آغاز فرصت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 98 از 28 بهمن، متقاضیانی که در آذرماه موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم نشده اند توجه داشته باشند، فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم در نظر گرفته شده است و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

آن دسته از داوطلبانی كه در زمان مشخص شده در آذر ماه (از تاریخ 97/09/16 لغایت 97/09/25) در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم ثبت‌ نام نکرده اند، اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز یكشنبه 97/11/28 تا روز چهارشنبه 97/12/01  بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به آدرس  sanjesh.org قرار خواهد گرفت و داوطلبان با مراجعه به این سایت می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

و آن دسته از داوطلبانی که بنا به هر دلیلی نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند، در مدت زمان مشخص شده می توانند به ویرایش اطلاعات خود بپردازند.

برای اطلاع از مدارک و زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98  این مقاله را مطالعه نمایید.

 

telegram3

 

آیا با کارشناسی غیر پزشکی می توان در رشته های ارشد علوم پزشکی شرکت کرد؟

اگر علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های علوم پزشکی هستید حتما به متن زیر دقت کنید..

به دلیل آینده شغلی، ارزش مدرک و بسیاری موارد دیگر اغلب داوطلبان بدنبال تحصیل در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی می باشند،  اماچون فارغ التحصیل رشته های علوم پزشکی نیستند بر این باورند که نمی توانند، در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی تحصیل کنند، اما در پاسخ به این دوستان باید بگوییم کلیه  فارغ التحصیلان دانشگاه های  پیام نور، غیر انتفاعی،  دانشگاه آزاد و فارغ التحصیلان کارشناسی رشته های علوم پایه، کشاورزی،علوم دامی، علوم انسانی و فنی و مهندسی می توانند در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی تحصیل کنند.

بله، شما فارغ التحصیلان رشته های حسابداری، کلیه مدیریت ها، علوم اقتصاد، حقوق، محیط زیست و ... می توانید با توجه به مدرک فارغ التحصیلی در رشته های مجاز مشخص شده از سوی وزارت بهداشت در رشته های علوم پزشکی در مقطع ارشد شرکت کنید. در ادامه جدول رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت برای هر گروه تحصیلی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. بعد از مطالعه مقاله و تصمیم گیری برای ادامه تحصیل در رشته های وزارت بهداشت، نوبت به اطلاع از رفرنس ها و تهیه جزوات کنکوری میرسد که برای تهیه این منابع می توانید با مراجعه به سایت سنا بوک  sanabook.com  به کلیه کتاب های ارشد علوم پزشکی دسترسی داشته باشید و از هر کجای کشور که هستید به راحتی کتاب مورد نظر خود را خریداری کنید.

همچنین اگر برای نحوه مطالعه و برنامه ریزی دچار مشکل شدید می توانید از طریق تماس با موسسه علوم پزشکی سنا از راهنمایی های دپارتمان مشاوره سنا برای مطالعه موثر و برنامه ریزی مفید بهرمند شوید و با شرکت در آزمون های آزمایشی کشوری از میزان آمدگی خود در رشته ای که انتخاب کردید مطلع شوید. 

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌ نام ارشد وزارت بهداشت

اصلاحات ذکر شده در برای رشته های کارشناسی ارشد وزارت علوم به شرح زیر می باشد.

arshad vezarat olom

برای موفقیت و رسیدن به آنچه که می خواهید کافیست راه را درست انتخاب کنید.

 

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم پایه 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم انسانی 98

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی کشاورزی 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی فنی و مهندسی 98

 

 

دیدگاه‌ها  
0 # R 1397-11-14 13:36
سلام
تاریخ برگزاری کنکور پارسال تیرماه بود، امسال قطعا خرداده؟ یا ممکنه عوض بشه و باز تیرماه باشه؟
پاسخ دادن
0 # مدیر سایت 1397-11-17 17:11
سلام فعلن اعلام کردند که خرداد ماه است اگر تغییری در تاریخ برگزاری اعمال بشه در کانال موسسه علوم پزشکی سنا اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون دکتری وزارت بهداشت 99-1400

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98-99

دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت 99-1400

نرم افزار تخمین رتبه رایگان ارشد وزارت بهداشت

دانلود کلید نهایی سوالات آزمون ارشد وزارت بهداشت 99

مشاورین موسسه علوم پزشکی سنا

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری بیوشیمی بالینی 98-99

دانلود کلید نهایی آزمون دکتری علوم تغذیه 98-99

استعداد درخشان ارشد وزارت بهداشت 99-1400

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)