konkor sarasari 1

ثبت نام کنکور سراسری 98 تمدید شد. داوطلبانی که در زمان تعیین شده از 24 بهمن ماه تا 6 اسفند ماه 97 موفق به ثبت نام در کنکور سراسری 98 نشده اند توجه داشته باشند، برای پذیرش در رشته های با آزمون دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور، مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و همچنین متقاضیان تحصیل در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که موفق به دریافت كد سوابق تحصیلی نگردیده اند می توانند در sanjesh.org مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری 98 از روز یكشنبه  97/12/19 تا روز چهارشنبه 97/12/22  با مراجعه به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

در ادامه نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی داوطلبان کنکور سراسری

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم، پیش دانشگاهی و پایه دوازدهم نظام جدید

داوطلبانی که قصد ثبت نام در کنکور سراسری را دارند توجه داشته باشند، برای ثبت نام نیاز به دریافت کد سوابق تحصیلی دارند و این کد سوابق تحصیلی را با مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: dipcode.medu.ir می توانند دریافت نمایند. داوطلبانی که برای

نحوه كد سوابق تحصیلی دانش آموزان پایه دوازدهم نظام جدید:

این دسته از داوطلبان باید بعد از اعلام مدارس محل تحصیل با مراجعه به سامانه dipcode.medu.ir كد سوابق تحصیلی خود را دریافت نمایند و در زمان ثبت‌ نام با درج كد سوابق تحصیلی در پایگاه اطلاع‌ رسانی این سازمان اطلاعات فردی خود را مشاهده ‌نمایند.

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی:

كد سوابق تحصیلی برای دیپلمه‌ های سال 1384 تا سال 1397 با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی.
كد سوابق تحصیلی برای داوطلبان دارای مدرک پیش‌ دانشگاهی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر كه مدرک دوره پیش‌دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 1391 تا 1397 اخذ نموده‌اند.

رعایت تذکران مهم در کنکور سراسری 98

1- دارندگان مدرک پیش‌ دانشگاهی سالهای 1391 تا 1397 باید طبق بند 1 فوق اقدام نموده و دانش آموزان پیش‌ دانشگاهی سال جاری كه تا تاریخ 31 شهریور ماه سال 98 فارغ‌التحصیل می‌شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام به اطلاعیه پرینت كارت شركت در آزمون تاریخ 98/04/03 مراجعه نمایند.

2- داوطلبانی كه مشمول سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی (هر دو مورد) هستند، توجه داشته باشند كه باید از سامانه فوق دوكد سوابق تحصیلی دریافت نمایند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

همچنین آن دسته از داوطلبانی ثبت نام کنکور سراسری 98 خود را انجام داده اند، در زمان مشخص شده از تاریخ 97/12/19 لغایت 97/12/22با مراجعه به سازمان سنجش آموزش کشور به آدرسsanjesh.org می توانند نسبت به ویرایش و كنترل اطلاعات ثبت نامی خود، اقدامات لازم را انجام دهید.

در صورت داشتن سوال در رابطه با انجام ثبت نام کنکور سراسری و یرایش اطلاعات و نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی می توانید از هرکجای کشور که هستید از طریق تماس با شماره 02166574345 پاسخ تمام سوالات خود در رابطه با کنکور سراسری دریافت نمایید.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  
+1 # وحید123456 1398-01-22 08:28
با عرض سلام و خسته نباشید ، کنکور سراسری ثبت نام کردم ولی تاییده برای وقت 97/12/19 اومد که نرسیدم در آن تاریخ ثبت کنم آیا کنکورم به مشکل خورده است؟
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

راهنمای درخواست فرم برسی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

دانلود سوالات آزمون ارشد علوم آزمایشگاهی یک 98

سه سوال مهم داوطلبان بعد از کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 98-99

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اتاق عمل 98

دانلود رایگان دفترچه سوالات کنکور ارشد آموزش بهداشت 98-99

دانلود رایگان سوالات کنکور ارشد روانشناسی بالینی 98-99

دانلود رایگان سوالات کنکور ارشد آموزش پزشکی 98-99

7 اطلاعیه مهم در رابطه با جزئیات کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)