جزوات سنا توسط اساتید و نفرات برتر کنکور دو سال اخیر گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیدهای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنا علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر دارای مطالب تدریس شده توسط اساتید عضو بورد بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.

مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنا امکان دریافت جزوات ویرایش شده با 50 در صد تخفیف می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را با تخفیف از موسسه دریافت نمایید.

سوال: آیا جزوه شخصی که در این آزمون پذیرفته شده است را می توانم به جای جزوات شما یا منابع وزارت بهداشت استفاده کنم؟

پاسخ: خواندن اینگونه از جزوات می تواند چند ضرر مهلک برای شما داشته باشد:

1-هر کس جزوه خود را بر اساس سلایق و اختصارات ویژه خود نگارش می کند، شاید جملات بی سر و ته، کلمات و نمودارهای اختصاری و ادبیات خاص این جزوات، شما را در طول مطالعه کلافه کند. چون قطعا آن جزوه با ادبیات ویژه آن فرد و فقط برای خود او نوشته شده است نه برای تفهیم مطلب برای دیگران.... خوشبختانه نگارش جزوات سنا بر اساس قانون اصلی همه فهم بودن آن نوشته شده است.

2- با دیدن جزوات برخی از قبول شدگان و حتی برخی موسسات متوجه می شویم که اگر شخصی به جای این جزوه، از کتاب رفرنس مطالعه کند، نه تنها مطالب کمتری حفظ می کند بلکه روند یادگیری خواننده بسیار بالاتر خواهد بود.

3- اکثر جزوات رتبه های برتر موجود در اینترنت و ... بصورت دست نویس می باشند، شاید مشکلات یک جزوه دست نویس شما را به این نتیجه برساند که ای کاش بعد از این همه صرف زمان و انرژی بر روی کشف خطوط میخی! و برخی اختصارات من درآوردی نویسنده، وقت خود را صرف مطالعه از روی کتاب ها و یا جزوات تایپی با کیفیت می گذاشتید.

4- شاید سطح علمی هر فردی که این جزوه را نوشته است با کسانی چون شما کاملا متفاوت باشد. شاید این فرد از آوردن مطالب پایه ای در جزوه خودش صرف نظر کرده است که آن مطلب برای یادگیری شما کاملا ضروری و حیاتی است. ما در جزوات خود مبنا را بر اساس افراد پایین تر از سطح متوسط گذاشته ایم و در مواردی که مطالب اضافه تری لازم است، آن را در جزوه به شخص گوشزد کرده ایم که به کتاب و مطلب مورد نظر مراجعه کند تا مطلب مبهمی برای فرد باقی نماند.

 

 

دیدگاه‌ها  
+10 # fatemi 1395-06-28 01:35
سلام.آیا جزوات، تست درس به درس و آزمونهای سالهای قبل رو هم دارند؟یا فقط خلاصه کتب هستند.ممنوم
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه سوال رایگان آزمون های کشوری سنا

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 3 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 2 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد علوم آزمایشگاهی 1 موسسه سنا (50% اول مباح

دانلود آزمون کشوری ارشد مدیریت خدمات موسسه سنا (50% اول مباحث)

دانلود آزمون کشوری ارشد مامایی موسسه سنا (50% اول مباحث)

دانلود آزمون کشوری ارشد روانشناسی موسسه سنا (50% اول مباحث)

دانلود آزمون کشوری ارشد پرستاری موسسه سنا (50% اول مباحث)

نکات مهم قبل از انتخاب رشته های علوم پزشکی در کنکور تجربی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13