درصد لازم برای قبولی در آزمون ارشد پرستاری و نمونه کارنامه قبول شدگان ارشد پرستاری 97-98 را از کجا تهیه کنم؟ چه درصد هایی برای قبولی در گرایش های پرستاری لازم است ؟ از چه زمانی و چگونه شروع به تست زنی کنم؟ نزدیک کنکور یا بعد از خواندن هر فصل ؟ چه تعداد در آزمون مجموعه پرستاری شرکت می کنند و از این تعداد چند نفر در آزمون ارشد پرستاری قبول می شوند؟ آخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری در سال 97 چند بوده ؟

اطلاع از نمونه کارنامه ارشد پرستاری 97 و اخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری جز یکی از پرمتقاضی ترین مواردی است که همواره داوطلبان به دنبال دریافت آن می باشد، چرا که با اطلاع از درصد لازم برای قبولی در آزمون ارشد پرستاری می توانید شانس قبولی خود را در این آزمون افزایش دهید. در ادامه نمونه کارنامه های قبولی ارشد پرستاری را در اختیار شما قرار خواهیم داد و به تک تک سوالات مهم شما که برای قبولی در آ زمون ارشد نیاز  دارید پاسخ داده خواهد شد.

آخرین رتبه قبولی آزمون ارشد پرستاری 97

بعد از مشاهده نمونه کارنامه قبولی ارشد پرستاری و اطلاع از درصد های لازم برای قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت برای رشته پرستاری، آنچه که  شما متقاضیان کنکور ارشد باید به آن توجه کنید، شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی خود و درصدی که در هر درس میزنید می باشد. تا با مشاهده رتبه و ترازی و درصدی که در هر درس کسب می کنید تا حدودی بتوانید رتبه خود را برای آزمون 98 تخمین بزنید. برای این منظور می توانید از طریق ارتباط با شماره 02166574345 جزئیات مربوط به شرکت در آزمون های آزمایشی را دریافت نمایید.

 sana telegram4

nemone karname parastari

چه درصد هایی برای قبولی در گرایش های پرستاری لازم است؟

با آنالیز کارنامه های سال قبل شما می توانید میزان درصد قبول شدگان سال های قبل و اخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری را بدست بیاورید که نمونه کارنامه ارشد پرستاری 97 را در جدول بالا در اختیار شما قرار داده ایم. در جدول بالا کارنامه قبول شدگان در مجموعه پرستاری ذکر شده است، توجه کنید این درصد ها فقط می تواتند در هنگام زدن تست های سال قبل ، شما را با شرکت کنندگان سال قبل مقایسه کند نه رقبای سال بعد!

اگر صادقانه بخواهیم بگوییم بدلیل این که با توجه به سختی وآسانی سوالات در هر سال، نمی توان پیش بینی کرد که دقیقا در سال بعد چه درصدی برای قبولی ارشد پرستاری لازم است. شاید بپرسید پس از کجا می توان درصد قبولی های سال بعد (رقبای خودمان) را بفهمیم؟

برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری بهترین کار این است که شما تراز خود را مقایسه و با شرکت کنندگان امسال ( نه پارسال) بدست بیاورید، در حقیقت این کار چاره ای ندارد جز شرکت در یک دوره آزمون آزمایشی معتبر که ما صادقانه آزمون های سنا را به عنوان اولین و معتبرترین برگزار کنند آزمون های کشوری در رشته های علوم پزشکی ) به شما توصیه میکنم.

نکته مهم دیگری که متقاضیان ارشد پرستاری و دیگر رشته ها با مشاهده نمونه کارنامه ارشد پرستاری و اطلاع از آخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری که در جدول قرار داده شده باید به آن توجه نمایند، زدن درصد به طور میانگین در تمام دروس رشته پرستاری می باشد که به کسب رتبه بالا به شما کمک بیشتری می کند، تا تنها زدن یک درس مثل داخلی جراحی با درصد بالا...

پس در نهایت پیشنهاد ما به شما بعد از مطالعه نمونه کارنامه مطالعه تمام منابع مربوط به رشته پرستاری و در صورت نیاز شرکت در کلاس های ارشد پرستاری می باشد که موسسه علوم پزشکی سنا این امکان را برای شما فراهم آورده است، پس کافیست با ما در ارتباط باشید.

ترتیبی که مشاوره سنا برای قبولی در آزمون ارشد پرستاری به شما پیشنهاد می دهد به شرح زیر می باشد:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

معرفی کتاب های پرستاری

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 98-99

 


 

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آزمون استخدامی علوم پزشکی کشور برای استخدام 10 هزار نیرو

مدارک لازم ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 98

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

ماجرای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون ارشد و دکتری وزارت بهداشت 98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد سم شناسی 98

آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی شهریور 98

پذیرش رشته های بدون کنکور علوم پزشکی دانشگاه آزاد

تمدید مجدد انتخاب رشته محل ارشد وزارت بهداشت 98 برای بار آخر

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)