوره و پشتیبانی تمام نیاز های داوطلب را برای شرکت در کنکور برطرف سازند.  

اولین سوالی که همواره ذهن داوطلبان را به خود مشغول میکند این است که رفرنس بخوانم یا منابعی که طبقه بندی شده و کنکوری است؟

به طور کلی باید بگوییم اگر روزانه بین 8 تا 12 ساعت تایم خالی دارید و از پاییز شروع به مطالعه کرده اید و توانایی شناسایی مباحث پرتکرار کنکوری از مباحث کم اهمیت در هر درس را دارید، پیشنهاد ما به شما مطالعه رفرنس می باشد، اما اگر جز افراد شاغل و دانشجو هستید که از بهار شروع به مطالعه کرده اید و بدنبال منابع کنکوری و طبقه بندی شده بر اساس فصل های معرفی شده از رفرنس های وزارت بهداشت هستید به شما پیشنهاد میکنیم از منابعی استفاده کنید که مرتب و طبقه بند ی شده و براساس جغرافیای کنکور تهیه شده باشد.

دقت داشته باشید، انتخاب درست منابع  و داشتن برنامه ریزی برای مطالعه اولین وموهم ترین قدم برای قبولی در کنکور ارشد وزارت بهداشت است.  برای دریافت و اطلاع از منابع ارشد وزارت بهداشت و سرفصل های طبقه بندی شده، می توانید با ما در ارتباط باشید.

یکی دیگر از سوالات پر تکرار داوطلبان این است که برای قبولی در آزمون ارشد در کلاس شرکت کنند یا نه ؟

شناخت خصوصیات اخلاقی و اینکه چه شیوه آموزشی می تواند بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد به عهده خودتان است. اگر فکر میکنید نمی توانید یکجا بنشینید و مطالعه طولانی مدت داشته باشید و یا دانشجو هستید وسال های زیادی از فارغ التحصیلی شما گذشته است و حضور در کلاس و نشستن کنار رقبا به شما انگیزه می دهد می توانید با شرکت در کلاس شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400 افزایش دهید. همانطور که می دانید حضور در کلاس و پرسش و پاسخ و حل تمرینات در کلاس به ماندگاری مطالب در ذهن شما کمک بسزایی میکند.

دلایل شرکت در آزمون های آزمایشی برای داوطلبان چیست؟

شرکت در آزمون های آزمایشی، قبل از شرکت در آزمون اصلی این فرصت را به داوطلب می دهد تا خود را محک بزند وبا توجه به شرکت در آزمون های آزمایشی با جامعه آماری بالا از حدود رتبه و تراز خود در آزمون اصلی باخبر خواهید شد. پس شرکت در آزمون ها نه تنها باعث آمادگی قبل ازکنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 خواهد شد، بلکه باعث می شود تا داوطلبان از حدود رتبه و تراز خود برای آزمون نهایی ارشد وزارت بهداشت 1400 باخبر شود.

 

 

دیدگاه‌ها  
-1 # اسو 1397-10-24 23:43
چندنفرپذیرش میکنید در وزارت بهداشت
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-25 12:03
سلام بسته به رشته و ظرفیت و دانشگاه متفاوت است.
پاسخ دادن
0 # اوا 1398-11-12 13:23
سلام
رشته ام علوم ومهندسی صنایع غذایی (کشاورزی) آیا میتونم در ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم ؟ چند تا سوال داشتم
1- اینکه در جلوی بعضی از رشته ها نوشته شده علوم وصنایع غذایی آیا شامل رشته من هم میشه ؟(برای محاز بودن در آزمون)
2- فرق بین رشته ها ی کنترل کیفیت مواد غذایی وبیوشیمی بالینی در گروه دامپزشکی آزمون وزارت علوم با همین رشته ها در آزمون پزشکی در چی هست؟
3-اگه من بخوام با توجه به رشته ام کنترل کیفیت مواد غذایی شرکت کنم کدو مش بهتره ؟ آزمون وزارت علوم یا بهداشت
4-برای داشتن آزمایشگاه همکار باید چه مدرکی داشته باشیم آیا به رشته ای که من دارم مجوزش را به من میدهند؟
5-فرق بین مهندسی علوم وصنایع غذایی با علوم ومهندسی صنایع غذایی (کشاورزی) در چیه ؟ پاسخ دهید لطفا
پاسخ دادن
+1 # سید محمد حسینی 1397-12-24 13:47
سلام من کارشناسی مهندسی برق میخونم برای ارشد میشه پزشکی بخونم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-17 13:34
سلام با مهندسی برق می توانید در رشته نانو تکنولوژی پزشکی در مقطع ارشد شرکت کنید.
پاسخ دادن
+1 # Alimlk 1398-01-21 01:37
سلام من مهندسی پزشکی خوندم و میخوام ارشد کنکور بدم بنظرتون تو چه رشته هایی متونم قیول بشم(اگر کنکور وزارت بهداشت بدم)
پاسخ دادن
0 # مرجانه 1398-01-22 19:50
من مهندسی پزشکی میخونم چه رشته هایی برای ارشد میتونم بخونم برای کنکور وزارت بهداشت
پاسخ دادن
-1 # سوگند 1398-01-28 20:20
سلام
من قبلا ارشد کنترل از سراسری روزانه تبریز گرفتم
الان میتونم دوباره واسه ارشد مهندسی پزشکی روزانه شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-01-30 18:27
سلام. از یک وزارت خانه در یک مقطع دو بار نمی توان از شرایط تحصیل رایگان استفاده کرد. در غیر این صورت مشکلی ندارد.
پاسخ دادن
-1 # Tahere 1398-02-27 13:15
من کارشناسی میکروبیو لوژیمو امسال تموم میکنم میتونم پزشکی بخونم؟چه رسته ای رو توی ارشد پیشتهاد میدین؟
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1398-02-28 18:04
سلام. با کارشناسی میکروبیولوژی می تونید رشته های علوم آزمایشگاهی 1، 2 و 3 و علوم تغذیه در بحران حوادث، میکروب شناسی مواد غذایی، فیزیولوژی و سم شناسی و... می تونید شرکت کنید.
پاسخ دادن
+3 # Elaheh khanom 1398-03-19 15:19
سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دارم، متونم تغییر رشته به روانپزشکی یا رشته های پزشکی دیگه بدم؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:19
سلام. با کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی شما می تونید در مقطع دکتری روانشناسی بالینی بخونید. روانپزشکی یکی از تخصص هایی هست که پزشکان انتخاب و شرکت میکنند در آزمونش
پاسخ دادن
-2 # محیا 1398-04-03 15:21
سلام من دانشجوی سال آخر رشته شیمی کاربردی هستم،میخواستم بدونم در ارشدوزارت بهداشت با چه رشته هایی میتونم دکتری شیمی دارویی بخونم؟منابعد ارشد بیوشیمی بالینی چی هست وآیا از رشته من امکان قبولی در این رشته هست؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:29
سلام در صورتی که شما ارشد را در رشته شیمی دارویی ادامه دهید می توانید برای مقطع دکتری در رشته شیمی دارویی تحصیل کنید. منابع کامل بیوشیمی بالینی شامل کتاب صفر تا صد بیوشیمی و صفرتاصد زیست سلولی و مولکولی ، شیمی عمومی،شیمی الی، زبان و ....می باشد و با شیمی کاربردی شما می تونید در مقطع ارشد بیوشیمی بالین هم بخونید. اگر سوالی دارید با شماره 02166574345 تماس بگیرید.
پاسخ دادن
-1 # #فاطمه 1398-04-06 01:53
سلام
با کارشناسی بیوتکنولوژی تو وزارت بهداشت درچه رشته هایی در ارشد میشه شرکت کرد
پاسخ دادن
0 # #فاطمه 1398-04-06 01:58
سلام
با کارشناسی بیوتکنولوژی در وزارت بهداشت در چه رشته هایی در ارشد میتونم شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:36
سلام با کارشناسی بیوتکنولوژی پزشکی شما می تونید در مقطع ارشد در رشته زیست فناوری پزشکی و ایمنی شناسی و... شرکت کنید. پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا مشاوران راهنماییتون کنند.
پاسخ دادن
+2 # zohreh.j 1398-04-22 13:15
سلام.من دانشجوی کارشناسی زیست شناسی گیاهی عستم میتونم ارشدوزارت بهداشت شرکت کنم؟؟ :-|
پاسخ دادن
+3 # مدیر سایت 1398-05-13 17:40
سلام با کارشناسی زیست شناسی گرایش گیاهی می تونید در بسیاریس از رشته هی علوم پزشکی مثل بیوشیمی بالینی و ژنتیک انسانی،اکولوژی انسانی، میکروب شناسی ویروس شناسی پزشکی و... شرکت کنید
پاسخ دادن
0 # محدثه 1398-04-27 15:38
من کارشناسی علوم و صنایع غذایی دارم.چه رشته هایی میتونم ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم?
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:41
سلام با کارشناسی علوم صنایع غذایی می تونید در رشته علوم تغذیه، علوم تغذیه در بحران و حوادث غیر مترقبه و... شرکت کنید.
پاسخ دادن
+1 # پویا یاری 1398-05-05 10:59
با سلام آیا تمام فصل های یه کتاب برای آزمون مورد امتحان است؟ یعنی اگر کتاب بیوشیمی لنیجر ۳۰ فصل داره از هر ۳۰ فصل سوال می آید؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1398-05-13 17:45
سلام. ببینید بارها ما به داوطلبان این موضوع رو عنوان کردیم خوندن رفرنس بسیار سخت و شناسایی مباحث پرتکرار و سوال خیر و سرفصل هایی که باید بخونید مکار دشواری هست به همین دلیل اگر توانای شناسایی مباحث سوال خیز رو دارید رفرنس بخونید اما اگر نمی تونید این کار رو انجام بدید بهتر کتاب های کنکور با جغرافیای کنکور هست رو مطالعه کنید.
پاسخ دادن
+1 # عابدی 1398-05-06 12:24
سلام
من کارشناسی پزشکی هسته ای در دانشگاه علوم پزشکی بابل خوندم
می خواستم ببینم که برای ارشد چه رشته هایی وجود داره
و امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور وجود دارد
اگه آره چطوری؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1398-05-13 17:48
سلام در مقطع ارشد رشته مهندسی پزشکی و یا فیزیک پزشکی و.. می تونید شرکت کنید برای اطلاع از شرایط تحصیل در خارج از کشور هم پیشنهاد میکنم تماس بگیرید تا با هم صحبت کنیم.
پاسخ دادن
+1 # عابدی 1399-06-22 16:20
چه جوری باهاتون تماس بگیرم ؟
پاسخ دادن
0 # arezuo 1398-05-14 03:08
سلام من رشته ی سلولی ملکولی هستم میتونم ارشد علوم تشریح کنکور بدم؟؟؟
پاسخ دادن
-1 # مدیر سایت 1398-05-24 17:12
سلام. با کارشناسی ارشد سلولی مولکولی می تونید ارشد علوم تشریح شرکت کنید.
پاسخ دادن
0 # Mohammad78 1398-06-08 16:04
سلام
من با لیسانس رشته ی زیست شناسی عمومی در چه رشته هایی (از وزارت بهداشت)میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # Mohammad78 1398-06-08 16:07
سلام
من لیسانس رشته زیست شناسی عمومی دارم برای ارشد وزارت بهداشت کدوم رشته ها میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # akbar 1398-06-08 19:02
سلام من کارشناسی رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه آزاد مشهد گرفته ام آیا میتونم در رشته آمار زیستی ارشد پزشکی شرکت کنم ممنون
پاسخ دادن
0 # #سارا 1398-06-17 02:26
سلام من رشتم کشاورزی علوم دامی هستش میخواستم ببینم ارشد میتونم نانوبیوتکنولوژی شرکت کنم؟
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ دادن
0 # نیلوفرانه 1398-06-26 11:26
من لیسانس کامپیوتر دارم ارشد چ رشته ای میتونم بخونم؟؟؟
پاسخ دادن
0 # پریسا7 1398-07-04 23:49
سلام راجب کنکور لیسانس به پزشکی میشه توضیح بدهید
پاسخ دادن
+2 # Fateme hadii 1398-07-09 11:57
با سلام.من کارشناسی شیمی کاربردی دارم.میخواستم بدونم برای ارشد در چه رشته هایی میتونم شرکت کنم که بازار کار خوبی هم داشته باشن؟؟
پاسخ دادن
+1 # محمد امین 8 1398-07-10 02:58
سلام..میخواستم بگم با اینکه منابع فیزیک پزشکی پوشش صدرصدی با چارت رشته پرتو پزشکی داره،بعدش اگه ارشد فیزیک پزشکی بگیری!وزارت بهداشت در آزمونهای استخدامیش میگه مشروط به دارا بودن لیسانس تکنولوژی پرتو شناسی...؟؟!میگم اگ اینطوره پس اسمشو عوض کنن بذار ارشد رادیولوژی ن فیزیک پزشکی...یا حداقل در منابع ورودی ارشد فیزیک پزشکی بنویسن فقط کارشناسی پرتو شناسی
پاسخ دادن
0 # فاطمه کردی 1398-07-17 23:50
سلام من کارشناسی زیست شناسی عمومی میخونم . میتونم برا ارشد رشته های وزارت بهداشت و بخونم . و چه رشته هایی میتونم بخونم
پاسخ دادن
0 # وحیداخلاصی 1398-08-04 22:32
سلام خسته نباشین من کارشناسی فناوری مکانی(مکانیک خودرو) دارم میتونم واسه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم و اگر میتونم شرکت کنم تو چه رشته ای باید شرکت کنم.ممنون تشکر
پاسخ دادن
-1 # وحیداخلاصی 1398-08-04 22:35
سلام خسته نباشین من کارشناسی فناوری مکانیک(مکانیک خودرو) دارم میتونم واسه ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم و اگر میتونم شرکت کنم تو چه رشته ای باید شرکت کنم.ممنون تشکر
پاسخ دادن
+2 # زهرامحمدی 1398-08-16 13:28
سلام من کارشناسی بهداشت عمومی دارم از دانشگاه علوم پزشکی یزدچه رشته هایی واسه ارشد میتونم برم؟؟
پاسخ دادن
0 # جانان 1398-10-05 16:52
سلام من با مدرک لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی میتونم هماتولوژی شرکت کنم؟
پاسخ دادن
+1 # محسن عبدالهی 1398-11-04 12:43
با سلام..من کارشناس هوشبری هستم میخواستم ببینم با ارشد اموزش هوشبری چه رشته ای در مقطع دکتری میتونم ادامه تحصیل بدم..ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن
0 # عقیل 1398-11-05 08:59
با سلام من کارشناسی اتاق عمل خوندم میخوام ارشد شرکت کنم.اما نمیدونم از کجا و چه کتابی استفاده کنم.
پاسخ دادن
0 # هانی 1398-11-06 12:28
با سلام و خداقوت
بنده رشته مدیریت دولتی هستم برای ازمون وزارت بهداشت چه رشته هایی میتونم ثبت نام کنم؟ باتشکر
پاسخ دادن
0 # نگارعلمی 1398-11-10 14:12
م میخواستم ببینم بالیسانس روانشناسی عمومی میتونم کنکور ارشد وزارت بهداشت بدم
پاسخ دادن
0 # رضایی راد 1398-11-14 00:08
من‌کارشناسی میکروبیولوژیست هستم ظرفیت پذیرش هماتولوژی و قارچ‌شناسی در کشور‌چطور خست و بازار‌کار قارچ شناسی چطور است؟
پاسخ دادن
0 # مناف پاشایی 1398-11-17 14:07
سلام من کارشناسی گیاهپزشکی دارم برای ارشد چه رشته هایی میتونم شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مناف پاشایی 1398-11-17 14:11
سلام من کارشناسی گیاهپزشکی دارم برای ارشد چه رشته ای میتونم بخونم در زمینه پزشکی و بهداشت
پاسخ دادن
0 # عسل امینی 1398-11-20 18:11
سلام من کارشناسی ژنتیک خوندم، در چه گرایش هایی میتونم امتحان بدم؟
و این که برای امتحان دادن دو رشته برای ارشد میشه هماتولوژی و ژنتیک پزشکی رو با هم امتحان داد؟
پاسخ دادن
-1 # دهقان 1398-11-23 01:35
سلام
من فارغ التحصیل رادیولوژی م
سال۹۴
میخاستم ببینم برای ازشد چ رشته هایی ازوزارت بهداشت میتونم شرکت کنم ومنابعش رو از کجا تهیه کنم؟؟
واینکه ارشد چ رشته هایی از وزارت علوم میتونم شرکت کنم؟؟
پاسخ دادن
0 # Abdolah 1398-11-29 21:55
سلام با رشته شیمی دارویی چه رشتهای می توان شرکت کرد
پاسخ دادن
0 # Niloufarr 1398-12-06 14:51
سلام
من کارشناسی زیست شناسی عمومی و ارشد بیوسیستماتیک جانوری دارم
چه رشته ای بهداشت میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # راضیه بهرامی 1398-12-09 07:19
سلام من لیسانس زمین شناسی دارم ارشد چه رشته ای از وزارت بهداشت میتونم شرکت کنم
پاسخ دادن
-1 # سارینا 1398-12-09 08:43
سلام رشته کارشناسی تربیت بدنی دارم چه رشته ای برای ارشد میتوانم ادامه تحصیل بدهم
به چه صورتی میتوانم رشته فیزیوتراپی ادامه بدهم
پاسخ دادن
0 # مریم عبدالحسینی 1398-12-11 14:35
با سلام ، من دانشجوی سال آخر شیمی کاربردی هستم و می‌خوام ارشد بیوشیمی بالینی بخونم .
برا این رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت رو شرکت کنم یا وزارت علوم ؟ میتوان در هر دو شرکت کرد ؟( چه فرقی با هم دارند در صورت قبولی )
برای آزمون وزارت بهداشت نیاز به آزمون زبان MHLE هست ؟
پاسخ دادن
0 # Yaldayi 1398-12-15 23:42
سلام وقتتون بخیر من کارشناسی شیمی محض خوندم و دوسال پیش کنکوره علوم و وزارت بهداشتو دادم ...رشته ی شیمی دارویی وزارت بهداشت رتبم شد ۲۳۰ قبول نشدم ولی تو علوم با رتبه ی ۴۰۰ داروییو نزدم ...گفتن بازار کاره علوم صفره ...درسته یا نه؟من بعده دو سال ارشد فارغ التحصیل شدم میخوام ببینم ارزش داره باز ارشده دارویی وزارت بهداشت بدم؟
پاسخ دادن
0 # مهدی سلطانی 1398-12-16 22:34
سلام.رشته ی کارشناسی من مهندسی منابع ظبیعی و محیط زیست هست.در چه رشته ای میتونم شرکت کنم ؟
پاسخ دادن
0 # شهرام چ 1399-01-15 21:14
سلام و خسته نباشید
منابع طبقه بندی ارشد اپیدمیولوژی رو موسسه داره و همچنین هزینه رو اگه لطف کنین
پاسخ دادن
0 # دانایی 1399-01-15 22:19
سلام من کارشناسی رییست شناسیو ارشد زیست گیاهی دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟
پاسخ دادن
0 # دانایی 1399-01-15 23:46
سلام من کارشناسی زیست شناسی و کارشناسی ارشد زیستگیلهی دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # ali77 1399-01-17 12:16
سلام من مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) می خونم می تونم توی ارشد رادیولوژی بخونم ؟
واسه آزمون 1400-1401 آزمون MHle اجباری میشه؟
پاسخ دادن
0 # Ati 1399-01-20 20:04
سلام وقتتون بخیر . برای درس زیست عمومی رشته ی شیمی دارویی میشه کتابای کنکور دبیرستان رو خوند؟
پاسخ دادن
0 # مهسا 1399-01-27 22:15
من رشته علوم ورزشیم تو کدوم رشته پزشکی و بهداشت میتونم شرکت کنم
پاسخ دادن
0 # مهسا 1399-01-27 22:17
از رشته علوم ورزشی در کدام رشته ی پزشکی میتوان کنکور ارشد داد
پاسخ دادن
+1 # یرنیان 1399-02-14 15:18
تو آزمون ارشد وزارت بهداشت تست غلط نمره منفی داره؟
پاسخ دادن
0 # مهر 1399-03-04 14:01
سلام من دانشجوکارشناسی علوم ورزشی هستم در کنکور ارشد وزارت بهداشت چه رشته هایی برای ما هست و زیرشاخه و توضیحلتش چیه؟
پاسخ دادن
0 # Bahar 1399-06-13 11:25
سلام من رشتم میکروبیولوژی هست و ترم دیگه درسم تموم میشه میخوام برای هماتو یا ایمونو اقدام میکنم و به شدت سردرگمم
میشه بگید منابع رو از کجا باید تهیه کنم و چی هستن؟
پاسخ دادن
0 # زری 1399-06-22 12:25
سلام وقتتون بخیر
من رشتم شیمی هست
اگر ارشد سم شناسی رو قبول بشم
و بعد بخوام ارشد شیمی آلی بدم میتونم یا نه؟
پاسخ دادن
+1 # عابدی 1399-06-23 17:19
سلام
من کارشناسی پزشکی هسته ای در دانشگاه علوم پزشکی بابل خوندم
می خواستم ببینم که برای ارشد چه رشته هایی وجود داره
و امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور وجود دارد
اگه آره چطوری؟
پاسخ دادن
-1 # صنایع غذایی 1399-07-02 18:01
سلام خسته نباشید ببخشید زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت چه تاریخیه؟؟؟؟؟؟؟

سوال دیگه ایم دارم اینکه من میتونم هم رشته صنایع غذایی گرایش کنترل کیفی ثبت نام کنم، هم رشته ی بهداشت و ایمنی مواد غذایی؟؟
اگه نمیشه کدومش بهتره؟؟
ممنون میشم پاسخ بدین.
تشکر.
پاسخ دادن
-1 # Mim 1399-08-16 13:43
سلام وقت بخیر امکانش هست کارشناسی سلولی مولکولی ارشد پزشکی بده ؟ شرایطش به چه صورت هست برای معدل ها
پاسخ دادن
-1 # گلناز 1399-10-02 17:39
سلام من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع هستم میخواستم برای اینکه از الان بخوام شروع کنم برای رشته hse چه منابعی باید مطالعه کنم؟ چون رفرنس های وزارت بهداشت زیاده و نمیرسم
پاسخ دادن
-1 # امیرحسین 1399-10-19 11:56
سلام من دکتری شیمی تجزیه میخونم سال سوم هستم اگر تمام کنم
برای پزشکی چه گرایشی میتونم بخونم و کدام مقطع رو پایه قرار بدم
کارشنلسی کاربردی
ارشد شیمی تجزیه
دکتری شیمی تجزیه
پاسخ دادن
-1 # سجاد باقرپور 1399-11-08 20:56
سلام وقتتون بخیر ببخشید یه سوال داشتم من منابع کنکور فیزیک پزشکی رو نگاه کردم و داخل منابع امتحانی حرفی از درس آمار زده نشده بود و داخل تمامی سایت ها و دفترچه سوالات کنکور سال های قبل رو هم نگاه کردم و چیزی در مورد درس آمار نبود ولی داخل دفترچه سوالات کنکور سال قبل نزدیک ۷ سوال آمار داخل درس ریاضی عمومی از مبحث واریانس و میانگین و ... مشاهده کردم قراره سال آینده هم سوالات آمار بیاد یا ن؟
پاسخ دادن
0 # سید سعید 1399-12-09 15:22
سلام من ترم آخر رشته حقوق هستم در کدام رشته وزارت بهداشت میتونم شرکت کنم؟
پاسخ دادن
-2 # آفتاب 1399-12-25 16:12
سلام، با لیسانس رشته زیست شناسی علوم گیاهی می شود برای ادامه تحصیل ارشد پزشکی شرکت کنیم؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

صفرتاصد سهمیه بومی مناطق محروم آزمون ارشد وزارت بهداشت

سهمیه مناطق محروم آزمون های وزارت بهداشت

بسته اورژانسی ارشد سنا

نمونه کارنامه ارشد اپیدمیولوژی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی سه 99-1400

نمونه کارنامه ارشد علوم تشریح آناتومی 99-1400

معرفی رشته سلامت و ترافیک در وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی دو 99-1400

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)