داوطلبانی که با شرکت درطرح کمک پرستاری قصد کارآموزی و فعالیت در بیمارستان ها را دارند توجه داشته باشند، سرانجام معاونت آموزشی وزارت بهداشت، تصمیم گرفت اجرای این طرح پرحاشیه را متوقف کند، و به دستور وزیر، آموزش تمامی دوره های کمک پرستاری متوقف شد.

به دلیل حاشیه های طرح کمک پرستاری،  ابتدا این طرح در قالب آموزش بهیاری یک ساله کلید خورد و به رغم اعتراضات جامعه پرستاری و دانشجویان پرستاری، این طرح متوقف نشد.

با توجه به خبر منتفی شدن طرح کمک پرستاری، در صورتی که مدرک کمک پرستاری، یا همان بهیاری را دارید برای دریافت مدرک کارشناسی پرستاری و جزئیات مربوط به شرایط دریافت مدرک کارشناسی پرستاری با شرکت در کنکور سراسری تجربی با شماره 02166574345 داخلی 1  تماس بگیرید.

 sana telegram


همچنین شما پرستاران در صورتی که قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکتری پرستاری را دارید، برای اطلاع از منابع ارشد پرستاری ، شرکت در کلاس های ارشد پرستاری و آزمون های آزمایشی و در صورت نیاز داشتن مشاوره و برنامه ریزی با فارغ التحصیلان ارشد و دکتری پرستاری با ما در ارتباط باشید.

 

علت توقف طرح کمک پرستاری یا همان بهیاری چیست؟

در سال 93 با عنوان و اجرای طرح کمک پرستاری( بهیاری)، بیان شد که این طرح برای جامعه پرستاری و دانشجویان پرستاری عمل مناسبی نیست اما  نه تنها این طرح متوقف نشد، بلکه بر سرعت و گسترش آن نیز افزوده شود و شاهد برگزاری دوره های آموزشی به شکل های مختلف بودیم.

دبیرکل خانه پرستار، با اشاره به تبلیغات اغوا کننده در طرح کمک پرستاری، تاکید کرد همین مسئله باعث شد که در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار نفر فراتر از پیش بینی اولیه، در این دوره ها آموزش ببینند.

همین مسئله باعث شد تا معاونت پرستاری وزارت بهداشت، از پیگیری مطالبات اصلی جامعه پرستاری دور بماند و تمام وقت خود را صرف پیگیری این موضوع کند. هرچند این اقدام دیرهنگام بود و باعث شد آسیب هایی متوجه جامعه پرستاری و دانشجویان پرستاری بشود، اما این اقدام معاونت آموزشی وزارت بهداشت را به فال نیک می گیریم.

 

 

komak parastari

 

 

لینک مرتبط:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری 97-98

معرفی کتاب های پرستاری

دانلود رایگان سوالات آزمون ارشد پرستاری

 

نوشتن دیدگاه

مطالب مرتبط

آخرین وضعیت جذب نیروی کمک پرستار در کشور

فیلم توضیحات منابع کارشناسی ارشد پرستاری 99

توقف اعزام دائم دانشجویان علوم پزشکی 98

راهنمای تصویری ثبت نام در سایت طرح حکمت

قوانین طرح نیروی انسانی و سابقه بالینی ارشد وزارت بهداشت 98

تمدید طرح نیروی پرستاری در سال 98

طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت حذف شد؟!

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری 98-99

نمونه کارنامه های قبول شدگان آزمون ارشد پرستاری 97-98

رشته مورد نظر شما

آمار قبولی 3 سال اخیر
نمایندگی در کشور
رشته های تحت پوشش

 

اطلاعات تماس

map آدرس دفتر مرکزی: تهران میدان انقلاب ابتدای کارگر شمالی خیابان فرصت شیرازی جنب دانشگاه علمی کاربردی پلاک 30 طبقه همکف

 

call 02166574345  (خط ویژه)