khodezhari 1400

طی چند سال اخیر به دلیل شیوع بیماری کرونا وبرقرار بودن برگزاری آزمون های کشوری برای حفظ سلامتی متقاضیان، وزارت بهداشت تدابیری را در نظرگرفته است که یکی از این موارد تکمیل فرم خود اظهاری قبل از ورود به جلسه آزمون است. داوطلبان در هر مقطع در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت مربوط که در ادامه معرفی میکنیم برای شرکت در آزمون باید اقدام به تکمیل فرم خود اظهاری نمایند تا از این طریق غربالگری افراد مبتلا از افراد سالم جدا شوند و امکانات بهتری برای داوطلبانی ایجاد شود که مبتلا به  بیماری کرونا هستند و قصد شرکت در آزمون مقطع مربوط به خود را دارند. در ادامه به معرفی و نحوه تکمیل فرم خود اظهاری  می پردازیم..

 

telegram3

جزئیات مربوط به فرم خود اظهاری

آزمون های بسیاری بصورت جمعی در حوزه های مختلف در رشته ها و مقاطع مختلف برگزار می شود که به طور کلی به پر متقاضی ترین آزمون ها پرداخته و در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد. از جمله مهم ترین آزمونهای کشوری کنکور سراسری، آزمون ارشد و دکتری وزارت علوم، آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت می باشد که در این آزمون ها جمعیت بالایی از متقاضیان شرکت میکندد. وزارت بهداشت به منظور بهبود این شرایط برای هر حوزه در سازمان مربوط اقدام به گذاشتن فرمی با عنوان فرم خود اظهاری کرده است  و داوطلبان در زمان مقرر که معمولا یه هفته قبل از برگزاری و زمان دریافت کارت ورود به جلسه است با مراجعه به سایت اعلام شده در هر سازمان می توانند با تکمیل این فرم وضعیت خود را مشخص کنند.

bannerfinalmoshavere

نحوه دریافت فرم خود اظهاری

در ادامه  توضیح مختصری در رابطه با فرم خود اظهاری خواهیم داد.

نحوه دریافت فرم خود اظهاری دکتری وزارت بهداشت

یکی از مهم ترین  و پرمتقاضی ترین  آزمون های که وزارت بهداشت، آزمون ارشد و دکتری رشته های علوم پزشکی می باشد. در حال حاضر آزمون دکتری وزارت بهداشت در جریان است و داوطلبان باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشوربه آدرس  sanjeshp.ir و انتخاب فیلد دکتری تخصصی و سپس انتخاب فرم خوداظهاری داوطلب - کارت ورود به جلسه آزمون مراحل تکمیل فرم خود اظهار خود را انجام داده و سپس اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند. در حال حاضر جزئیات برای آزمون ارشد زورات بهداشت اعلام نشده است.

form khod ezhari 1400

 

نحوه دریافت فرم خود اظهاری کنکور سراسری

 آزمون مهم کشوری بعدی کنکور سراسری  بوده که در حال حاضر در جریان است. متقاضیان شرکت در کنکور سراسری وزارت علوم  برای تکمیل فرم خود اظهار باید به سایت سنجش به آدرس  sanjesh.org مراجعه نمایند. بعد از ورد با انتخاب فیلد کنکور سراسری به صفحه مربوط به اطلاعیه های کنکوری سراسری وارد شده و با انتخاب فرم خود اظهاری داوطلبان آزمون سراسری سال 1400 جهت حضور در محل امتحان انتخاب کرده که طبق عکس زیر باید موارد را تکمیل نمایید.

نکات مهم دریافت فرم خود اظهاری

داوطلب گرامی این سامانه ویژه داوطلبانی است که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری یا در منزل قرنطینه هستند)؛ این دسته از داوطلبان می توانند فرم خود اظهاری را تکمیل نموده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را بارگذاری نمایند، سازمان سنجش با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محل آزمون ایشان را در محل امن مورد تأیید وزارت بهداشت در شهرهای محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود و نتیجه را از طریق شماره تلفن همراه اعلام شده به اطلاع ذینفعان خواهند رساند.

اطلاعات: از روز یکشنبه تاریخ 30 خرداد ماه تا پایان روز سه شنبه 1 تیر ماه 1400 است پس از اتمام مهلت ثبت نام، امکان تغییر در درخواست به هیچ وجه وجود ندارد.

 

form khod ezhari

 

نحوه دریافت فرم خود اظهاری آزمون ارشد و دکتری وزرات علوم

برای دریافت فرم خود اظهاری آزمون ارشد و دکتری وزارت علوم هم داوطلبان باید در زمان مشخص شده  به سایت مرکز سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه نمایند. جزئیات بیشتر در کانال تلگرام اینستاگرام سنا اطلاع رسانی می شود

 سوالات متداول

1- فرم خودارزیابی بیماری کرونا را از طریق کدام سایت می توان تکمیل کرد؟

سامانه خودارزیابی بیماری کرونا که تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور می باشد، جهت غربالگری افراد به صورت اینترنتی راه اندازی شده است.

2- چگونه می توان در سامانه خودارزیابی بیماری کرونا ثبت نام نمود؟

مراحل ثبت نام و تکمیل فرم خوداظهاری بیماری کرونا در این مقاله به طور کامل ذکر شده است.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا

ممنوعیت پذیرش دانشجوی تکمیل ظرفیت

جزئیات ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد وزارت علوم 98

اخبار جدید تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98

اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با تکمیل ظرفیت 98

شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه های شاهد علوم پزشکی بقیه ا...(عج)

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری علوم پزشکی 98

رشته مورد نظر شما

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب جمالزاده شمالی خیابان فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه همکف

 

call 02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345