آیا از رتبه لازم برای قبولی در آزمون ارشد تغذیه در سال 98 اطلاع دارید؟ آیا می دانید چه درصدی از دروس تغذیه را باید بزنید تا شانس قبولی خود را در آزمون ارشد وزارت بهداشت افزایش دهید؟ اکثر کسانی که قصد شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 در ارشد تغذیه را دارند می خواهند بدانند سال 97 با توجه به پذیرش کم دانشگاه ها، ظرفیت پذیرش ارشد تغذیه 97 چقدر بوده و تا چه رتبه ای موفق به قبولی در دانشگاه های دولتی در رشته ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت شده اند، به دلیل سوالات بسیار زیاد شما عزیزان از مشاوران سنا، در این مقاله نمونه کارنامه ارشد تغذیه وزارت بهداشت سال 97 را که از داوطلبان قبلی سنا بوده اند را دراختیار شما قرار می دهیم، تا با دیدن این درصد ها و رتبه هایی که این داوطلبان کسب کردند، بتوانید تصمیم بهتری برای مطالعه بگیرید، در صورت داشتن در رابطه با ارشد علوم تغذیه با پر کردن فرم ثبت نام مشاوره تخصصی یک رشته خاص می توانید از راهنمای های رایگان موسسه علوم پزشکی سنا بهرمند شوید.

 

نمونه کارنامه قبولی ارشد علوم تغذیه 97-98

نمونه کارنامه قبولی ارشد تغذیه 97 در این جدول شامل درصد دروس در گرایش علوم تغذیه در بهداشت بحران و حوادث غیر مترقبه، گرایش علوم تغذیه، گرایش تغذیه و درصد درس بیوشیمی و فیزیولوژی و درصد درس زبان عمومی در اختیار داوطلبان قرار داده شده است. در صورت نیاز به شرکت در کلاس های حضوری و آزمون های کشوری و استفاده از منابع کنکوری ارشد تغذیه که سرفصل های پرتکرار بصورت کنکوری در این جزوات ذکر شده می توانید با موسسه علوم پزشکی سنا در ارتباط باشید.

 

karname arshad taghzie97

 

درصد های لازم برای قبولی ارشد تغذیه وزارت بهداشت 98

اولین و مهمترین موضوع ای که اغلب داوطلبان باید از آن اطلاع داشته باشند، کسب میانگین 30% برای دروس اختصاصی و کسب 25% درس زبان می باشد، یکی از اشتباهات رایج اغلب داوطلبان، زدن درصد بالا برای دروسی است که ضریب بالا دارند، زدن یک یا چند درس با درصد بالا و صفر گذاشتن دروس دیگر کمک چندانی به کسب رتبه بالا به شما نمیکند، آنچه که اهمیت دارد تراز است و تراز بالا تنها با زدن تمام دروس به طور میانگین میسر می شود.  پس برای مطالعه منابع ارشد علوم تغذیه طوری برنامه ریزی کنید که تمام دروس را خوانده و از هیچ درسی قافل نشوید در این راه می توانید از راهنمایی مشاوران سنا استفاده نمایید.

 

ترتیبی که مشاور سنا برای قبولی در آزمون ارشد علوم تغذیه به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر است:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه علوم تغذیه

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد علوم تغذیه 98-99

کلاس کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه

نمونه کارنامه های آزمون ارشد مجموعه علوم تغذیه 97-96

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

انتشار کارنامه نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت علوم 98

آغاز ثبت نام آزمون EPT خرداد 98

فراخوان ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی 98

آخرین مهلت ثبت نام و تغییرات کنکور ارشد وزارت بهداشت 98

رتبه های برتر چه کارهایی برای موفقیت خود انجام داده اند؟

شرایط جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt اردیبهشت 98

برای چه کسانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت کارت صادر می شود

رتبه بندی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور 2019

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)