نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم سال 98 در 15 تیرماه و دفترچه انتخاب رشته ارشد 17 تیرماه منتشر خواهد شد، متقاضیان از 19 تا 23 تیرماه 98 می توانند انتخاب رشته کارشناسی ارشد خود را با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org انجام دهند.. کلیه متقاضیان دانشگاه آزاد، سراسری، پیام نور، پردیس خودگردان و غیر انتفاعی نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد را باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش کشور دریافت نمایند.

بعد از دریافت کارنامه اولیه داوطلبان می توانند اقدام به انتخاب رشته - محل کرده و بر اساس رتبه  و ترازی که کسب کرده اند و شناسایی ظرفیت پذیرش دانشگاه ها اقدام به انتخاب رشته محل نمایند. همانطور که بارها توضیح دادیم موضوع انتخاب رشته با اطلاع از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش اهمیت بسیاری دارد، بنابراین سعی کنید در انتخاب رشته تمام الویت های یک انتخاب درست را درنظر بگیرید و این موضوع زمانی اتفاق میسر می شود که از مشاوران مجرب و آگاه در این زمینه بهرمند شوید به همین منظور دپارتمان مشاور سنا برای انتخاب رشته این امکان را فراهم آورده تا با کمک گرفتن از اساتید مجرب این انتخاب را برای شما راحتر نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02166574345 تماس گرفته و انتخاب رشته خود را همراه با اساتید مجرب سنا انجام دهید.

فیلم توضیحات مشاور درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت علوم

 sana telegram4

راهنمای دریافت نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

بعد از انتشار نتایج اولیه داوطلبان باید برای دریافت کارنامه اولیه خود به سایت sanjesh.org مراجعه نماید و از منوی سمت راست گزینه کارشاسی ارشد را انتخاب و با کلیک بر روی کارنامه نتایج اولیه اقدام به دریافت نتایج اولیه خود نمایند.  داوزلبان به دو روش می توانند نتایج اولیه کنکور ارشد خود را دریافت نمایند.

1 – بر اساس شماره پرونده و کد پيگيری ثبت نام
2 – بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی

اگرجز داوطلبانی هستید که بنا به هر دلیل شماره پرونده و یا کد رهگیری خود را گم کرده اید برای بازیابی آن باید به صفحه اصلی قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مراجعه نمایید.

رعایت نکات مهم در انتخاب رشته آزمون ارشد وزارت علوم 98

اولین و مهم ترین موضوع در انتخاب رشته چیدن اولویت ها انتخاب بر اساس علاقه مندی می باشد و در مرحله بعدی داوطلب باید تمام جزئیات مانند مسیر، هزینه، سطح علمی دانشگاه و .. را در نظر بگیرد و بر اساس این فاکتور های مهم اقدام به انتخاب رشته نماید. البته بسیاری از موارد دیگر مانند اطلاع از ظرفیت پذیرش ها ، معدل ، سهمیه استعداد درخشان ، سهمیه رزمندگان و ایثارگران در انتخاب رشته تاثیر گذار است.

نکته مهم : داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند، متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد بر خلاف دریافت نتایج که در سایت sanjesh.org منتشر میشد، باید برای انتخاب رشته خود به سایت دانشگاه ازاد به آدرس  azmoon.org و انتخاب رشته خود را در این سایت انجام دهند.

 

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم:

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آزمون استخدامی علوم پزشکی کشور برای استخدام 10 هزار نیرو

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

10 نکته مهم اصلاحیه استخدامی هیات علمی در سال 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

شهریه دانشجویان پزشكی انتقالی از خارج سال 98

آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)