جزوات سنا توسط اساتید و نفرات برتر کنکور دو سال اخیر گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیدهای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنا علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر دارای مطالب تدریس شده توسط اساتید عضو بورد بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.

مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنا امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

سوال: آیا جزوه شخصی که در این آزمون پذیرفته شده است را می توانم به جای جزوات شما یا منابع وزارت بهداشت استفاده کنم؟

پاسخ: خواندن اینگونه از جزوات می تواند چند ضرر مهلک برای شما داشته باشد:

1-هر کس جزوه خود را بر اساس سلایق و اختصارات ویژه خود نگارش می کند، شاید جملات بی سر و ته، کلمات و نمودارهای اختصاری و ادبیات خاص این جزوات، شما را در طول مطالعه کلافه کند. چون قطعا آن جزوه با ادبیات ویژه آن فرد و فقط برای خود او نوشته شده است نه برای تفهیم مطلب برای دیگران.... خوشبختانه نگارش جزوات سنا بر اساس قانون اصلی همه فهم بودن آن نوشته شده است.

2- با دیدن جزوات برخی از قبول شدگان و حتی برخی موسسات متوجه می شویم که اگر شخصی به جای این جزوه، از کتاب رفرنس مطالعه کند، نه تنها مطالب کمتری حفظ می کند بلکه روند یادگیری خواننده بسیار بالاتر خواهد بود.

3- اکثر جزوات رتبه های برتر موجود در اینترنت و ... بصورت دست نویس می باشند، شاید مشکلات یک جزوه دست نویس شما را به این نتیجه برساند که ای کاش بعد از این همه صرف زمان و انرژی بر روی کشف خطوط میخی! و برخی اختصارات من درآوردی نویسنده، وقت خود را صرف مطالعه از روی کتاب ها و یا جزوات تایپی با کیفیت می گذاشتید.

4- شاید سطح علمی هر فردی که این جزوه را نوشته است با کسانی چون شما کاملا متفاوت باشد. شاید این فرد از آوردن مطالب پایه ای در جزوه خودش صرف نظر کرده است که آن مطلب برای یادگیری شما کاملا ضروری و حیاتی است. ما در جزوات خود مبنا را بر اساس افراد پایین تر از سطح متوسط گذاشته ایم و در مواردی که مطالب اضافه تری لازم است، آن را در جزوه به شخص گوشزد کرده ایم که به کتاب و مطلب مورد نظر مراجعه کند تا مطلب مبهمی برای فرد باقی نماند.