arshad otaghamal

آیا از ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل و دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل خبر دارید؟ آیا می دانید هر سال چه تعداد در آزمون ارشد اتاق عمل شرکت کرده و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل می شوند؟ آیا از منابع، ضرایب و دروس امتحانی ارشد اتاق عمل مطلع هستید؟  با توجه به سوالات بسیار شما در این مقاله تمام جزئیات مربوط به آزمون ارشد اتاق عمل را بیان خواهیم کرد. بعد از مطالعه مقاله در صورت نیاز به تهیه منابع کنکوری بر اساس رفرنس های معرفی شده برای ارشد اتاق عمل و شرکت در کلاس های آموزشی این رشته و شرکت در آزمون های آزمایشی و هر آنچه را که شما نیاز دارید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا دریافت خواهید کرد.

 telegrambanner

ظرفیت ارشد اتاق عمل 99-1400

در جدول زیردانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل به طور کامل ذکر شده است، داوطلبان با اطلاع از ظرفیت ارشد اتاق عمل و دانشگاه های ارائه دهنده می توانند در انتخاب دانشگاه و البته میزان تلاش و رتبه لازم برای قبولی تلاش بیشتری داشته باشند. به این نکته توجه داشته باشید که بعد از اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل، مهم ترین موضوع برای کسب حد نصاب لازم برای قبولی، انتخاب درست منابع می باشد که در مقاله منابع ارشد اتاق عمل  به طور کامل رفرنس اعلام شده وزارت بهداشت به همراه کتاب های کنکوری طبقه بندی شده برای شما داوطلبان کنکوری توضیح داده شده است. و بعد از دریافت منابع با مشاهده نمونه کارنامه های ارشد اتاق عمل سال های اخیر از میزان درصدی که شرکت کنندگان تا به الان کسب کرده اند مطلع خواهید شد. 

با اطلاع از این جزئیات که توسط موسسه علوم پزشکی سنا گرد آوری شده شما می توانید با آگاهی کامل اقدام به برنامه ریزی و شرکت در کنکور ارشد اتاق عمل کرده و نگرانی بابت عدم اطلاع از شرایط برگزاری این آزمون نخواهید داشت. بعد از دریافت تمام این موارد هم در صورت داشتن سوال می توانید از طریق تماس با موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. همچنین تمام سوالات خود را در رابطه با ارشد اتاق عمل با مراجعه به مقاله آینده شغلی و بازار کار ارشد اتاق عمل مراجعه کنید.

bannerfinalmoshavere

 ظرفیت ارشد اتاق عمل شهریه پرداز   عادی
ظرفیت ارشد تكنولوژی اتاق عمل اصفهان                       2  5
 ظرفیت ارشد اتاق عمل ایران   1  3
ظرفیت پذیرش ارشد تكنولوژی اتاق عمل شیراز  2  3
 ظرفیت ارشد تكنولوژی اتاق عمل مازندران  0  5
 ظرفیت ارشد اتاق عمل همدان  2  5

 

دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل 98-99

 دانشگاههای پذیرنده و ظرفیت پذیرش  دولتی   شهریه پرداز
 اصفهان                                                            6  4
 ایران  4  3
 شیراز  4  0
 مازندران  4  4
 کرمانشاه  4  4
 یزد  6  0

تعداد شرکت کنندگان کنکور ارشد اتاق عمل

چه تعداد در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 شرکت کرده اند و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل خواهند شد؟

در سال های قبل تعداد شرکت کنندگان در آزمون ارشد اتاق عمل حدود سه الی چهار هزار نفر بود و بدلیل ظرفیت پذیرش کم در سال های اخیر تعداد این شرکت کنندگان در سال 97 به 1500 تا 1800 نفر رسیده است و همانطور که در جدول مشاهده میکنید، ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل برای دانشگاه دولتی 21 نفر بوده و دانشگاه شهریه پرداز 9 نفر می باشد، اما با انتخاب درست تا رتبه 35 الی 40 برای دانشگاه های دولتی و تا رتبه 15 الی 20 در دانشگاه های شهریه پرداز، می توانند موفق به قبولی در دانشگاه دلخواه خود شوند.

ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل : همانطور که می دانید به دلیل شرایط شغلی مناسب همواره فارغ التحصیلان این رشته علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع ارشد در این رشته بوده اند، اما متاسفانه به دلیل نداشتن برنامه ریزی  و منابع کنکوری مناسب شاید تا به الان نتوانسته اند موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل شوند. اما دیگر نگران نباشید هر آنچه را شما برای ارشد اتاق عمل نیاز دارید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا می توانید دریافت نمایید پس فرصت را از دست ندهید کافیست با ما در ارتباط باشید.

ترتیبی که مشاور سنا برای آزمون ارشد اتاق عمل به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

رشته های مجاز ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد فناوری تصویر برداری پزشکی 99-1400

رشته های مجاز ارشد اقتصاد بهداشت

رشته های مجاز ارشد مهندسی پزشکی 99-1400

جدول زمانبندی ارشد وزارت بهداشت 99-1400

کارنامه ارشد علوم آزمایشگاهی 3

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد اپیدمیولوژی و سلامت ترافیک 99-1400

معرفی بسته ترکیبات طبیعی،دارویی و دریایی موسسه سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)