در این مقاله  همه چیز در رابطه با ارشد روانشناسی بالینی که شامل دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی، دروس امتحانی و ضرایب در گرایش های ارشد روانشناسی، رشته های مجاز ارشد روانشناسی بالینی در اختیار شما قرار داده خواهد شد در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

با توجه به اینکه رشته روانشناسی هم جز رشته های وزارت بهداشت و هم وزارت علوم بوده اغلب می خواهند بدانند، ادامه تحصیل در کدام وزارت بهتر است پس برای اطلاع از  ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت یا وزارت علوم ؟  روی لینک کلیک نمایید.

در جدول زیر ضرایب برای گرایش های ارشد روانشناسی بالینی که شامل روانشناسی بالینی، ارشد بهداشت روان، روانشناسی سلامت و روانشناسی کودک و نوجوان می باشد ذکر شده است، اما آنچه که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند رعایت میانگین درصد در تمام دروس می باشد، برخی از داوطلبان بر این باور هستند، صرف انرژی برای دروس با ضریب بیشتر و صفر گذاشتن دیگر دروس می توانند رتبه خوبی را در آزمون کسب کنند در صورتی در پیش گرفتن این روند نه تنها شانس قبولی شما را در آزمون ارشد روانشناسی افزایش نمی دهد بلکه باعث کسب تراز نامناسب در این آزمون می شود. پیشنهاد ما به شما در ابتدا اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی می باشد و در نهایت برای داشتن برنامه ریزی درست و مطالعه صحیح ارتباط با مشاوران سنا و استفاده از کتاب های کنکوری که ویژه آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد است. به این منظور شما می توانید با مراجعه به سایت sanabook.com برای تهیه جزوات کنکوری و از طریق تماس با شماره 02166574345 هر آنچه را که برای قبولی در آزمون ارشد روانشناسی بالینی نیاز دارید دریافت نمایید.

 sana telegram

جدول ظرفیت پذیرش و دانشگاه های دارای ارشد روانشناسی بالینی 98

جدول زیر ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی در سال 98 می باشد که این ظرفیت اولیه بوده و در صورت اعلام ظرفیت جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 

arshad ravanshenasi

 

 

ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی در سال97

این جدول شامل ظرفیت پذیرش نهایی برای رشته روانشناسی بالینی در سال 97 بوده است. با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت هر سال در حال تغییر است اطلاع ازظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی در دانشگاه های دولتی و شهریه پرداز باعث می شود نه تنها انتخاب بهتری در رشته - محل داشته باشید بلکه با برنامه ریزی بهتری با توجه به ظرفیت پذیرش دانشگاه های وزارت بهداشت اقدام به مطالعه کنید.  در صورت داشتن سوال در رابطه با دانشگاه های دارای ارشد روانشناسی بالینی و آخرین رتبه لازم برای قبولی در آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت با موسسه علوم پزشکی در ارتباط باشید.

 

zarfiat arshad ravanshenasi balini


از چه زمانی و چگونه شروع به تست زنی کنم؟ نزدیک کنکور یا بعد از خواندن هر فصل؟

پاسخ مشاور: تست زنی برای آزمون ارشد روانشناسی بالینی باید در طول مطالعه نیز انجام گیرد نه فقط نزدیک کنکور، توصیه میکنیم از کتاب های تست میکروطبقه بندی استفاده کنید، این کتاب ها تست های کنکوری و تالیفی بر اساس مباحث آزمون برای شما طبقه بندی شده است. همیشه صبر کنید یک فصل تمام شود، بعد به سراغ تست های فصل خوانده شده بروید و سعی کنید با یک نگاه صرفا آموزشی به تست زنی بپردازید، این کار باعث خواهد شد توانایی انتقال تمرکز شما از یک فصل به فصل دیگر بالاتر می رود. حتی اگر فکر میکنید تست های زیادی را نمی توانید پاسخ دهید اصلا نگران نشوید، توجه کنید پاسخ تشریحی یا مطلب مربوط به تستی که اشتباه زده اید را باید مجداد و با دقت مطالعه کنید، چون مطالعه کامل تست های اشتباه زده ماندگاری آن را در ذهن شما چند برابر خواهد کرد.

 

 

آنچه که مشاور سنا برای ارشد روانشناسی به شما پیشنهاد میکند به شرح زیر می باشد،

 منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی بالینی

رتبه قبولی آزمون ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 97-98

آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

رشته های مجاز برای ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت 98-99

نظر اساتید در مورد انتقال روانشناسی بالینی به وزارت بهداشت

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

شرایط ثبت‌نام دکتری بدون آزمون دانشگاه شهید بهشتی 98

جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد در پردیس‌های دانشگاه تهران

رشته مورد نظر شما

روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

مرتبط با رشته مجموعه روانشناسی بالینی

class  azmoon

book  basteh

moshavereh  amar ghabooli

download soal  mofid

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)