اطلاع از آخرین رتبه قبولی ارشد اتاق عمل و مشاهده نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل سال گذشته این کمک را به داوطلبان می کند تا با اطلاع از درصدهای لازم و برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به هدف، با آمادگی لازم در آزمون ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده و شانس خود را برای قبولی در این آزمون افزایش دهند.

در ادامه نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل که از امکانات موسسه علوم پزشکی سنا استفاده کرده اند را در اختیار شما قرار خواهیم داد. بعد از مطالعه کارنامه در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با ما پاسخ تمام سوالات خود را در رابطه با ارشد اتاق عمل دریافت نمایید.

 

 sana telegram4

نمونه کارنامه ارشد اتاق عمل 97-98

متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل را دارند با مشاهده این کارنامه ها از حدود درصدی که برای کسب رتبه قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل نیاز دارند با خبر خواهند شد و با اطلاع از این درصدها می توانند برنامه ریزی بهتری برای مطالعه دروس داشته باشند. اما گاهی ممکن است به دلیل عدم دسترسی مناسب به منابع کنکوری و طبقه بندی شده و نداشتن برنامه ریزی مناسب و هدفمند نتوانند راه موفقیت را به درستی طی کنند، پس همانطور که بارها گفتیم اولین گام برای قبولی داشتن هدف و انتخاب منابع درست است. در مقاله منابع آزمون ارشد اتاق عمل آنچه که شما برای مطالعه دروس ارشد اتاق عمل نیاز دارید ذکر شده است  با کلیک بر روی لینک آبی می توانید از منابع ارشد اتاق عمل مطلع شوید.

 

 

 

رتبه در رشته اتاق عمل درصد درس اصول و عملکرد درصد درس بیماری های داخلی و جراحی درصد درس تکنولوژی جراحی درصد درس آناتومی درصد درس بیهوشی و احیای قلبی ریوی درصد درس زبان انگلیسی
6 32.323 33.333 58.095 55.556 81.818 45.833
8 41.414 68.056 49.524 66.667 69.697 76.667
برای مشاهده کارنامه های بیشتر این رشته به سایت و یا کانال موسسه علوم پزشکی سنا مراجعه کنید
116 48.485 30.556 38.095 72.222 48.485 10.000

 

 در جدول بالا درصد قبولی ارشد اتاق عمل  و رتبه قبولی ارشد اتاق عمل را در اختیار شما عزیزان قرار داده و در ادامه دانشگاه قبولی بر اساس رتبه ای که این داوطلبان کسب کرده اند را به شما ارائه خواهیم داد. آنچه که همه ی داوطلبان برای قبولی در مقطع ارشد با رتبه ای که کسب کرده اند باید به آن دقت کنند، انتخاب رشته-محل درست با اطلاع از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل  و هر رشته ای که در مقطع ارشد قصد ادامه در آن را دارد می باشد. پس پیشنهاد ما به شما قبل از هرکاری صحبت با مشاور و گرفتن راهنمایی برای انتخاب رشته- محل درست بر اساس ظرفیت ها و شانس قبولی می باشد.

 

رتبه رشته محل قبولی
6 اتاق عمل دانشگاه مازندران**
8 اتاق عمل دانشگاه اصفهان
116 اتاق عمل -

 

 

 تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل می شوند؟

در مقاله ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل به طور کلی در رابطه با تعداد شرکت کنندگان و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل در دانشگاه ها و اینکه تا چه رتبه ای موفق به قبولی در این آزمون می شوند، توضیحات کلی را ارائه داده ایم. اما آنچه که به طور کلی باید بدانید با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل کم بوده، همانطور که بارها توضیح دادیم در صورت داشتن هدف، برنامه ریزی درست و منابع  کنکوری بر اساس جغرافیای کنکور ارشد وزارت بهداشت برای رشته اتاق عمل شما می توانید از رتبه ها تک رقمی باشید.

 

هر آنچه را که شما برای ارش اتاق عمل نیاز دارید در مقاله های زیر می توانید دریافت کنید:

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل

گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد اتاق عمل

کلاس های کنکور ارشد اتاق عمل

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم سلولی کاربردی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مطالعات اعتیاد 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست فناوری 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)