فیلم توضیحات منابع کارشناسی ارشد پرستاری 99 : در این ویدیو به معرفی منابع ارشد پرستاری و معرفی کتاب صفرتا صد داخلی جراحی و درصد های لازم برای قبولی در ارشد رشته پرستاری پرداخته شده است. با مشاهده فیلم هر آنچه را که شما برای شرکت و قبولی در آزمون ارشد پرستاری نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

کتاب صفر تا صد داخلی جراحی یکی از منابع اعلام شده توسط سازمان وزارت بهداشت برای رشته ارشد پرستاری می باشد  و تقریبا ظریب بالایی  برای این درس در کنکور ارشد پرستاری در تمام گرایش ها در نظر گرفته شده است. از ویژگی های این کتاب، خلاصه شده بر اساس رفرنس اصلی وزارت بهداشت برونرسودارث 2018 ، فیپس، بلک و.. می باشد وتمام مباحث داخلی جراحی را در حدود 800 صفحه گردآوری کرده است با توجه به اینکه خود کتاب برونر سودارث حدود 17 جلد بوده و تقریبا هیچ داوطلبی نمی تواند این حجم از مطالب را مطالعه کرده و برای کنکور موثر واقع شود، این کتاب جز کتاب هایی است که به طور کامل تمام مباحث و مواردی که شما برای درس داخلی جراحی نیاز دارید را پوشش می دهد.

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم به دلیل حجم بالای کتب برای درس داخلی جراحی ، خواندن کتاب رفرنس به عنوان منبع بخصوص برای کنکورارشد وزارت بهداشت توصیه نمی شود چرا که با توجه به زیاد بودن مباحث داوطلب دچار سردرگمی شده و فصل هایی که از نظر طراح سوال برای کنکور ارشد وزارت بهداشت اهمیت دارد را از دست خواهد داد. تا انتها با ما همراه باشید.

بعد از مشاهده این ویدیو برای ارتباط با دپارتمان مشاوره، تهیه کتاب های کنکوری و شرکت در آزمون های آزمایشی می توانید با شماره 02166574345 در ارتباط باشید.نمونه کارنامه آزمون ارشد پرستاری سال 98-99

 telegrambanner

معرفی کتاب صفر تا صد داخلی جراحی

یکی از ویژگی های این کتاب همانطور که در ابتدا توضیح دادیم، گردآوری بر اساس آخرین آپدیت برونرسودارث 2018 می باشد و آنچه که طراحان سوال بعد از انتشار یک منبع جدید به آن توجه می کنند، طراحی سوال بر اساس آخرین رفرنس اعلام شده توسط وزارت بهداشت می باشد و کتاب صفر تاصد داخلی جراحی بر اساس کتاب برونر سودارث 2018 می باشد که یکی از ویژگی های اصلی و بارز این کتاب در کنار خلاصه و کامل بودن آن می باشد.

ویژگی کتاب صفر تا صد داخلی جراحی

اولین و مهم ترین ویژگی کتاب صفر تا صد داخلی جراحی معرفی و توضیح مباحث برای هر قسمت بصورت پایه و ارائه نکات مهم کنکوری براساس سرفصل ها و مباحث پرتکرار می باشد و در هر مبحث با صلاح دید نویسنده سوالاتی به عنوان تست ، بر اساس تست های پرتکرار درس داخلی جراحی اضافه شده است و به دلیل طراحی خوب کتاب و اضافه کردن شکل در برخی از مباحث مورد نیاز، داوطلب ترقیب به مطالعه کتاب می شود تا تمام مباحث آن را به اتمام برساند.

 همچنین کلیه متقاضیان شرکت در رشته اتاق عمل، تکنولوژی گردش خون و پرستاری می توانند از این کتاب به عنوان یک منبع کامل برای مطالعه استفاده نمایید.

چند درصد در آزمون ارشد پرستاری بزنیم تا در دانشگاه دلخواه خود قبول شویم؟ با توجه به حجم زیاد رفرنس برای داخلی جراحی، این کتاب چند درصد از مباحث را پوشش می دهد؟

یکی از سوالات پرتکراری که اغلب داوطلبان از مشاوران ما می پرسند درصد های لازم برای قبولی در رشته پرستاری در دانشگاه های تهران و دیگر دانشگاه های معتبر روزانه می باشد. در پاسخ به این دوستان باید بگوییم داوطلبان برای قبولی در دانشگاه های تهران اگر تمام دروس را میانگین 60 درصد بزنند می توانند در دانشگاه  های پذیرنده در تهران برای رشته پرستاری قبولی شوند و با توجه به گرایشی که انتخاب می کنند باید درصد ی که در آن درس میزنند بالا باشد. همچنین زدن درصد 25 در درس زبان ضروری بوده و اگر بتوانید درس زبان خود را با درصد بالاتر بزنید قطعا رتبه و تراز بهتری را کسب خواهید کرد. برای اطلاع از بهترین کتاب یا منبع زبان آزمون ارشد وزارت بهداشت  روی لینک کلیک نمایید.

با توجه به حجم زیاد رفرنس برای داخلی جراحی، این کتاب چند درصد از مباحث را پوشش می دهد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، رتبه تک رقمی سال گذشته ارشد پرستاری، درس داخلی جراحی را بین 70تا 80 درصد زده است که بر اساس این درصد از 25 سوال داخلی جراحی حدود 4 الی 5 سوال را بدون پاسخ گذاشته و یا غلط زده است و با توجه به پوشش دهی 80 درصد ی مباحث کتاب صفر تا صد داخلی جراحی، می توان گفت این کتاب تا حدود زیادی پاسخگویی مباحث مورد نیاز شما برای زدن درصد بالا در درس داخلی جراحی در رشته ارشد پرستاری می باشد.

 

معرفی کتاب کودک سالم و بیمار:

یکی دیگر از کتاب های بسیار عالی برای رشته پرستاری کتاب پرستاری کودک سالم و بیمار می باشد که ترجمه شده  بر اساس کتاب ونگ می باشد. باتوجه به ناکامل بودن کتاب های موجود برای  این درس ، یکی از کتاب دیگری که به داوطلبان ارشد پرستاری توصیه  می شود و توصیه اکثر رتبه های تک رقمی برای مطالعه درس کودکان بوده است ، کتاب پرستاری کودک سالم و بیمار می باشد، این کتاب جز روان ترین و کامل ترین کتابی است که داوطلبان می توانند برای کنکور ارشد وزارت بهداشت آن رامطالعه کنند و با مطالعه این کتاب می توانید بالا 50 تا 60 درصد رابزنید.

 برای اطلاع از دیگر کتاب های ارشد پرستاری و اطلاع از کتاب های تست و مناسب برای جمع بندی می توانید به سایت SANABOOK.COM مراجعه کرده و از به روز ترین کتاب های موجود برای رشته های علوم پزشکی مطلع شوید.

اکثر داوطلبان بعد از خریداری و مطالعه کتاب ها ممکن است در یادگیری برخی از مباحث دچار مشکل شوند که برای حل این مشکل می توانند در کلاس های کنکوری و یا کلاس های نکته و تست که برای کلیه گرایش های پرستاری برگزار می شود، شرکت نمایند. اما اگر جز آن دسته از داوطلبانی هستید که وقت شرکت در کلاس های حضوری را ندارید و یا در شهرهای دیگری غیر از تهران زندگی می کنید، می توانید با تهیه دی وی دی های آموزشی از تدریس بهترین اساتید  برای رشته پرستاری بهرمند شوید.

عده ای دیگر از داوطلبان بعد از مطالعه دروس و یا حتی شرکت در کلاس های حضوری نیازمند شرکت در آزمون های آزمایشی برای اطلاع از میزان آمادگی خود و میزان درصدی که در هر درس میزنند می باشد که برای رفع این نیاز داوطلبان، موسسه علوم پزشکی سنا در کنار کلیه خدماتی که به داوطلبان ارئه می دهد اقدام به برگزاری آزمون های آزمایشی در کلیه رشته های ارشد و دکتری علوم پزشکی بخصوص رشته پرستاری کرده است و این آزمون بصورت کشوری در 112  نمایندگی برگزار می شود که داوطلبان علاوه بر اطلاع از میزان درصد در هر درس پرستاری می توانند از تراز و رتبه ای که کسب میکنند باخبر شوند.

همانطور که بارها گفتیم هر آنچه را که برای قبولی نیاز دارید می توانید از طریق ارتباط با شماره 02166574345 دریافت نمایید.

 

ترتیبی که مشاور برای ارشد پرستاری پیشنهاد می دهد به شرح زیر است:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش آزمون ارشد پرستاری

نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری 97-98

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 98-99

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد انفورماتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد علوم آزمایشگاهی 3

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد ایمنی شناسی 99-1400

دانشگاه و ظرفیت پذیرش ارشد ژنتیک پزشکی 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد آموزش بهداشت 99-1400

دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 99-1400

لیست منابع ارشد وزارت بهداشت

منابع دکتری پرستاری وزارت بهداشت

سوالات متداول ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)