آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل یا ارشد تکنولوژی جراحی و هر آنچه که برای قبولی در آن نیاز دارید را در این بخش خواهید یافت. پرسش های شما در مورد کنکور ارشد رشته اتاق عمل ، دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل ، گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل  ، ادامه تحصیل رشته ، دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل ، ادامه تحصیل در این رشته در خارج از کشور ، رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل در دانشگاه های ایران و... همه و همه در اینجا پاسخ داده خواهد شد.

 ✅ منابع کارشناسی ارشد اتاق عمل

? بسیاری از داوطلبان آزمون ارشد در این رشته هنوز نمی دانند از بین منابع معرفی شده برای این کنکور کدامیک معتبر تر و مهم تر است. ما در این بخش سعی خواهیم کرد تا با قرار دادن یک زیربخش اختصاصی برای معرفی منابع آزمون ارشد اتاق عمل کلیه رفرنس ها و منابع آزمون را به شما معرفی کنیم.

 ✅ دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل

? دانشگاه های مختلفی در کشور هر ساله جزو دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل هستند از جمله اتاق عمل دانشگاه ایران ، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مازندران، همدان و... این دانشگاه ها هر سال ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل را متفاوت اعلام می کنند که ما در این بخش، ظرفیت پذیرش ارشد این رشته و دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل را در هر سال برای شما اطلاع رسانی کرده ایم.

 ✅ ادامه تحصیل رشته اتاق عمل

? هم اکنون در کشور به دلیل تعداد پایین فارغ التحصیلان ارشد اتاق عمل پیش بینی می شود ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل از نظر بازار کار اتاق عمل و آینده شغلی آن بسیار مناسب باشد.

 ✅ رشته های مجاز برای ارشد اتاق عمل 

? فارغ التحصیلان کارشناسی رشته تکنولوژی جراحی یا اتاق عمل ، پرستاری و هوشبری می توانند در این آزمون شرکت کنند. البته به محض اضافه شدن تغییراتی همچون اضافه شدن یا حذف شدن یکی از رشته های مجاز برای ارشد اتاق عمل این مطلب از طریق مقالات داخل همین بخش اطلاع رسانی می شود.

 

 

 

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13