با توجه به پذیرش کم در رشته های علوم پزشکی در سال 97 اکثر متقاضیان می خواهند بدانند دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم تغذیه در سال 97-98 به چه صورت بوده  تا با دقت و برنامه ریزی درست در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 شرکت کنند. در ادامه همه چیز در رابطه با آزمون ارشد علوم تغذیه که شامل دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم تغذیه، دروس امتحانی و ضرایب در هر گرایش ارشد تغذیه و مدارک مجاز جهت شرکت در آزمون ارشد تغذیه ذکر شده است. 

آنچه که داوطلبان برای قبولی در آزمون ارشد علوم تغذیه باید به آن دقت کنند، داشتن هدف و برنامه ریز درست و تهیه منابع کنکوری برای ارشد علوم تغذیه می باشد.  تاکید میکنیم تهیه منابع مطابق با سرفصل های پرتکرارو مباحث کنکوری از اهمیت زیادی برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت برخوردار است. اگر می توانید با تهیه رفرنس معرفی شده وزارت بهداشت که در مقاله منابع ارشد علوم تغذیه ذکر شده مباحث کنکوری را پیدا کنید، پیشنهاد میکنیم همان رفرنس را بخوانید. اما اگر فکر می کنید که توانایی شناسایی این مباحث کنکوری برای ارشد علوم تغذیه را ندارید می توانید با تهیه جزوات و بسته های کنکوری و از طریق پرسش از مشاوران سنا، جامع ترین منابع برای ارشد علوم تغذیه را پیدا کنید.

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم تغذیه

zarfiat paziresh arshad olom taghzie

مهم ترین نکات برای شرکت در آزمون ارشد علوم تغذیه

با توجه به حجم بالای کتب رشته تغذیه قبل از هر چیزی پیشنهاد میکنیم، کتاب هایی را برای مطالعه تهیه کنید که بر اساس جغرافیای کنکوری تهیه شده باشد، تا با خواندن مباحث زیاد که صرفا برای افزایش اطلاعات می باشد وقت خود را تلف نکنید. دومین نکته ای که شما داوطلبان باید به آن توجه کنید خواندن تمام دروس و زدن میانگین درصد مناسب در تمام گرایش ها، برای کسب تراز بالا می باشد. پس سعی کنید هیچ درسی را بدون پاسخ در آزمون ارشد علوم تغذیه رها نکنید، زیرا کسب تراز بالا و رتبه خوب مستلزم رعایت میانگین درصد 50 تا 70 در همه ی دروس می باشد واین امر زمانی محقق می شود که همه ی منابع مربوط به ارشد تغذیه که کنکوری می باشد را مطالعه کنید.  در این راه می توانید از مشاوران موسسه علوم پزشکی سنا استفاده کنید و یا با شرکت در آزمون های آزمایشی موسسه سنا که بصورت حضوری و اینترنتی بوده بهرمند شوید.

ترتیبی که مشاور سنا برای متقاضیان ارشد تغذیه پیشنهاد میکند به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم تغذیه

کلاس کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه

رتبه لازم برای قبولی آزمون ارشد تغذیه وزارت بهداشت 97- 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم تغذیه 98-99

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین رتبه قبولی آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط 97-98

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد بهداشت محیط 98-99

ثبت نام کلاس کنکور دکتری علوم دارویی ( phd داروسازی ) 98

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بینایی سنجی 93-92

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد بینایی سنجی 92-91

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد رفاه اجتماعی 93-92

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد رفاه اجتماعی 92-91

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد شنوایی سنجی 93-92

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)