sanjeshp.ir

 

ویژه شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 که بعد از برگزاری آزمون ارشد بدنبال دریافت نتایج اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98  و انجام انتخاب رشته محل کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند. طبق زمانبندی اعلام شده توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور زمان اعلام نتایج اولیه کنکور ارشدعلوم پزشکی 98 و انتشار دفترچه انتخاب رشته  محل از 19 مرداد ماه 98 می باشد و داوطلبان با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور می توانند نسبت به دریافت نتایج خود اقدام نمایند.همچنین نتایج نهایی  و اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون ارشد وزارت بهداشت 20 شهریور ماه 98 منتشر خواهد شد. بلافاصله بعد از اعلام نتاج دانلود دفترچه انتخاب رشته در این مقاله قرارد داده خواهد شد.

بعداز دریافت نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 98 مهم ترین موضوع برای داوطلبان اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها و انجام انتخاب رشته درست برای قبولی در رشته ای که می خواهید می باشد. به این نکته دقت داشته باشید، چیدمان درست رشته ها بر اساس اطلاع از ظرفیت پذیرش می تواند شانس قبولی شما را دو چندان کند و این زمانی میسر می شود که انجام انتخاب رشته توسط شخصی انجام شود که به تمامی این مباحث آگاهی داشته باشد. در ادامه به راهنمای دریافت نتایج و جدول زمانبندی اعلام نتایج و انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت می پردازیم در صورت داشتن سوال می توانید با شماره 02166574345 تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران سنا بپرسید و با پرکردن فرم درخواست مشاوره انتخاب رشته درخواست خود برای انجام انتخاب رشته را برای دپارتمان سنا ارسال نمایید. فیلم توضیحات انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

 sana telegram4

 

راهنمای دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی 98

1- مراجعه به سایتsanjeshp.ir

2- مراجعه به قسمت کارشناسی ارشد

بلافاصله بعد از اعلام نتایج جزئیات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

nataiej arshad vezarat behdasht 98

 

 

جدول زمانبندی آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

در این جدول زمانبندی تمام مراحل آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 ذکر شده است، طبق زمانبندی اعلام شده زمان اعلام نتایج اولیه و انجام انتخاب رشته محل از 19 مرداد ماه آغاز و تا 22 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. برای انجام انتخاب رشته می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط بوده و از هر کجای کشور که هستید انتخاب رشته خود را به مشاوران ما بسپارید.

 nataieh arshad vezarat behdasht 98

 

 

راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

به دلیل سوالات بسیار شما در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکورارشد وزارت بهداشت در ادامه به معرفی مهم ترین فاکتورهایی که برای انتخاب یک رشته محل درست باید به آن توجه داشته باشید می پردازیم در صورت داشتن سوال و یا انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزرات بهداشت می توانید با دپارتمان تخصصی موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید. هر آنچه را که در رابطه با انتخاب رشته ارشد باید بدانید در این ویدیو بیان شده است.
1- مسافت محل کار با دانشگاه یا سطح علمی دانشگاه؟

قبل از انتخاب دانشگاه، ابتدا تکلیف خود را در این رابطه مشخص کنید. اگر شاغل هستید و می‌خواهید همزمان با کار درس هم بخوانید و یا در صورت همراه نبودن همسرتان با شما (در صورت تأهل) در محل تحصیل، توصیه می‌کنیم مسافت کمتر دانشگاه با محل کار را در اولویت بالاتری نسبت به سطح علمی دانشگاه قرار دهید.

2- ملاک سطح علمی محل تحصیل: گروه دانشکده یا کل دانشگاه؟

در هنگام انتخاب رشته ارشد باید به، میزان سطح علمی گروه مربوطه در آن دانشگاه است. چه بسا گروه آموزشی دانشگاه در رشته‌ای ازنظر علمی بالاترین اولویت دارا باشد ولی در رشته‌ای دیگر از همان دانشگاه، گروه مربوطه حتی اولویت دهم را هم نداشته باشد. بنابراین تیپ 1 یا 2 یا 3 بودن دانشگاه‌ها را ملاک برتری دانشگاه‌ها در رشته خود ندانید.

3- چندمین سال پذیرش دانشجوی ارشد توسط دانشگاه

دانشگاه‌هایی که اولین یا دومین سال است مقطع ارشد یک‌رشته را برگزار می‌کنند و یا اینکه دوره‌های خود را به‌صورت مشترک با دانشگاه‌های دیگر برگزار می‌کنند، ازنظر علمی در آن رشته، پایین‌تر از سایر دانشگاه‌ها می‌باشند. شاید از نظر رفاهی برخی از این دانشگاه‌های وسوسه کننده باشند ولی فراموش نکنید نام دانشگاه و اساتید آن تا آخر عمر بر روی پایان نامه مقطع ارشد شما باقی خواهد ماند.

4- تجربه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی همان رشته توسط دانشگاه

مطمئن باشید هر دانشگاهی که در آن رشته علاوه بر مقطع کارشناسی ارشد، مقطع دکتری تخصصی را نیز برگزار می‌کند، مطمئناً از نظر نظم و انضباط آکادمیک، مقطع ارشد را نیز بدون مشکل برگزار می‌کنند.

5- امکانات رفاهی (خوابگاه و...)

اگر هزینه‌های اسکان در شهر مورد نظر را ندارید حتماً از وجود خوابگاه برای دانشجویان ورودی مقطع ارشد در سال جاری مطمئن شوید. سریع‌ترین روش ممکن، تماس با معاونت دانشجویی آن دانشگاه است. اگر با جواب منفی روبرو شدید ناامید نشده و با تماس با تلفن مرکزی دانشگاه سعی کنید با داخلی یک یا چند خوابگاه از آن دانشگاه تماس بگیرید و از وجود فضا برای دانشجویان جدید کارشناسی ارشد مطمئن شوید.
علت اینکه اصرار داریم حتماً از وجود خوابگاه مطمئن شوید این است که حیف است که یک دانشگاه قوی در رشته خود را به خاطر اطلاعات ناقص در مورد خوابگاه، هنگام انتخاب دانشگاه کنار بگذارید!

6- انتخاب یک دانشگاه عالی با سهمیه مازاد یا انتخاب یک دانشگاه ضعیف‌تر با سهمیه دولتی؟

پیشنهاد ما به شما انتخاب دانشگاه با سهمیه دولتی است. شاید در آینده و در آزمون ورودی مقطع دکتری، فارغ‌التحصیلان سهمیه مازاد، هنگام مصاحبه پشیمان شوند. شاید اساتید هنگام هم امتیاز شدن داوطلبین در روز مصاحبه مواردی همچون تحصیل به عنوان سهمیه مازاد در مقطع قبل را در رتبه‌بندی افراد دخیل کنند. از سوی دیگر پرداخت هزینه‌ای حدوداً 30 میلیون تومان و احتمال وجود ریسک عدم قبولی در مصاحبه آزمون دکتری، انتخاب سهمیه مازاد حتی دانشگاه تهران را برای افرادی که از لحاظ مالی متوسط هستند توجیه نمی‌کند.

لینک مرتبط با کارشناسی ارشد وزارت بهداشت:

تاریخ انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت98 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)