arshad olompezeshki99

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد وزارت علوم 99: آخرین به روز رسانی در تاریخ98، طبق آخرین اخبار اعلام شده زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت علوم در سال 99 از16  آذر ماه آغاز وتا 28 آذر ادامه داشته است. زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت علوم تغییر کرده است در ادامه زمان دقیق برگزاری ازمون ارشد وزارت علوم در اختیار شما قرار داده خواهد شد. توجه داشته باشید، اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که در مدت زمان تعیین شده موفق به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم نشده اید، در صورت تمدید مهلت ثبت نام اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

همچنین  داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که از 14 بهمن تا 16 بهمن 98 نیز این دسته از متقاضیان بتوانند در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 و مرحله اول بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور ثبت‌نام کنند. بلافاصله بعد از اعلام اخبار جدید در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99 اطلاعات در این صفحه و در کانال تلگرام و اینستا گرام سنا به روز رسانی خواهد شد.

 telegrambanner

آیا می دانید با کارشناسی رشته های علوم پایه،علوم انسانی،فنی و مهندسی و علوم کشاورزی می توانید در مقطع ارشد در رشته های علوم پزشکی شرکت کنید؟!

بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های علوم پایه، علوم کشاورزی و.. نمیدانند با کارشناسی رشته های وزارت علوم می توانند در مقطع ارشد در رشته های شرکت کنند. همانطور که می دانید پذیرش در رشته های وزارت علوم از هر رشته ای در مقطع ارشد به رشته های غیر مرتبط امکان پذیر است اما به دلیل پذیرش راحت و ظرفیت بالادر برخی از رشته ها، داوطلبان بعد از فارغ التحصیلی حتی در نقطع phd هنوز هم برای اشتغال خود دچار مشکل هستند. البته باید این نکته را یادآور شویم این برای هر دانشگاه و رشته ای در وزارت علوم صدق نمیکند. به طور کلی با توجه به شرایط کاری اگر مجاز به شرکت در رشته ای ارشد علوم پزشکی هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در رشته های علوم پزشکی بوده و دلیل آن ارزش مدرک فارغ التحصیلان وزارت بهداشت بوده و تا حدودی می توانید برای آینده شغلی خود اطمینان خاطر داشته بشید. برای اطلاع از لیست رشته های مجاز با کارشناسی علوم پایه،علوم کشاورزی، فنی و مهندسیو علوم انسانی به مقالات زیر مراجعه کنید تا از لیست رشته ها مطلع شوید.

bannerfinalmoshavere

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم پایه 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم انسانی 98-99 

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی کشاورزی 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی فنی و مهندسی 98-99

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 99

متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 99 دقت داشته باشند، زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت علوم از شنبه 16 آذر 98 آغاز و تا دوشنبه 28 آذر 98 ادامه دارد . داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند اقدامات لازم برای ثبت نام در این آزمون را انجام دهند. با توجه به تمدید مدت زمان ثبت نام داوطلبان از 14 بهمن ماه تا 16 بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت نسبت به ثبت نام خود اقدامات لازم را انجام دهند.

توجه داشته باشید برای ثبت نام در کنکور ارشد وزارت علوم 99  داوطلبان در مدت زمان مشخص شده باید بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام (همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی .sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام آزمون مذکور اقدام کنند.

اطلاعیه تکمیلی سازمان سنجش درباره جزئیات ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 در روز شنبه 16 آذرماه 98 در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99

ضمن آرزوی موفقیت برای كليه داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون كارشناسي ارشد ناپیوسته سال 1399 بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به اعلام وزارت کشور مبنی بر برگزاری مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۹/۰۱/۲۹ و تداخل آن با برگزاری آزمون فوق الذکر، به منظور ایجاد تسهیلات هر چه بیشتر و برگزاری هرچه مطلوبتر آزمون مذکور زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 به روزهای چهارشنبه ۹۹/۰۲/۰۳ و پنجشنبه ۹۹/۰۲/۰۴ تغییر می‌یابد.
اطلاعیه این سازمان درخصوص اعلام تاریخ پرینت کارت و سایر اطلاعات مربوط به برگزاری آزمون در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۱/۱۸ از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.داوطلبان قبل حضور در جلسه امتحان باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدامات لازم را انجام دهند.

مطالب مرتبط وزارت علوم:

 دفترچه مواد امتحانی و ضرایب آزمون ارشد وزارت علوم 99

دانلود تقویم آزمون های علوم پزشکی سال 1399

ثبت نام آزمون دکتری وزارت علوم 99

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد ایمنی شناسی 98-99

7 آزمون کشوری به دلیل کرونا لغو شد

تغییر نوع برگزاری آزمون مرحله 5 سنا از حضوری به اینترنتی

کتاب تست نمونه سوالات آزمون MHLE

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)