arshad vezarat behdasht 99

 اطلاعیه 20 - در خصوص : زمان بندی جدید ، استعداد درخشان، ظرفیت رشته های داروسازی آزمون كارشناسی ارشد رشته های گروه پزشكی سال 99 : در این مقاله جزئیات مربوط به مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به طور کامل ذکر شده است. داوطلبان در صورت داشتن سوال می توانند از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. طبق این جدول زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به دلایل پیش آمده تمدید شده است و زمان برگزاری در تاریخ 23 و 24 مردادماه می باشد. یکی از بیشترین سوالاتی که از مشاوران سنا پرسیده می شود در رابطه با منابع مطالعه در مدت زمان باقی مانده است. تا انتها مقاله را مطالعه نمایید تا پاسخ تمام سوالات خود را دریافت کنید.

 تمدید زمان ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

با توجه به درخواست مکرر داوطلبان، مھلت جدیدی برای ثبت نام، تصحیح و ویرایش اطلاعات از تاریخ 99/4/7 تا 99/4/8 در نظر گرفته شده است. لذا افراد میتوانند در این تاریخ نسبت به ثبت نام یا ویرایش با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدامات لازم را انجام دهند.  جدول زمانبندی بر اساس شرایط حاضر به شرح زیر (جدول شماره 1) میباشد. در صورت ایجاد ھرگونه تغییر، مراتب بلافاصله از طریق ھمین سامانه اطلاع رسانی خواھد شد. لازم است داوطلبان جھت اطلاع از آخرین تغییرات ھر روز سامانه را ملاحظه نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

طبق جدول زمان دریافت کارت ورود به جلسه از 19 مرداد ماه تا تاریخ 24 مرداد ماه می باشد. و داوطلبان با مراجعه به سایت می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

طبق آخرین اخبار اعلام شده زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 3 و 24  مرداد ماه می باشد.

اعلام کلید اولیه آزمون ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان دقت داشته باشند زمان اعلام کلید آزمون ارشد وزارت بهداشت در تاریخ 25 مردادماه خواهد بود که دفترچه دانلود سوالات و کلید رشته های ارشد علوم پزشکی در سایت sanapezeshki.com قرار داده خواهد شد.

مهلت اعتراض به سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان دقت داشته باشند در صورت داشتن اعتراض نسبت به سوالات آزمون می توانند از تاریخ 25 تیرماه تا 28 تیرماه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدامات لازم را انجام دهند.

arshad vezarat bahdasht

اعلام كلید اولیه بر اساس مصوبه دھمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بھداشت، درمان و آموزش پزشکی به تاریخ 12/3/99گواھی فارغ التحصیلی دانشجویان ترم آخر تا تاریخ  30/3/99مورد پذیرش میباشد.

بر اساس مصوبه دھمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت بھداشت، درمان و آموزش پزشکی به تاریخ  12/3/99 زمان فارغ التحصیلی دانشجویان برتر واجد شرایط طبق آیین نامه " ادامه تحصیل دانشجویان رتبه برتر در مقاطع بالاتر مصوب سال 98 ھم برای با آزمون و ھم بدون آزمون، تا تاریخ 99/6/31  مورد پذیرش میباشد. فارغالتحصیلان بعد از این زمان، مجاز به استفاده در آزمون سال 1400می باشند.

معرفی کتاب های اورژانسی برای کنکور ارشد وزارت بهداشت

یکی از بیشترین سوالاتی که از مشاوران سنا پرسده می شود، معرفی کتاب های اورژانسی در مدت زمان باقی مانده است. به طور کلی در این دوماه باقی مانده باید به مطالعه کتاب های تست با پاسخ تشریحی و مرور خلاصه برداری هایی که انجام داده اید بپردازید و بهترین پیشنهاد برای شما کتاب های جعبه سیاه، تاس ها و نمودارنامه ها می باشد که برای اکثر دروس این کتاب ها تالیف شده است برای اطلاع از جزئیات بیشتر با مشاوران سنا در ارتباط باشید.

bannerfinalmoshavere

لینک مرتبط:

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

تغییرات آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت99

ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی 99-1400

نمونه کارنامه ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نمونه کارنامه ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت 99-1400

نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

کلاس های آمادگی کنکور ارشد پزشکی ترم پاییز 1400

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)