آیا از ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل و دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل خبر دارید؟ آیا می دانید هر سال چه تعداد در آزمون ارشد اتاق عمل شرکت کرده و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل می شوند؟؟ آیا از منابع، ضرایب و دروس امتحانی ارشد اتاق عمل مطلع هستید؟  با توجه به سوالات بسیار شما در این مقاله تمام جزئیات مربوط به آزمون ارشد اتاق عمل را بیان خواهیم کرد. بعد از مطالعه مقاله در صورت نیاز به تهیه منابع کنکوری بر اساس رفرنس های معرفی شده برای ارشد اتاق عمل و شرکت در کلاس های آموزشی این رشته و شرکت در آزمون های آزمایشی و هر آنچه را که شما نیاز دارید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا دریافت خواهید کرد.

 

دانشگاه های پذیرنده ارشد اتاق عمل 98-99

جدول زیر شامل منابع معرفی شده وزارت بهداشت برای ارشد اتاق عمل، دروس و ضرایب امتحانی، دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت ارشد اتاق عمل می باشد. با اطلاع از این جزئیات که توسط موسسه علوم پزشکی سنا گرد آوری شده شما می توانید با آگاهی کامل اقدام به برنامه ریزی نمایید و در این را از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا استفاده نمایید.

اما آنچه که همه ی متقاضیان آزمون ارشد وزارت بهداشت در سال 98 باید به آن دقت کنند، زدن میانگین درصد 35% برای دروس اختصاصی و زدن 25% درس زبان می باشد، تا کارنامه داوطلب رتبه بندی شود، ممکن است متقاضیان با احراز قوانین جدید اندکی دلسرد شوند، اما همانطور که می دانید مدرکی که به شما به عنوان فارغ التحصیل رشته های وزارت بهداشت داده میشودبرای اینده شغلی و سطح علمی شما بسیار ارزشمند خواهدبود پس با برنامه ریزی درست و زمانبندی مناسب و در داشتن منابع کنکوری و سرفصل ها و در نهایت انتخاب رشته درست می توانید در دانشگاهدلخواه خود پذیرش شوید.

 

otagh amal

 

چه تعداد در آزمون ارشد وزارت بهداشت 97 شرکت کرده اند و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل خواهند شد؟

در سال های قبل تعداد شرکت کنندگان در آزمون ارشد اتاق عمل حدود سه الی چهار هزار نفر بود و بدلیل ظرفیت پذیرش کم در سال های اخیر تعداد این شرکت کنندگان در سال 97 به 1500 تا 1800 نفر رسیده است و همانطور که در جدول مشاهده میکنید، ظرفیت پذیرش ارشد اتاق عمل برای دانشگاه دولتی 21 نفر بوده و دانشگاه شهریه پرداز 9 نفر می باشد، اما با انتخاب درست تا رتبه 35 الی 40 برای دانشگاه های دولتی و تا رتبه 15 الی 20 در دانشگاه های شهریه پرداز، می توانند موفق به قبولی در دانشگاه دلخواه خود شوند.

همانطور که می دانید به دلیل شرایط شغلی مناسب همواره فارغ التحصیلان این رشته علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع ارشد در این رشته بوده اند، اما متاسفانه به دلیل نداشتن برنامه ریزی  و منابع کنکوری مناسب شاید تا به الان نتوانسته اند موفق به قبولی در آزمون ارشد اتاق عمل شوند. اما دیگر نگران نباشید هر آنچه را شما برای ارشد اتاق عمل نیاز دارید از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا می توانید دریافت نمایید پس فرصت را از دست ندهید کافیست با ما در ارتباط باشید.

 

 sana telegram4

ترتیبی که مشاور سنا برای آزمون ارشد اتاق عمل به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل

گرایش های کارشناسی ارشد رشته اتاق عمل

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد اتاق عمل 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

زمان و شرایط ثبت نام پردیس خودگردان رشته های پزشکی 98

میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان پزشکی و علوم پزشکی 98

زمان و شرایط مصاحبه دکتری دانشگاه شاهد بقیه الله ارتش 98

دانلود رایگان سوالات دکتری زیست پزشکی و بیوشیمی بالینی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت، سیاستگذاری و اقتصاد سلامت 98

دانلود رایگان سوالات دکتری قارچ و انگل شناسی پزشکی 98

دانلود رایگان سوالات دکتری روانشناسی بالینی و نظامی 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)