فرصت دو ماهه از آذر ماه برای انجام ثبت نام ملی اطلاعات پرستاران در سامانه صلاحیت : طبق اطلاعیه منتشر شده  پرستاران و گروه های وابسته چه افراد شاغل و چه بازنشسته یا بیکار باید در یک فرصت دو ماهه با مراجعه به سایت مرکز صلاحیت حرفه ای پرستاران به نشانی Rn.behdasht. gov . ir نسبت به ثبت اطلاعات و دریافت کد رهگیری اقدام کنند. به احتمال زیاد برای شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری ثبت نام در سامانه صلاحیت پرستاران ضروری می باشد.

علت ثبت اطلاعات در سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاری صدور پروانه صلاحیت حرفه ای در جهت جمع آوری اطلاعات دقیق و به روز کادر پرستاری در تمام بخش های کشورمی باشد و برنامه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته شامل همکاران پرستار، اتاق عمل، هوشبری، فوریت های پزشکی، بهیار، کمک پرستار و کمک بهیار آغاز شده است.

خوشبختانه با همکاری بسیار خوب همکاران پرستار و مدیران پرستاری ، تاکنون اطلاعات 70 هزار و 222 نفر در سامانه ثبت شده است و امیدواریم تا پایان زمان ثبت نام در پایان دی ماه تمامی همکاران گروه پرستاری در این سامانه ثبت نام کنند.

علت برخی اختلالات ایجاد شده در سامانه به دلیل مراجعات زیاد پرستاران و قطع شدن موقتی دسترسی به سامانه ثبت احوال برای تائید مدارک سجلی،  با هماهنگی انجام شده با مدیریت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت برخی موارد فنی رفع شده و تعداد پاسخگویان در شرکت طرف قرارداد برای پاسخگویی تلفنی به پرستاران افزایش یافته است که امیدواریم مشکلات همکاران در ثبت اطلاعات کاهش یافته باشد.

زمان ثبت نام برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

زمان و تاریخ دقیق ثبت نام برای آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری 98 از سوم تا سیزدهم آذرماه می باشد و نحوه ثبت نام بصورت اینترنتی و از طریق سایت مرکزسنجش پزشکی می باشد. برای اطلاع از جزئیات زمان ثبت نام و برگزاری به آدرس زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری مراجعه نمایید.

منابع آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت برای شرکت در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری خلاصه ای کامل از منابع اصلی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت (کوزیر + پوتر و پری) برای این آزمون است. در این کتاب مباحث مورد تاکید در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری بیشتر توجه شده است. مباحثی همچون مبحث محیط مراقبتی موثر و ایمن (مدیریت مراقبت و کنترل عفونت)، مبحث حفظ و ارتقای سلامت، مبحث تمامیت روانشناختی، مبحث تمامیت فیزیولوژیک که شامل مباحث آسایش و مراقبتهای اساسی، درمانهای دارویی و  تزریقی، کاهش خطر بالقوه، سازگاری فیزیولوژیک می باشد. در انتهای هر فصل تست هایی از آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری خارج از کشور(RN) و تست های تالیفی احتمالی در آزمون صلاحیت حرفه ای ایران آورده شده است. برای اطلاع از منابع به مقاله منابع آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری و مباحث مورد سوال در منابع آزمون صلاحیت پرستاری  و کتاب درسنامه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری  مراجعه کنید.

با توجه به اینکه هنوز کتاب درسنامه آزمون صلاحيت پرستاري به بازار عرضه نشده است، اگر قصد خرید این کتاب را دارید با تکمیل فرم زیر می توانید به محض آغاز فروش این کتاب از آن مطلع شوید. شایان ذکر است با توجه به زمان بر بودن مراحل چاپ ممکن است به آزمون امسال نرسد، ولی اگر رسید بلافاصله با تکمیل کنندگان فرم زیر تماس گرفته خواهد شد:

پیش ثبت نام خرید کتاب

bannerfinalmoshavere

آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

قبولی در آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری برای کسب صلاحیت حرفه ای پرستاران و حرفه های وابسته اجباری است. اگر سوالی درمورد این آزمون دارید می توانید با مراجعه به مقاله همه چیز درباره آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری از پاسخ مشاوران سنا به سوالات رایج که در حیطه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران است مطلع شوید.

موسسه علوم پزشکی سنا به عنوان یک موسسه آموزشی پیشرو در رشته پرستاری و در حیطه آزمون های وزارت بهداشت، علاوه بر کتاب درسنامه آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری، یک دوره آموزشی فشرده در ایام نزدیک به آزمون، تحت عنوان کارگاه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران ترتیب داده است که قابل برگزاری در تهران و بیش از 80 نمایندگی موسسه سنا در سطح کشور است. جهت پیش ثبت نام این کارگاه فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما هنگام شروع دوره با شما تماس بگیرند:

پیش ثبت نام کارگاه آمادگی آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاری

 راهنمای ثبت نام در سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران در سامانه صلاحیت

1- مراجعه به سایت سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران به آدرس Rn.behdasht.gov.ir

2- کلید بر روی ورود به سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران و گروه های وابسته طبق عکس زیر

 

PARASTARI

2- بعد از ورود به صفحه اطلاعات لازم را وارد نمایید.

samane sabte meli parastari

 

بعد از ورود به صفحه اقدام به ثبت اطلاعات خود در سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران نمایید.خوشبختانه با شروع صدور پروانه صلاحیت حرفه ای توجه محققین و پژوهشگران  به این موضوع جلب شده است و تاکنون چند پروژه تحقیقاتی در سطح دکترا در زمینه صلاحیت حرفه ای شروع شده و چند مقاله نیز در مجلات معتبر چاپ شده و یا در انتظار انتشار است.

همچنین اگر جز داوطلبانی هستید که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری رشته پرستاری را دارید، از طریق ارتباط با موسسه علوم پزشکی سنا می توانید از بهترین و به روز ترین کتاب ها و رفرنس های معرفی شده وزارت بهداشت برای رشته پرستاری و بسته های آموزشی موسسه علوم پزشکی سنا برای مقطع ارشد ودکتری استفاده نمایید و با شرکت در آزمون های  کشوری برای مقطع ارشد و دکتری و کلاس های حضوری سطح علمی خود را سنجیده و خود را برای آزمون اصلی وزارت بهداشت آماده سازید.

لینک مرتبط در رابطه با رشته پرستاری:

معرفی کتاب های پرستاری

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

رشته های مجاز برای شرکت در آزمون ارشد پرستاری 98-99

دانلود رایگان سوالات کنکور ارشد پرستاری 97-98

 دروس امتحانی و ضرایب آنها در آزمون دکتری پرستاری چیست؟

 

 

 

 

دیدگاه‌ها  
+10 # براهویی 1397-09-17 16:43
سلام.. ممنون از اطلاع رسانی دقیق اما یه سوال چطور می تونیم اطلاعات رو ویرایش کنیم
پاسخ دادن
+7 # براهویی 1397-09-17 16:45
سلام ممنون از اطلاع رسانی... سوال چطور میشه اطلاعات رو ویرایش کرد؟
پاسخ دادن
+7 # كياني 1397-10-12 09:33
با سلام.آيا امكان ويرايش اطلاعات در سامانه ثبت ملی اطلاعات پرستاران وجود دارد؟ ممنون
پاسخ دادن
+1 # لیلا م 1397-10-16 19:17
سلام اگ ممکنه بگین چطوری میشه ویرایش کرد خیلی مهمه برام ممنونم
پاسخ دادن
+2 # ali bouye 1397-10-21 23:14
سلام. اطلاعاتو چطور میشه ویرایش کرد؟
پاسخ دادن
+1 # مدیر سایت 1397-10-24 13:47
برای اطلاع از نحوه و زمان ویرایش اطلاعات در سامانه صلاحیت پرستاری به سایت Rn.behdasht. gov . ir مراجعه کنید. در صورت باز شدنسایت برای ویرایش ویرایش خود را انجام دهید.
پاسخ دادن
0 # ر.ج 1397-11-12 23:00
سلام بی زحمت بفرمایید چطور میشه اطلاعات وارد شده را ویرایش کرد
پاسخ دادن
نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

سامانه خود ارزیابی بیماری کرونا

ایجاد 27 رشته محل جدید در دانشگاه‌های علوم پزشکی

معرفی بسته تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی موسسه سنا

معرفی بسته فناوری اطلاعات سلامت HIT موسسه سنا

معرفی بسته پدافند غیرعامل در نظام سلامت موسسه سنا

اعتراض دانشجویان علوم پایه به تبعیض در اعطای شماره نظام پزشکی

حد نصاب لازم برای ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

آموزش شرکت در آزمون اینترنتی سنا

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)