کتابیار سنا باعث شده کتابهای سنا فقط صفحات کاغذی حاوی نوشته نباشن... وقتی گوشیتون رو به سمت QRکدهای داخل کتابهای سنا می گیرید و دکمه بارکدخوان کتابیار سنا رو عین چراغ جادو لمس می کنید، اتفاقای باحالی براتون رخ میده که بهتون ثابت می کنه که کتاب های سنا فقط کتاب نیست یه دنیاست ;) پس دعوت می کنیم غول چراغ جادوی سنا رو بیشتر بشناسید...

دریافت فایل بروزرسانی کتاب

اولین فایده اپلیکیشن کتابیار سنا اینه که میتونید فایل هایی مثل فایل بروزرسانی (غلط نامه) یا فایل های مفید دیگه که نویسنده یا ناشر برای خوانندگان کتاب در اختیار قرار داده رو دانلود کنید.

 مشاهده فیلم ها و صوت های آموزشی

از طریق کتابیار سنا می تونید یک جاهایی از متن کتاب که نیاز به توضیح بیشتر داره و ما کنارش QRکد گذاشتیم رو اسکن کنید و یک فیلم آموزشی یا صوت نویسنده یا استاد درباره همون مطلب رو ببینید و بیشتر یاد بگیرید.

مشاهده تصاویر رنگی کتاب با وضوح بیشتر

شاید خیلی از شما موقع خوندن کتاب های سیاه و سفید مخصوصا کتابای پزشکی، دوست داشته باشین تصاویرش رو رنگی یا واضح ترببینید. با اسکن QRکد کنار هر تصویر در کتب سنا، شما همون تصویر رو در اپلیکیشن کتابیار بصورت رنگی، با قابلیت بزرگنمایی و واضح تر خواهید دید.

چت و گفتگو با خوانندگان هر مبحث

ما برای هر مبحث یا هر فصل یک QR کد قرار دادیم که با اسکن اون توسط کتابیار وارد اتاق گفتگوی اون مبحث میشید و اونجا می تونید با خوانندگانی مثل خودتون در مورد اون مبحث تبادل نظر کنید. حتی می تونید از نویسنده در همون جا سوال بپرسید و جواب بگیرید!

ارسال نظر به ناشر یا نویسنده در طول مطالعه

شما در طول خوندن کتاب ممکنه متوجه یک غلط علمی یا املایی بشین. ما یک دکمه توی این اپلیکیشن با نام "ارسال نظر" گذاشتیم که به محض ارسال گزارش، ناشر و نویسنده متن شما رو می خونن. دریافت گزارش شما در بهتر شدن کتاب برای خوانندگان بعدی خیلی کمک می کنه. ما از طرف سنا به کسانی که عیب های ما رو گوشزد می کنن و برامون گزارش های علمی و املایی بیشتری ارسال می کنن هدیه های با ارزشی در نظر گرفتیم.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

مشاورین موسسه علوم پزشکی سنا

معرفی بسته تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته آموزش پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته اکولوژی انسانی موسسه علوم پزشکی سنا

معرفی بسته تاریخ علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته ترکیبات طبیعی،دارویی و دریایی موسسه سنا

معرفی بسته ارزیابی فناوری سلامت موسسه سنا

معرفی بسته فناوری اطلاعات سلامت HIT موسسه سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)