sanjesh.org

آخرین مهلت ویرایش معدل در آزمون ارشد وزارت علوم 98 : داوطلبانی که بنا به هر دلیلی معدل کارشناسی خود را در هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم 98 ناقص وارد کرده اند توجه داشته باشند در مدت زمان تعیین شده با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش کشور باید نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند.  مهلت ویرایش معدل کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98حداکثر تا تاریخ 24 خرداد 98 با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش قسمت ویرایش اطلاعات کارت امکان پذیر می باشد.

معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان، بر اساس ثبت‌نام اینترنتی که توسط خود داوطلبان انجام شده، درج شده است،  داوطلبان لازم است معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون خود را با توجه به موارد اعلامی بررسی و در صورت مشاهده مغایرت، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ویرایش معدل خود اقدام کنند.در غیر این صورت مسئولیت هرگونه تبعات بعدی به عهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نیست. ضمن اینکه همچون سنوات گذشته نسبت به لغو قبولی داوطلبان دارای مغایرت معدل نیز اقدام شده است.

همچنین اگر جز کسانی هستید که علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع ارشد علوم پزشکی بوده و نمی دانید با کارشناسی که دارید مجاز به شرکت در کدامیک در رشته های علوم پزشکی در مقطع ارشد هستید به لینک زیر مراجعه کرده و در صورت داشتن سوال از طریق ارتباط با دپارتمان مشاوره موسسه علوم پزشکی سنا پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی فنی و مهندسی 98

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی کشاورزی 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم پایه 98-99

رشته های مجاز ارشد وزارت بهداشت با کارشناسی علوم انسانی 98

 bannerfinal

نکاتی در رابطه با اصلاح معدل آزمون کارشناسی ارشد وزات علوم 98

‌1- فارغ‌التحصیلان سال های قبل و همچنین آن دسته از داوطلبانی كه تا تاریخ 97/10/01 (زمان شروع ثبت نام برای شركت در آزمون) به عنوان دانش‌آموخته تلقی گردیده‌اند و یا به عبارت دیگر موفق به اخذ مدرک لیسانس (كارشناسی) شده‌اند باید معدل‌ مندرج‌ در مدركک لیسانس ‌(كارشناسی) آنان با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون یكسان باشد.
‌2- دانشجویان‌ شاغل‌ به‌ تحصیل‌ در مقطع كارشناسی كه در زمان شروع به ثبت‌نام برای شركت در این آزمون (تاریخ 97/10/01) همچنان دانشجو بوده‌اند، اعم از اینكه بعد از پایان مهلت زمان ثبت‌نام فارغ‌التحصیل شده‌اند و یا حداكثر تا تاریخ 97/11/30 فارغ‌التحصیل گردیده‌اند، لازم است در قسمت ویرایش اطلاعات كارت شركت در آزمون نسبت به اصلاح معدل خود براساس مدرك فارغ‌التحصیلی اقدام نمایند.
3- دانشجویان سال آخر كه حداكثر تا تاریخ 98/06/31 فارغ‌التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین واحدهای گذرانده شده تا تاریخ 97/11/30 را در قسمت ویرایش اطلاعات كارت شركت در آزمون درج نموده و با مراجعه به دانشگاه محل تحصیل مقطع كارشناسی، فرم مخصوص معدل (مندرج در این اطلاعیه) را به تأیید موسسه محل تحصیل خود رسانده و آن را نزد خود نگهدارند تا در صورت قبولی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.
4- فارغ‌التحصیلان‌ دارای مدرك كارشناسی ناپیوسته باید معدل مقطع كاردانی (فوق‌دیپلم‌) و مقطع كارشناسی (لیسانس) آنان با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون آنها یكسان باشد.
5- دانشجویان‌ شاغل به تحصیل‌ در مقطع كارشناسی ناپیوسته كه‌ پس‌ از اخذ مدرك‌ كاردانی (فوق‌دیپلم‌) در مقطع‌ كارشناسی‌ ناپیوسته پذیرفته‌ شده‌اند و هم اكنون نیز دانشجو بوده و حداكثر تا تاریخ 98/06/31 فارغ التحصیل خواهند شد، باید معدل مقطع كاردانی و میانگین‌ واحدهای‌ گذرانیده‌ شده در مقطع كارشناسی آنان تا تاریخ ‌97/11/30 با معدل مندرج در كارت شركت در آزمون، مطابق مفاد تبصره 2 فوق یكسان باشد.

لینک مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم :

زمان دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد وزارت علوم 98

ادامه تحصیل در وزارت بهداشت یا وزارت علوم ؟

 

 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی ارشد روانشاسی بالینی وزارت بهداشت 98

ممنوعیت تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در وزارت بهداشت

سوالات متداول آزمون ارشد ژنتیک اپزشکی وزارت بهداشت

برنامه آموزشی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

اضافه شدن 7 رشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی

عدم افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه 99

نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت sanjesh.org

سوالات متداول کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی وزارت بهداشت

نمونه کارنامه ارشد سم شناسی پزشکی وزارت بهداشت 98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)