باتوجه به انتشار منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 در این مقاله آخرین آبپدیت منابع ارشد اتاق عمل منتشر شده بر روی سایت سازمان سنجش پزشکی کشور در اختیار شما قرار داده خواهد شد. بعد از انتشار منابع ارشد اتاق عمل و دیگر رشته های وزارت بهداشت اولین سوالی که برای متقاضیان ایجاد می شود این است که رفرنس بخوانم یا جزوات کنکوری و این جزوات را از کجا تهیه کنم؟ به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و پذیرش کم ارشد اتاق عمل اغلب داوطلبان می خواهند بدانند برای کسب رتبه و تراز بالا از چه دروسی شروع به خواندن کنیم؟ و با روزی چند ساعت مطالعه و چند درصد زدن دروس در رشته ارشد اتاق عمل می توانیم در کنکور ارشد وزارت بهداشت در دانشگاه مورد نظر خود پذیرش شویم ؟

به دلیل حجم زیاد کتب رشته اتاق عمل و ظرفیت کم پذیرش اغلب داوطلبان بدنبال منابع طبقه بندی شده برای مطالعه هستیند در این مقاله به تمام سوالات شما در رابطه با آزمون ارشد اتاق عمل پاسخ داده خواهد شد در صورت داشتن سوال با مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا با شماره 02166574345 در ارتباط باشید.

 

 sana telegram4

 دانلود منابع آزمون ارشد اتاق عمل 98

منابع آزمون ارشد اتاق عمل معرفی شده بر روی سایت وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد، در پاسخ به سوال شما در رابطه با اینکه رفرنس بخوانم یا جزوات کنکوری و این جزوات را از کجا تهیه کنم؟ باید بگوییم به دلیل حجم بالای کتب در برخی موارد ترجمه نشدن کتاب ها پیشنهاد ما به شما برای قبولی در کنکور ارشد اتاق عمل تهیه کتاب ها و جزوات کنکوری بر اساس سرفصل ها و مباحث پرتکرار کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد،  پس اگر جز کسانی هستید که زمان 6 تا 10 ساعته برای کنکور ارشد وزارت بهداشت دارید پیشنهاد ما به شما تهیه رفرنس می باشد اما اگر جز کسانی هستید که بین 3 تا 5 ساعت زمان مطالعه در روز دارید و توانایی شناسایی مباحث پرتکرار و کنکوری را ندارید پیشنها ما به شما تهیه جزوات کنکوری می باشد. برای تهیه کتاب های ارشد رشته های علوم پزشکی به سایت سنا بوک sanabook.com مراجعه کنید.

 

     کارشناسی ارشد اتاق عمل سال 98
دروس امتحانی و ضرایب و منابع اعلام‌شده از سوی وزارت بهداشت             اصول و عملکرد فرد سیار و اسکراب (3)  1.berry and kohn’s operating room technique.nancymarie Phillips.publisher mosby.lastedition.
2.surgical technology for the surgical technologist.a positive care approach publisher Delmar learning.last editinon 3.alexander’s surgical procedures...jane C.Rothrock,sherri alexander.last edition.4. surgical instrumentation.an interactive approach.renne nemitz,last edition.
بیماری‌های داخلی و جراحی-2 1-brunners and suddarth’s textbook of medical- surgical nursing Suzanne c.smeltzer,Brenda G.bare,Janice L.Hinkle,Kerry H.Cheever.last edition.
 
تکنولوژی جراحی در جراحی‌های مختلف-3  1.berry and kohn’s operating room technique.nancy marin Phillips.publisher mosby.last edition.
2. surgical technology for the surgical technol.a positive care approach. Publisher Delmar learning.last edition
3. Alexander’s surgical procedures. Jane C. Rothrock, Sherri Alexander. last Edition.
آناتومی-1 کالبدشناسی عمومی انسانی، تألیف علیرضا محرری، دانشگاه علوم پزشکی گرگان 1388
 
بیهوشی و احیاء-1  1. berry and kohn’s operating room technique.nancy marie Phillips.publisher mosby.last edition.
2. آخرین پروتکل اعلام شده در خصوص احیاء قلبی ریوی توسط انجمن قلب آمریکا
.http://www.heart.org/ HEARTORG/CPR And ECC/ CPR _UCM_001118_Sub Home Page. jsp
زبان (2) منابع اعلام شده توسط وزارت بهداشت- کتاب زبان انگلیسی 90 پلاس- منبع توصیه شده صفر تا صد زبان انگلیسی- جعبه ی سیاه زبان انگلیسی

 به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و پذیرش کم ارشد اتاق عمل اغلب داوطلبان می خواهند بدانند برای کسب رتبه و تراز بالا از چه دروسی شروع به خواندن کنیم؟

 با توجه به پذیرش کم در دانشگاه دولتی و شهریه پرداز ممکن است، از ادامه تحصیل در مقطع ارشد اتاق عمل منصرف شده و در مقطع ارشد پرستاری اقدام به تحصیل کنید. در نهایت هر دو رشته برای ادامه تحصیل با توجه به علایق شما می توانند مهم و تاثیر گذار باشد و مطمئن باشید با انتخاب درست منابع و برنامه ریزی درست می توانید از رقبای خود جلو باشید. پس مهم ترین موضوع در قبولی ارشد انتخاب منابع درست و داشتن برنامه ریزی و در نهایت شرکت در آزمون های آزمایشی برای سنجش و میزان آمادگی خود می باشد.

برای مطالعه دروس هم توجه داشته باشید اول از دروس با ضریب بالا شروع به مطالعه کنید و هیجوقت از درس زبان و زدن درصد بالا در این درس غافل نشوید مطمئن باشید با رعایت این چند نکته در رشته خود می توانید جز رتبه های برتر باشید. برای اطلاع از آزمون های آزمایشی با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 با مشاهده نمونه کارنامه های ارشد اتاق عمل   و دریافت ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل  کمک بسیاری به نحوه برنامه ریزی و درصدی که در هر درس باید بزنید به شما می کنید. بعد از مطالعه مقاله و در صورت داشتن سوال در رابطه با منابع ارشد اتاق عمل  وزارت بهداشت در سال 98 می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 ارشد اتاق عمل :

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

شرايط و ضوابط دانشگاههای پذیرنده درآزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری علوم پزشکی 98

توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت ارشد وزا

دفترچه مواد امتحانی و ضرایب آزمون ارشد وزارت علوم 99

کلاس های آمادگی ارشد بیوشیمی بالینی

راهنمای دریافت نتایج بدون آزمون ارشد علوم پزشکی دانشگاه آزاد

چه کسانی می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت 98 شرکت کنند؟

زمان ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)