arshad otaghamal

باتوجه به انتشار منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در این مقاله آخرین آپدیت منابع ارشد اتاق عمل منتشر شده بر روی سایت سازمان سنجش پزشکی کشور در اختیار شما قرار داده خواهد شد. بعد از انتشار منابع ارشد اتاق عمل و دیگر رشته های وزارت بهداشت اولین سوالی که برای متقاضیان ایجاد می شود این است که رفرنس بخوانم یا جزوات کنکوری و این جزوات را از کجا تهیه کنم؟ به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و پذیرش کم ارشد اتاق عمل اغلب داوطلبان می خواهند بدانند برای کسب رتبه و تراز بالا از چه دروسی شروع به خواندن کنیم؟ و با روزی چند ساعت مطالعه و چند درصد زدن دروس در رشته ارشد اتاق عمل می توانیم در کنکور ارشد وزارت بهداشت در دانشگاه مورد نظر خود پذیرش شویم ؟

به دلیل حجم زیاد کتب رشته اتاق عمل و ظرفیت کم پذیرش اغلب داوطلبان بدنبال منابع طبقه بندی شده برای مطالعه هستیند در این مقاله به تمام سوالات شما در رابطه با آزمون ارشد اتاق عمل پاسخ داده خواهد شد در صورت داشتن سوال با مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا با شماره 02166574345 در ارتباط باشید.

 

telegram3

دانلود منابع آزمون ارشد اتاق عمل

منابع آزمون ارشد اتاق عمل معرفی شده بر روی سایت وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد، در پاسخ به سوال شما در رابطه با اینکه رفرنس بخوانم یا جزوات کنکوری و این جزوات را از کجا تهیه کنم؟

باید بگوییم به دلیل حجم بالای کتب در برخی موارد ترجمه نشدن کتاب ها پیشنهاد ما به شما برای قبولی در کنکور ارشد اتاق عمل تهیه کتاب ها و جزوات کنکوری بر اساس سرفصل ها و مباحث پرتکرار کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد،  پس اگر جز کسانی هستید که زمان 6 تا 10 ساعته برای کنکور ارشد وزارت بهداشت دارید، پیشنهاد ما به شما تهیه رفرنس می باشد اما اگر جز کسانی هستید که بین 3 تا 5 ساعت زمان مطالعه در روز دارید و توانایی شناسایی مباحث پرتکرار و کنکوری را ندارید پیشنها ما به شما تهیه جزوات کنکوری می باشد. برای تهیه کتاب های ارشد رشته های علوم پزشکی به سایت سنا بوک sanabook.com مراجعه نمایید و برای اطلاع از بهترین پیشنهاد   منابع ارشد اتاق عمل این اطلاعیه را مطالعه نمایید.

بهترین منابع ارشد اتاق عمل

منابع ارشد اتاق عمل : یکی از دغدغه های اغلب متقاضیان شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل اطلاع از بهترین منابع پیشنهادی کنکوری طبقه بندی شده برای این رشته می باشد به دلیل حجم زیاد رفرنس اعلام شده توصیه میکنیم برای هردرس کتابی طبقه بندی شده براساس جغرافیای کنکور مطالعه نمایید. در ادامه به معرفی منابع ارشد اتاق عمل می پردازیم در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

برای درس اصول عملکرد فرد سیار و اسکراب باید حتما خلاصه بری و کوهن و نانسی ماری را مطالعه نمایید، که این کتاب موجود بوده  و از طریق ثبت سفارش اینترنتی و تلفنی می توانید کتاب مورد نظر خود را سفارش دهید. 

برای درس بیمارهای داخلی جراحی کتاب معرفی شده برونر سودارث می باشد که بهترین پیشنهاد مطالعه کتاب صفر تا صد داخلی جراحی بوده که تمام مباحث مورد نیاز برای مطالعه کنکور ارشد اتاق عمل برای درس داخلی جراحی را در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین پیشنهاد مشاور سنا برای مطالعه درس تکنولوژی جراحی اتاق عمل جلد دوم بری کوهن و نمودارنامه تکنولوژی جراحی اتاق عمل می باشد. و برای درس آناتومی مطالعه کتاب محرری و صفر تا صد آناتومی تالیف احسان گلچینی برای این درس می باشد. و برای درس بیهوشی و اهیاء مطالعه نکات طلایی دکتر شفیعی به شما متقاضیان کنکور ارشد وزارت بهداشت پیشنهاد میشود.

با توجه به اینکه المپیاد کشوری اتاق عمل با همکاری موسسه علوم پزشکی سنا برگزار شده است. شما داوطلبان با خیال راحت می توانید با شرکت درآزمون های آزمایشی سنا علاوه بر اطلاع از رتبه، تراز و درصد خود با داشتن دفترچه سوالات به همراه پاسخ تشریحی، خود را برای شرکت در آزمون اصلی وزارت بهداشت آماده سازید. در صورت داشتن سوال از هر کجای کشور که هستید از طریق تماس پاسخ سوالات خود را از مشاوران ما دریافت نمایید.

bannerfinalmoshavere کارشناسی ارشد اتاق عمل 
 اصول و عملکرد فرد سیار و اسکراب 1. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancymarie Phillips.1. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancymarie Phillips.publisher Mosby. 20172. Surgical Technology for the surgical Technologist. A Positive CareApproach publisher Delmar Learning. 20183. Alexander's Care of the Patients in Surgery. Jane C. Rothrock. 20154. Surgical Instrumentation .an Interactive Approach. Renne Nemitz.2015
منابع توصیه شده:
 نمودارنامه فرد سیار و اسكراب
 بیماریهای
داخلی و جراحی

١ اسملتزر، بیر، هینكل، چیور. پرستاری بیماری های داخلی و جراحی برونر و سودارث. انتشارات ١ اسملتزر، بیر، هینكل، چیور. پرستاری بیماری های داخلی و جراحی برونر و سودارث. 

منابع توصیه شده
صفر تا صد داخلی و جراحی – دکتر پورغلام

كنولوژی جراحی درجراحی های كنولوژی جراحی درجراحی های مختلف (جراحی های گوارش- غدد- زنان- ارولوژی- ENTو فك و صورت –چشم- اعصاب و ارتوپدی-اطفال-توراكس- قلب و عروق- پوست و ترمیمی)

1. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancy marie Phillips.1. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancy marie Phillips.publisher Mosby. 20172. Surgical Technology for the surgical Technologist. A Positive CareApproach publisher Delmar Learning. 20183. Alexander's Care of the Patients in Surgery. Jane C. Rothrock. 2018      

 

منبع توصیه شده نمودارنامه تکتولوژی جراحی اتاق عمل- صراف

 آناتومی

آناتومی آناتومی گری برای دانشجویان ویرایش چهارم، آخرین ویرایش

جعبه سیاه سوالات آناتومی
صفرتاصد آناتومی

 بیهوشی و احیاء

2. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancy Marie Phillips.2. Berry & Kohn's Operating Room Technique. Nancy Marie Phillips.publisher Mosby. 2017.American ٣. آخرين پروتكل اعلام شده در خصوص احياء قلبي ريوي توسط انجمن قلب آمريكابه آدرس اينترنتي زير: Heart Association: AHAheart.org/HEARTORG/CPRAndECC/CPR_UCM_001118_SubHomePage.jsp

منابع توصیه شده :
نمودارنامه فرد سیار و اسکراب

 

 زبان  منابع اعلام شده توسط وزارت بهداشت - کتاب زبان انگلیسی 90 پلاس - منبع توصیه شده صفر تا صد زبان انگلیسی - جعبهی سیاه زبان انگلیسی

 به دلیل تقاضای زیاد متقاضیان و پذیرش کم ارشد اتاق عمل اغلب داوطلبان می خواهند بدانند برای کسب رتبه و تراز بالا از چه دروسی شروع به خواندن کنیم؟

 منابع ارشد اتاق عمل : با توجه به پذیرش کم در دانشگاه دولتی و شهریه پرداز ممکن است، از ادامه تحصیل در مقطع ارشد اتاق عمل منصرف شده و در مقطع ارشد پرستاری اقدام به تحصیل کنید. در نهایت هر دو رشته برای ادامه تحصیل با توجه به علایق شما می توانند مهم و تاثیر گذار باشد و مطمئن باشید با انتخاب درست منابع و برنامه ریزی درست می توانید از رقبای خود جلو باشید. پس مهم ترین موضوع در قبولی ارشد انتخاب منابع درست و داشتن برنامه ریزی و در نهایت شرکت در آزمون های آزمایشی برای سنجش و میزان آمادگی خود می باشد.

برای مطالعه دروس هم توجه داشته باشید اول از دروس با ضریب بالا شروع به مطالعه کنید و هیجوقت از درس زبان و زدن درصد بالا در این درس غافل نشوید مطمئن باشید با رعایت این چند نکته در رشته خود می توانید جز رتبه های برتر باشید. برای اطلاع از آزمون های آزمایشی با شماره 02166574345 تماس بگیرید.

 با مشاهده نمونه کارنامه های ارشد اتاق عمل   و دریافت ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل  کمک بسیاری به نحوه برنامه ریزی و درصدی که در هر درس باید بزنید به شما می کنید. بعد از مطالعه مقاله و در صورت داشتن سوال در رابطه با منابع ارشد اتاق عمل  وزارت بهداشت  می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تحلیل و بررسی سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت - چند سال اخیر

تحلیل سوالات ارشد مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ۱۴۰۳

دانلود کلید نهایی سوالات ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

بازار کار ارشد ژنتیک پزشکی:راهنمای جامع برای موفقیت

بازار کار ارشد هماتولوژی : راهنمای جامع

بازار ارشد کار انفورماتیک پزشکی :راهنمای جامع برای موفقیت

آزمون دکتری پرستاری: سرفصلهای مهم درس مبانی مراقبت‌ها

آزمون MHLE چیست؟زمان برگزاری و تعداد سوالات

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر تهران: میدان انقلاب جمالزاده شمالی تقاطع فرصت شیرازی پلاک 72 طبقه 1

 call  02191017400  (خط ویژه)

 call  02166574345  

پاسخگویی در ساعات اداری (بجز روزهای تعطیل و ساعات 13تا14)

شنبه تا چهارشنبه: از 9 تا 18  پنجشنبه: تا 13