آیا از دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد رشته پرستاری98 مطلع هستید؟ با توجه پر متقاضی بودن ارشد رشته پرستاری همواره داوطلبان هر سال به دنبال اطلاع از ظرفیت پذیرش سال گذشته تا با اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه ها از شانس قبولی خود برای سال آینده مطلع شوند. موضوع مهم بعدی اطلاع از درصد لازم برای قبولی در ارشد پرستاری و نمونه کارنامه های سال گذشته، نحوه مطالعه منابع و رفرنس ها و شرکت در کلاس های حضوری بوده اند می باشد.

حال سوال مهمی که پیش می آید این است که با توجه به تقاضای بالای شرکت در رشته پرستاری در بین شرکت کنندگان چند درصد احتمال قبولی در این رشته وجود دارد؟ در ادامه به ارائه جدول ظرفیت پذیرش ارشد پرستاری سال 98 و اینکه با توجه به تعداد شرکت کنندگان حدود چند نفر قبول می شوند را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

اگر هنوز منابع و کتاب های مربوط به رشته ارشد پرستاری را تهیه نکرده اید با مراجعه به سایت سنابوک و یا تماس با شماره 02166574345 داخلی 3 می توانید اقدام به خریداری کتاب های کنکوری مربوط به رشته خود نمایید.

 

جدول ظرفیت پذیرش و دانشگاه های دارای ارشد پرستاری 98-99

ظرفیت پذیرش ارشد رشته پرستاری 97  در جدول زیر در گرایش ارشد روان پرستاری، پرستاری داخلی جراحی، پرستاری سلامت جامعه، پرستاری کودکان و پرستاری مراقبت ویژه نوزادان، پرستاری توانبخشی، مراقبت ویژه، پرستاری سالمندی، مدیریت پرستاری، پرستاری نظامی، پرستاری ارژانس ذکر شده است.

آنچه که شما باید به آن اهمیت دهید زدن حداقل میانگین 40 تا 50 برای تمامی دروس ارشد پرستاری می باشد پس تاکید ما به شما مطالعه همه ی دروس مربوط به ارشد رشته پرستاری می باشد تا با زدن حداقل میانگین متناسب در تمامی دروس بتوانید در این رشته قبول شوید.

اگر فکر میکنید که برای زدن درصد بهتر در مباحث مربوط به رشته پرستاری که شامل دروس مهم پرستاری داخلی جراحی، پرستاری کودکان، پرستاری بهداشت مادر و نوزاد، پرستاری بهداشت جامعه و پرستاری بهداشت روان  می باشد، نیاز به شرکت در کلاس دارید می توانید از کلاس های حضوری موسسه علوم پزشکی سنا برای ارشد رشته پرستاری استفاده نمایید.

در این جدول ظرفیت اولیه پذیرش آزمون کارشناسی ارشد برای گرایش های پرستاری ذکر شده است، بلافاصله بعد از اعلام ظرفیت پذیرش جدید اطلاعات در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

 sana telegram

 

 ظرفیت پذیرش ارشد پرستاری 97

 arshad parastari

 

چند نفر در آزمون ارشد پرستاری شرکت می کنند و چند نفر در این آزمون پذیرفته می شوند؟

تعداد شرکت کنندگان هر سال متغییر بوده اما حدود 15 تا 17 هزار نفر در آزمون ارشد وزارت بهداشت برای رشته ارشد پرستاری شرکت می کنند که حدود 1000 تا 1200 نفر از این افراد موفق به قبولی و ادامه تحصیل در این رشته می شوند. پس اطلاع از ظرفیت پذیرش ارشد پرستاری 97 و دانشگاه های ارائه دهنده این رشته و نحوه درست انتخاب رشته محل از نکات مهمی است که شما داوطلبان باید به آن توجه نمایید.

 

 رفرنس را بخوانیم یا جزوه و یا کلاس برویم؟

سوال اکثر متقاضیان این است که چگونه مطالعه کنند چه کتاب های کامل است ،آیا رفرنس را بخوانند یا جزوه طبقه بندی شده و یا در کلاس های حضوری شرکت کنند. به طور کلی در صورتی که وقتی بین5 الی 10 ساعت رادارید و می توانید سوالات کنکوری را تشخیص دهید می توانید رفرنس را بخوانید، در صورتی که به دلیل اشتغال 3 تا 5 ساعت زمان دارید می توانید از جزوات و کتاب های طبقه بندی شده استفاده نمایید و اگر جز آن دسته از افرادی هستید که خود به تنهایی نمی توانید مطالعه کنید پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس های حضوری می باشد.

آیا می دانید رتبه 2 پرستاری سال 97-98 از خدمات موسسه علوم پزشکی سنا استفاده کرده است ؟ آیا میدانید موسسه علوم پزشکی اقدام به گرد آوری کتب جدید برای رشته پرستاری کرده است که با ورود به بخش معرفی کتاب های پرستاری (مندرج در زیر) می توانید آنها را مشاهده فرمایید. در صورت داشتن سوال می توانید از طریق ارتباط با مجموعه پاسخ تمام سوالات خود را مربوط به رشته های علوم پزشکی دریافت نمایید.

 

لینک مرتبط با ارشد پرستاری :

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

کلاس ارشد پرستاری ویژه آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

کلاس کنکور دکتری پرستاری 98 طبق دروس و منابع جدید

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 98-99

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری 97-98

 جدیدترین و پرفروش ترین کتاب تست پرستاری انتشارات سنا

 نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری 97-98

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

7 اطلاعیه مهم در رابطه با جزئیات کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلید نهایی سوالات دکتری فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی 98

کلید نهایی سوالات دکتری علوم و صنایع غذایی،بهداشت و ایمنی مواد غذ

کلید نهایی سوالات دکتری زیست فناوری پزشکی،پزشکی مولکولی 98

کلید نهایی سوالات دکتری بیوشیمی بالینی،زیست پزشکی 98

کلید نهایی سوالات دکتری روانشناسی بالینی،روانشناسی نظامی 98

توصیه های مهم قبل و روز کنکور ارشد وزارت بهداشت

کلید نهایی سوالات دکتری داروسازی 98

کلید نهایی سوالات دکتری باکتری شناسی پزشکی و توسکین های میکروبی

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)