arshad vezarat olom

ویژه متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98 :  کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم از تاریخ 20 خرداد ماه بر روی سایت سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان با مراجعه به سایت sanjesh.org می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم به مندرجات كارت شركت در آزمون دقت نمایند  و در صورت برور هرگونه نقص در کارت ورود به جلسه خود، نسبت به ویرایش آن اقدامات لازم را انجام دهند. در صورت بروز مشکل در اطلاعات کارت ورود به جلسه طبق مندرجات زیر عمل کنید.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم

آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم  در نوبت صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه  23 خرداد و نوبت صبح جمعه مورخ 24خرداد‌ماه سال 1398 و براساس برگزار خواهد شد. داوطلبان بر اساس اطلاعات درج شده بر روی کارت آزمون خود باید در محل برگزاری ازمون حضور داشته باشند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 98

لازم به توضیح است كارت شركت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز دوشنبه 98/03/20 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان به آدرس sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان باید براساس مشخصات شناسنامه‌ای (نام‌، نام‌خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و مشخصات ثبت‌نامی (شماره پرونده و كد رهگیری) نسبت به پرینت كارت شركت در آزمون اقدام نمایند. برای شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و همچنین اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامی می باشد.

همچنین آن دسته از داوطلبانی كه علاوه بر كدرشته امتحانی اصلی متقاضی شركت در یكی از 63 كدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم (رشته‌ شناور) نیز بوده‌اند، باید كارت شركت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی كارت مراجعه نمایند.

 sana telegram4

 

برسی کارت ورود به جلسه ازمون ارشد وزارت علوم و رفع نقص کارت 

در هنگام پرینت کارت ورود به جلسه آزمون نهایت دقت را داشته باشید و در صورت بروز هر گونه نقص در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ، در زمان مشخص شده نسبت به ویرایش آن اقدامات لازم را انجام دهید.

1- چنانچه‌ زبان‌ خارجی مندرج‌ در كارت‌ شركت در آزمون با زبان‌ خارجی وی كه در ثبت‌نام‌ اینترنتی انجام شده (البته با توجه به مفاد مواد امتحانی)، مغایرت‌ دارد، یا در رابطه با معلولیت (نابینا، كم بینا، ناشنوا، كم شنوا و معلول جسمی حركتی) اختلافی مشاهده میشود، ضروری است از روز سه ­شنبه 98/03/21 تا روز چهارشنبه 98/03/22 از ساعت 8:30 الی 12:00 و 14:00 الی 18:00 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید. (آدرس حوزه‌های رفع نقص درجدول شماره 2 این اطلاعیه آمده است).

2- در صورتی كه‌ در رابطه‌ با سایر مندرجات‌ كارت شركت در آزمون از جمله نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل و معدل دوره كارشناسی (معدل و...) و با توجه‌ به‌ ثبت‌نام اینترنتی انجام شده، اشكالی مشاهده‌ میشود، لازم است جهت اصلاح مورد اشتباه، حداكثر تا تاریخ 98/03/24  به سایت اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات كارت مراجعه و از آن طریق نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را انجام دهید.

3- داوطلبان شركت‌كننده چنانچه متقاضی اعمال بند مربوط به گزینش در رشته‌های دانشگاه پیام‌نور و موسسات غیرانتفاعی میباشند لازم است در زمان تكمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در این خصوص طبق اعلام این سازمان اقدام نمایند.

 تذكرات مهم در زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم :

1- شروع فرآیند برگزاری آزمون صبحها از ساعت 7:30  و بعدازظهر از ساعت 14:30  میباشد. درب حوزه‌های امتحانی صبح­ها راس ساعت 7:00  و بعدازظهر راس ساعت 14:00  بسته خواهد شد.

2- برای پاسخگویی به‌ سوالات‌ تستی و درج‌ آن‌ در پاسخنامه،  از مداد سیاه‌ نرم پررنگ‌ استفاده‌ شود.

3- داوطلبان لازم است با توجه به رشته امتحانی و موادی كه امتحان خواهند داد لوازم مورد نیاز از قبیل مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاكن، مداد تراش و سنجاق را به همراه داشته باشند و از آوردن‌ وسایل‌ اضافی مانند ساك‌ دستی، كیف‌ دستی، پیجر، تلفن‌ همراه، انگشتر هوشمند، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند،‌ جزوه،‌ كتاب، ماشین حساب و نظایر آن و هم‌چنین وسایل‌ شخصی به‌ جلسه‌ آزمون‌ اكیداًخودداری شود.

4- نظر به اینكه سوالات رشته‌های امتحانی دوره كارشناسی ارشد به گونه‌ای طراحی شده است كه برای پاسخگویی به سوالات دروس  نیاز به ماشین حساب نمیباشد، كلیه داوطلبان تأكید می شود با توجه به مطلب فوق، برای پاسخگوئی به سوالات هر یک از رشته‌های امتحانی نیاز به ماشین حساب نبوده و از ورود داوطلبانی كه ماشین حساب برای شركت در جلسه آزمون (از هر نوع آن) به همراه داشته باشند ممانعت به عمل خواهد آمد.

5- پس‌ از برگزاری آزمون‌ و تصحیح‌ اوراق‌، كارنامه كلیه‌ داوطلبان‌ شركت‌ كننده‌ در آزمون‌ هر یك‌ از كدرشته‌های امتحانی، به نحو مقتضی و در دهه دوم تیر ماه سال 1398 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در اختیار داوطلبان قرار داده‌ خواهد شد.

6- داوطلبانی كه مجاز به انتخاب رشته میشوند، نسبت به انتخاب كدرشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود از كدرشته امتحانی یا كدرشته‌های امتحانی مجاز اقدام و از طریق اینترنت نسبت به تكمیل فرم انتخاب رشته مربوط اقدام نمایند.

7- داوطلبانی كه موفق به مشاهده و پرینت كارت شركت در آزمون خود نشوند، ضرورت دارد برای پیگیری موضوع در زمانهای اعلام شده به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص (مطابق جدول شماره 2) مراجعه نمایند.

 

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد :

 تغییر زمان برگزاری کنکور ارشد و دکتری وزارت علوم 98

وزارت علوم

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آزمون استخدامی علوم پزشکی کشور برای استخدام 10 هزار نیرو

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

ملاک تعیین ظرفیت پزشکی دانشگاه‌های دولتی و غیردولتی

شهریه دانشجویان پزشكی انتقالی از خارج سال 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)