آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

آنچه شما متقاضیان ارشد روانشناسی بالینی باید در رابطه با ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد و دروس ارشد روانشناسی بالینی، بازار کار ارشد روانشناسی بالینی و منابع ارشد روانشناسی بالینی، ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت و رشته های مجاز برای ارشد روانشناسی بالینی بدانند، در این مقاله و در انتها در زیر بخش ها در اختیار شما قرار داده می شود.

در صورت داشتن سوال در رابطه با جزئی ترین مسائل ارشد روانشناسی بالینی می توانید با مشاوران برتر موسسه علوم پزشکی سنا ارتباط برقرار نمایید.

✔️ بازار کار ارشد روانشناسی بالینی

✅ یکی از مهم ترین سوالات شما داوطلبان اطلاع از بازار کار رشته روانشناسی می باشد.

رشته روانشناسی روانشناسی جز پرمتقاضی ترین رشته ها بوده که آینده بسیار خوبی در انتظار فارغ التحصیلان این رشته به شرط قبولی و پذیرش در آزمون وزارت بهداشت وجود دارد! به دلیل سطح علمی و واحد های عملی که دانشجویان در دانشگاه های وزارت بهداشت می گذرانند، با تجربه کاری مفید وارد بازار کارمی شوند و  علت این موضوع ارتباط دانشجو با بیمار در دوران تحصیل در وزارت بهداشت می باشد.  پس اگرجز افرادی هستید که کارشناسی روانشناسی بالینی خود را در وزارت علوم گذرانده اید، به شما پیشنهاد میکنیم برای آینده شغلی مناسب تر سعی کنید برای ارشد روانشناسی در دانشگاه های علوم پزشکی پذیرش شوید، به دلیل پذیرش سخت در دانشگاه های علوم پزشکی معمولا مدرک فارغ التحصیلان رشته روانشناسی بالینی وزارت بهداشت از اعتبار بیشتری برخوردار است، برای قبولی در آزمون ارشد روانشناسی بالینی و کسب رتبه بالا می توانید از راهنمایی های مشاوران سنا استفاده کنید همچنین در زیربخش های زیرمی توانید مقاله های مربوط به ارشد روانشناسی را مطالعه نمایید.

یکی دیگر از سوالات مهم شما داوطلبان اطلاع از بازار کار گرایش های روانشناسی بالینی و بهترین گرایش این رشته می باشد؟

✅ پاسخ مشاور سنا : از نظر بازار کار در ابتدا گرایش روانشناسی بالینی و بعد از آن روانشناسی کودکان و..  به شما پیشنهاد می شود. فارغ التحصیلان ارشد مجموعه روانشناسی دارای مجوز مطب بوده و یا می توانند در بیمارستان ها مشغول به کار شوند.

✔️ ظرفیت پذیرش ارشد روانشناسی بالینی

✅ همانطور که می دانید ظرفیت پذیرش هر ساله در حال تغییر و برای گرایش های مختلف متفاوت است به طور مثال ظرفیت پذیرش برای گرایش ارشد بالینی در دانشگاه های دولتی در سال گذشته49 نفر و دردانشگاه های شهریه پرداز 20 نفر بوده است، همچنین برای گرایش بهداشت روان ظرفیت پذیرش دانشگاه ایران در سال 97، 6 نفر و دانشگاه شهریه پرداز 1 نفر بوده است.

پس اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته ها می توانند به انتخاب درست شما کمک بسیار داشته باشد برای اطلاع از ظرفیت پذیرش گرایش روانشناسی سلامت و روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می توانید با مشاوران سنا در ارتباط بوده و همواره بهترین رشته محل را انتخاب نمایید تا شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهید.

✔️ منابع آزمون ارشد روانشناسی بالینی ارشد وزارت بهداشت

✅ رفرنس های معرفی شده وزارت بهداشت برای ارشد روانشناسی بسیار متعدد می باشد و همواره داوطلبان این مشکل را دارند که این منابع را از کجا تهیه و با توجه به تعداد بالای صفحات چگونه این کتاب ها را مطالعه نمایند تا فرصت کافی برای مطالعه همه ی مباحث داشته باشند.

پاسخ مشاور سنا به شما مطالعه مطالبی است که در کنکور ارشد وزارت بهداشت از آن سوال طرح می شود و برگرفته از مطالب خاص و مشخصی از کتب رفرنس می باشد، بنابراین کنکوری خواندن برای زدن درصد بالا بسیار اهمیت دارد، اگر توانایی شناسایی مطالب کنکوری از رفرنس را دارید، همان رفرنس ها را مطالعه نمایید اگر هم فکر می کنید که نمی توانید بصورت کنکوری منابع ارشد روانشناسی بالینی را مطالعه کنید، می توانید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا کتاب ها و جزوات کنکوری ارشد روانشانسی بالینی را دریافت نمایید.

 امروز را دریاب و غم دیروز و ترس از فردا را فدای امروزت نکن.

 

رشته مورد نظر شما

روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

مرتبط با رشته مجموعه روانشناسی بالینی

class  azmoon

book  basteh

moshavereh  amar ghabooli

download soal  mofid

niazmandi

در اپلیکیشن و سایت نیازمندی علوم پزشکی همه چیز هست: آگهی فروش اقلام و خدمات پزشکی، آگهی استخدامی و...

leithner sana award 95

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13